Zaloguj się, aby obserwować  
Damianuss1

South Park: The Stick of Truth - Temat ogólny

26 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2014 o 13:27, Piotr13PL napisał:

Gra niesamowicie wciąga i wrażenie bycia w interaktywnym odcinku jest po prostu przeogromne
;)

już jest i mozna odpalić ??? myślałem, że premiera jest później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 13:29, Mefisto napisał:

już jest i mozna odpalić ??? myślałem, że premiera jest później.


Jasne, że jest, od wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy sprzedawana w Polsce wersja gry na PC ma jakiekolwiek oznaki blokady regionalnej ( mniejsza pula języków do wyboru, dopisek PL na liście licencji itp.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2014 o 22:52, Kadaj napisał:

Czy sprzedawana w Polsce wersja gry na PC ma jakiekolwiek oznaki blokady regionalnej
( mniejsza pula języków do wyboru, dopisek PL na liście licencji itp.)?

Na moje oko to nie ma. Brak dopisku PL oraz 8 języków do wyboru :) Tylko gra ma 1 mankament. Brak możliwości gry na padzie oraz nie można zmienić sterowania. Gra zmusza do grania na WSAD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 09:26, KrisK91 napisał:

Pada od 360 wykryło mi bez żadnych problemów. Interface też się do pada automatycznie
dostosował.

Ja mam Logitecha. Jakieś pomysły poza kupnem drugiego pada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2014 o 09:51, Karanthir666 napisał:

> Pada od 360 wykryło mi bez żadnych problemów. Interface też się do pada automatycznie

> dostosował.
Ja mam Logitecha. Jakieś pomysły poza kupnem drugiego pada?


Tak, Xbox 360 Controller Emulator ( https://code.google.com/p/x360ce/). Gra powinna widzieć twojego Logitecha jakby był padem Microsoftu. Nie wiem jak w przypadku tej gry, ale w innych z moim Speedlinkiem działało to bez zarzutu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę przeszedłem. Jakieś 15 godzin, tak jak recenzentowi na tym forum, zajęło mi skończenie praktycznie wszystkiego. Uważam to za świetny tytuł, naprawdę nieźle się przy nim bawiłem, ale cena jest za wysoka. Kupiłem na PS3 (pomimo cenzury), aby grę zaraz po przejściu i zrobieniu tego co w niej chcę, odsprzedać (poszła za jakieś 20 zł mniej niż ją kupiłem). Polecam ją przede wszystkim tym, którzy mają konsolę - kupić, przejść, a zaraz po tym sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram już ponad 5 godzin i dalej świetnie się bawię. Jestem już w połowie, więc pewnie szybko przejdę. Im dalej, tym lepszy humor i więcej powodów do śmiechu. Nigdy nie oglądałem serialu, a mimo to gra mi się podoba. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien dylemat ;) Gra jest zachwalana, oglądałem gameplaye i podoba mi się tylko boję się jednej rzeczy... Nigdy nie oglądałem South Parku. Czy mimo tego można się świetnie bawić w Kijek Prawdy nie oglądając wcześniej ani jednego odcinka serialu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2014 o 12:25, Chlorofil napisał:

Mam pewien dylemat ;) Gra jest zachwalana, oglądałem gameplaye i podoba mi się tylko
boję się jednej rzeczy... Nigdy nie oglądałem South Parku. Czy mimo tego można się świetnie
bawić w Kijek Prawdy nie oglądając wcześniej ani jednego odcinka serialu ?


Wg mnie można. Mój brat niezaznajomiony z South Parkiem bawi się świetnie. Chociaż osobiście uważam, że aby wyłapywać niektóre smaczki należałoby obejrzeć tych odcinków co najmniej sporo ;)
"PROTECT. PROTECT YOUR BALLS" albo ostateczna umiejętność Cartmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2014 o 12:53, SiDi napisał:

ciach


Dzięki za odpowiedź ;) A nie wiesz czasem czy edycja polska gry jest ocenzurowana ? Ponoć niektóre sceny zostały gdzieś wycięte i ciekawe czy polska edycja gry też została ocenzurowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem na PS3, wersja ocenzurowana (kupiłem na konsolę po to, aby potem sprzedać grę). Natomiast gra na PC jest bez cenzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2014 o 10:14, SiDi napisał:

Ja grałem na PS3, wersja ocenzurowana (kupiłem na konsolę po to, aby potem sprzedać grę).
Natomiast gra na PC jest bez cenzury.


Super ;) Dziękuję za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2014 o 13:27, Piotr13PL napisał:

Gra niesamowicie wciąga i wrażenie bycia w interaktywnym odcinku jest po prostu przeogromne
;)

Dokładnie :D Jeden wielki interaktywny odcinek.
Wszyscy grają swoje role jak w serialu. Bardzo fajnie było ich spotkać takimi jacy są w tv i wziąć udział w niemal identycznych scenach jakie rozegrali(np.

Spoiler

sama końcówka i wejście Morgana Freemana kropka w kropkę jak z jednego z odcinków)


Gra jest świetna i warto poświecić na nią czas. Grafika, muzyka, aktorzy to mistrzostwo. Bardzo dużo różnorodnych skilli i towarzyszy. Z uwagi na niedługi czas gry to bardzo duży plus. Pomysł na rozwój postaci - super.

Rozczarowała mnie walka(trzeba oddać honor, zrealizowali ją super). Zaczęła mnie nudzić po połowie gry. Brak wyzwania, łatwi bossowie, dłużycę się tury. Kolejne chmary przeciwników, które bez problemu roznosiłem w pył. 14 lvl katana z ulepszeniem 100dmg od ognia siekła wszystko jak masełko.
Spoiler

Jedyny poważny przeciwnik to Al Gora. Męczyłem się z 40 minut.


Sprawa z przedmiotami jest trochę bardziej skomplikowana. Mnóstwo śmieci i kasy, za którą nie ma co kupić. Najśmieszniejszy przedmioty i bronie o śmiesznie niskich statystykach :(
Hełmy i czapki zakrywają włosy, a miałem super fryzurę, której nie mogłem podziwiać.
Narzekam, ale jako stary wyjadacz rpg nie mogłem nosić nic co miało gorsze statystyki od mojego najlepszego hełmu, czy broni :D
Poziom zadań przemilczę, nie o to chodziło w tej grze. Jak dla mnie jej esencją jest wzięci udziału w przygotowanym dla nas scenariuszu, w którym elementy rpg wymyślono mega pomysłowo i z humorem. Nie są jednak najważniejsze.

Spoiler

Znalazł ktoś skarb w lesie? Ja nie :/
Nie podobała mi się Kanada, nudy do kwadratu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować