Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Castlevania Lords of Shadow: Ultimate Edition zapowiedziane na PC!

37 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2013 o 19:08, Sanders-sama napisał:

Yupikayey ^^ Kolejna nieoczekiwana niespodzianka 2013, zaraz po Mortal Kombat.

Czy ja wiem czy nieoczekiwana? Oczekiwana jak najbardziej, z tym że po zapowiedzi jakos ucichło, a teraz gruchneli datą premiery. Niemniej - wreszcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 19:16, Pierogi_z_Cukrem napisał:

> Yupikayey ^^ Kolejna nieoczekiwana niespodzianka 2013, zaraz po Mortal Kombat.
Czy ja wiem czy nieoczekiwana? Oczekiwana jak najbardziej, z tym że po zapowiedzi jakos
ucichło, a teraz gruchneli datą premiery. Niemniej - wreszcie :D


Nieoczekiwana, bo zapowiedzieli że 2 wyjdzie od razu na PC podczas gdy nie było słowa o jedynce. Nie mniej, cieszę się bo nie lubię zaczynać jakiejś serii od 2 lub 3 części.
Teraz jeszcze ten Naruto i wszystkie gry o których ostatnio wróżył rejestr Steama, bedą pewniakami.

Na steamie pojawiło się demo, tylko że nie mogę ściągnąć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się ciesze :)
Castlevanie przeszedłem wszystkie w górę od Symphony of the Night (poza tymi paskudnymi z PS2, fuj).
Ciekawe jak wypada ta cześć i czy ma coś wspólnego ze starymi poza jakimiś nawiązaniami w fabule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wersje na PS3 teraz na 100% będę chciał zobaczyć tą grę na PC w HD i 60 klatkach :D, przy okazji zagram w dodatki. Liczę na wersje z napisami PL bo kilku fragmentów z gry mogłem źle zrozumieć ;P. Gra super!! A to że wychodzi 2 lata po premierze, to pecetowcy powinni się cieszyć bo świetna gra, na klimacie nic nie traci, a takich tytułów na PC nie ma.... Więc IMO dla osób grających na PC mimo pewnie sterowania przystosowanego pod pada i jak nie którzy stwierdzą konsolowej oprawy, dla mnie 60 klatek i mniej ząbków w FHD wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 20:01, Dared00 napisał:

Trzyletni suchar. Tłumy szaleją.


Ci, którzy nie mają konsol a chcieliby zagrać, powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 20:01, Dared00 napisał:

Trzyletni suchar. Tłumy szaleją.

Trzyletni suchar przy którym dalej sikam. Nie jest to może jakiś Half-Life 3, ale jeśli nie jesteś jedną z tych osób, która wytyka który element z jakiej gry ukradziono, to i Twoje pranie będzie większych rozmiarów.

Seriously. Tyle wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 20:04, ww3pl napisał:

> Trzyletni suchar. Tłumy szaleją.
Trzyletni suchar przy którym dalej sikam.

Polecam pieluchy dla dorosłych, ostatnio reklamę w telewizji widziałem.

Mnie Castlevania nie zachwyciła 3 lata temu. Teraz też raczej mnie nie zachwyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 20:01, Dared00 napisał:

Trzyletni suchar. Tłumy szaleją.

Grasz tylko w gry tuż po premierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować