Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Największy hit tej wiosny? Przegląd ocen The Last of Us

44 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2013 o 18:13, Jesus_Freak napisał:

Tyle setem to jakiś żart, albo konspiracja mediów mająca na celu podbicie sprzedaży.

Albo istnieje też możliwość, że TLoU to po prostu bardzo dobra gra...

Nie, masz rację. To by było zbyt proste. Teorie spiskowe są bardziej na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam ambiwalentny stosunek. Wszystko było ok, dopóki nie ukazano gameplaya, potem nieco ostygł mój zapał. Co niepokojące dla mnie jeszcze jest - Bioshock owszem, grą wielka na pewno jest ale nie wybitną a skoro tak się rozpływaja recenzenci na obiema to jest to zastanawiające (wiem, to odmienne gry ale dychy to dychy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam ambiwalentny stosunek. Wszystko było ok, dopóki nie ukazano gameplaya, potem nieco
> ostygł mój zapał. Co niepokojące dla mnie jeszcze jest - Bioshock owszem, grą wielka
> na pewno jest ale nie wybitną a skoro tak się rozpływaja recenzenci na obiema to jest
> to zastanawiające (wiem, to odmienne gry ale dychy to dychy).

100 wierzyć nie można, nie ma gier idealnych, tak jak i nie ma idealnych ludzi, 100 są zawyżone, choć skoro tyle ich jest to możliwe, że mamy do czynienia z bardzo dobrą grą. Przekonam się jak namówie szwagra, żeby ją kupił na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tyle setem to jakiś żart, albo konspiracja mediów mająca na celu podbicie sprzedaży.

Butthurt właściciela jedynej i słusznej platformy PC?

Recenzje napawają optymizmem. Oczywiście im wyższe oceny tym więcej hejterstwa jest to jedna z uniwersalnych zasad internetu. Tak czy inaczej pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No proste, gry znanych tworcow i bogatych wydawcow dostaja same dziewiatki i dychy mimo oczywistych wad, ale badz nieznanym devem/wydawca, to cie zjada w recenzjach jak bura suke i za byle bzdety obniza ocene jak tylko sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bycie małostkowym to głupota. Są gry zasługujące na maksy, to, że tam w kilku miejscach postać przejdzie przez ścianę nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 18:40, Harunia napisał:

No proste, gry znanych tworcow i bogatych wydawcow dostaja same dziewiatki i dychy mimo
oczywistych wad, ale badz nieznanym devem/wydawca, to cie zjada w recenzjach jak bura
suke i za byle bzdety obniza ocene jak tylko sie da.

Medal of Honor: Warfighter.
Alice: Madness Returns
Alpha Protocol
Final Fantasy XIII-2
90% filmówek od Activision/EA
Walking Dead od Activision

Rzeczywiście. Same dobre oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak moja ulubiona gra Half-Life, miała kanciaste postacie, tekstury i były też bugi, ale grało mi się doskonale. Czasem do niej wracam.

Teraz wśród wszystkich wychodzących gier jest tyle słabych, które dostają 7 i 8, że jedna dobra gra raz na jakiś czas musi być.

W te 100 to za bardzo nie wierzę, ale mam głęboką nadzieję, że mnie porwie i wciągnie.

Wszystkim rozsiewającym złą energię mówię ...POKÓJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 18:26, MisioKGB napisał:

100 wierzyć nie można, nie ma gier idealnych, tak jak i nie ma idealnych ludzi, 100 są
zawyżone, choć skoro tyle ich jest to możliwe, że mamy do czynienia z bardzo dobrą grą.

Zależy co rozumiesz przez "grę idealna", bo tak naprawdę doczepić można się do wszystkiego. Czasem jednak te dobre cechy przyćmiewają usterki tak mocno, że i tak się ich nie zauważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale badz nieznanym devem/wydawca, to cie zjada w recenzjach jak bura

Dnia 05.06.2013 o 18:40, Harunia napisał:

suke i za byle bzdety obniza ocene jak tylko sie da.

Pewnie, Rocksteady przed stworzeniem Arkham Asylum było legendą branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 18:54, Henrar napisał:

Medal of Honor: Warfighter.
Alice: Madness Returns
Alpha Protocol
Final Fantasy XIII-2
90% filmówek od Activision/EA
Walking Dead od Activision

Rzeczywiście. Same dobre oceny.


Kontrargument: wszystko od Bethesdy i Bioware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No proste, gry znanych tworcow i bogatych wydawcow dostaja same dziewiatki i dychy
> mimo
> > oczywistych wad, ale badz nieznanym devem/wydawca, to cie zjada w recenzjach jak
> bura
> > suke i za byle bzdety obniza ocene jak tylko sie da.
> Medal of Honor: Warfighter.
> Alice: Madness Returns
> Alpha Protocol
> Final Fantasy XIII-2
> 90% filmówek od Activision/EA
> Walking Dead od Activision
>
> Rzeczywiście. Same dobre oceny.
>

Sorry, ale nie doczytałem twojego komentarza! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 18:54, Henrar napisał:

> No proste, gry znanych tworcow i bogatych wydawcow dostaja same dziewiatki i dychy
mimo
> oczywistych wad, ale badz nieznanym devem/wydawca, to cie zjada w recenzjach jak
bura
> suke i za byle bzdety obniza ocene jak tylko sie da.
Medal of Honor: Warfighter.
Alice: Madness Returns
Alpha Protocol
Final Fantasy XIII-2
90% filmówek od Activision/EA
Walking Dead od Activision

Rzeczywiście. Same dobre oceny.


Zauważyłem że tutaj 80% Twoich postów jest takich samych. Ktoś komentuje/wypowiada się/stronniczy a Ty cytując podważasz każdy argument. Nie wiem czy to tylko ja ale przy każdym zdjęciu z kotem (w końcu zacząłem dostrzegać jednego użytkownika) na gram.pl jest odpowiedź podszyta pozerstwem/podważaniem czyjegoś zdania/argumentu/przesadną ironią.

Tworzy się internetowy user bez jakiejkolwiek osobowości, który pomimo racji stwarza obraz męczącego pseudocwaniaka, który sadzi onelinerami na każdego (nawet nie jestem w stanie napisać że każdego kto ma inne zdanie bo odpowiedzi które cytujesz i podważasz są skrajne).

Czy ktoś z bliskich mówił Ci że czasami jesteś męczący? Czy internet wyzwala w Tobie takie zachowania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 19:11, Principes napisał:

Kontrargument: wszystko od Bethesdy

Doskonałe platformy modderskie i symulatory turysty. Nikt nie wymaga od nich fabuły ani skomplikowania (serio, są tacy? ta seria jest uproszczana od czasu Daggerfalla).

Dnia 05.06.2013 o 19:11, Principes napisał:

i Bioware.

Dragon Age 2, khem, khem. Nie, jeden PC Gamer to za mało.
Pomijam już też fakt, że do dziś są gracze, którzy bronią Dragon Age''a 2 i nazywają go najlepszą grą w historii studia. I nawet nie siedzą na socialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisał to Bumelant...

Spoiler

Mam tylko parę użytkowników, którym lubię odpowiadać w ten sposób. Harunia jest jednym z nich. Drugim posiadacz słynnego PCta za 999zł. Deal with it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No proste, gry znanych tworcow i bogatych wydawcow dostaja same dziewiatki i dychy mimo
> oczywistych wad, ale badz nieznanym devem/wydawca, to cie zjada w recenzjach jak bura
> suke i za byle bzdety obniza ocene jak tylko sie da.

Gdy nie zhejtujesz kogoś na początku jego twórczości to potem jest miękką ekhm ekhm, i powtarza błędy z początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 19:14, Henrar napisał:

> Kontrargument: wszystko od Bethesdy
Doskonałe platformy modderskie


Na konsolach?

Dnia 05.06.2013 o 19:14, Henrar napisał:

i symulatory turysty. Nikt nie wymaga od nich fabuły ani
skomplikowania (serio, są tacy? ta seria jest uproszczana od czasu Daggerfalla).


Chcesz powiedzieć, że żurnaliści nie wciskali ludziom kitu, że Oblivion i Skyrim to "najlepsiejsze RPG, jakie stworzono"?

Dnia 05.06.2013 o 19:14, Henrar napisał:

Dragon Age 2, khem, khem. Nie, jeden PC Gamer to za mało.
Pomijam już też fakt, że do dziś są gracze, którzy bronią Dragon Age''a 2 i nazywają
go najlepszą grą w historii studia. I nawet nie siedzą na socialu.


DA2 był tak słaby, że po prostu nie dało się go obronić.
Wszystkie gry Bioware po BG2 to przereklamowane słabizny, z ME2 na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 19:21, Principes napisał:

Na konsolach?

Też fakt. Nie wiem, może dlatego, że podobnych sandboksów na konsolach nie ma i są najlepsze?

Dnia 05.06.2013 o 19:21, Principes napisał:

Chcesz powiedzieć, że żurnaliści nie wciskali ludziom kitu, że Oblivion i Skyrim to "najlepsiejsze
RPG, jakie stworzono"?

Ilu ich było w stosunku do całej branży? Kilku? Kilkunastu? To wciąż nie jest opinia większości.

Dnia 05.06.2013 o 19:21, Principes napisał:

DA2 był tak słaby, że po prostu nie dało się go obronić.

Uwierz mi. Da się.

Dnia 05.06.2013 o 19:21, Principes napisał:

Wszystkie gry Bioware po BG2 to przereklamowane słabizny, z ME2 na czele.

Przepraszam, komu to piszesz? Mało razy się wypowiadałem na temat ich gier? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować