Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Castlevania Lords of Shadow: Ultimate Edition zapowiedziane na PC!

37 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2013 o 20:21, Madoc napisał:

> Trzyletni suchar. Tłumy szaleją.
Grasz tylko w gry tuż po premierze?

Nie, ale śmiać mi się chce, jak widzę ten hejt np. na Ubisoft, że śmią nowego Asasyna wypuścić na PCtach 3 tygodnie po konsolach, a później całują po rączkach Konami, że wypuszcza 3-letnią grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko AC jest specjalnie opóźnianie, a takiego Dark Souls czy Castlevanii na PC nikt początkowo nie planował. Widzisz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w to na konsoli, nie dalem rady zmeczyc do konca. Klimat fajny i nawet ladna grafika, ale zagadki denne, a walka i brak normalnej kamery zwyczajnie ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 20:49, Harunia napisał:

Gralem w to na konsoli, nie dalem rady zmeczyc do konca. Klimat fajny i nawet ladna grafika,
ale zagadki denne, a walka i brak normalnej kamery zwyczajnie ssie.


Jak zacząłem czytać twojego posta to naprawdę miałem nadzieję... Nadzieję że nie skończy się hejtem... Ehh, czy proszę o wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 20:51, Sanders-sama napisał:

Jak zacząłem czytać twojego posta to naprawdę miałem nadzieję... Nadzieję że nie skończy
się hejtem... Ehh, czy proszę o wiele?

Przecież tylko skrytykował. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem trochę na konsoli, widziałem wystarczająco dużo aby wyrobić sobie opinię - jedna z najlepszych gier tej generacji. Podobne odczucia miałem przy genialnym Alanie, w którego też grałem trochę na Xboxie, a jak wyszedł na PC to stał się moim ulubionym tytułem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybko dokopaliście się do tej informacji, nie ma co. Grę skończyłem na konsoli, ale kto wie, może dam jej szansę na PC, w końcu to jeden z lepszych tytułów tego gatunku, gorzej raczej wyglądać nie będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak zacząłem czytać twojego posta to naprawdę miałem nadzieję... Nadzieję że nie skończy
> się hejtem... Ehh, czy proszę o wiele?

Eee? Ale jakim znowu hejtem? Nie hejtuje tej gry, zwiastuny i gameplaye mnie bardzo do niej zachecily, bylem mega pozytywnie nastawiony, ale nie wyszlo z powodow ktore napisalem. To nie hejt, to bardziej rozczarowanie i zwyczajne skrytykowanie. Przede wszystkim kamera, zrobiliby jak w Darksiders (zza plecow obracana) i ta gra bylaby dla mnie duzo fajniejsza. Potrafie zrozumiec ludzi ktorym sie ona podoba, mnie nie podeszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Trzyletni suchar. Tłumy szaleją.
> Trzyletni suchar przy którym dalej sikam. Nie jest to może jakiś Half-Life 3, ale jeśli
> nie jesteś jedną z tych osób, która wytyka który element z jakiej gry ukradziono, to
> i Twoje pranie będzie większych rozmiarów.
>
> Seriously. Tyle wygrać.

Jedynie dałbym oddzielny przycisk dla przewrotów i bloku. Reszta jest mistrzowska. Świat bije wszytko, co było w slasherach. Chyba sobie przejdę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2013 o 21:02, Lucas162 napisał:

Grałem trochę na konsoli, widziałem wystarczająco dużo aby wyrobić sobie opinię - jedna
z najlepszych gier tej generacji. Podobne odczucia miałem przy genialnym Alanie, w którego
też grałem trochę na Xboxie, a jak wyszedł na PC to stał się moim ulubionym tytułem :D


Przejdź kilka innych gier zanim wydasz swój osąd. Alan nie jest nawet w pierwszej 30. No ale to Twoja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie trzy lata po premierze konsolowej to gigantyczna obsuwa, ale w przypadku tego tytułu nie ma to wielkiego znaczenia, ponieważ on się w ogóle nie zestarzał :). Genialna gra, ścisła czołówka tej generacji - ciężko mi było się od niej oderwać. Ma wszystko to co powinna mieć gra robiona z sercem - fajną fabułę, mistrzowski gameplay, przepiękną oprawę audio-video (design to już absolutne mistrzostwo świata). Wciąga, bo to wielka przygoda, każdy znajdzie tutaj (IMO) coś dla siebie.

Skończyłem ją już dawno temu na iksboksie, ale wersji PC jak już zleci z ceny też dam szansę, bo to jeden z tych tytułów do których warto i chce się wracać. W każdym razie jeśli ktoś nie miał okazji zagrać wcześniej, powinien zrobić to teraz. Gra była "cichym hitem" na konsolach (Konami podawało, że ta część sprzedała się najlepiej ze wszystkich dotychczasowych Castlevanii), trzymam kcikuki żeby i blaszakowcy nie dali ciała, a Konami zarobiło górę forsy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2013 o 12:51, TomekVader83 napisał:

Wiadomo kto będzie polskim wydawcą Lords of Shadow ? I czy będzie polska wersja (kinowa)
?


Z tego co widziałem jakiś czas temu, gra nie ma polskiego dystrybutora, 27.08 premiera w wersji angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować