Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Znamy wymagania sprzętowe Castlevania: Lords of Shadow na PC

11 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Czy nowinki w warstwie graficznej względem konsolowych odpowiedników oznaczają, że Castlevania: Lords of Shadow będzie wymagała do płynnej zabawy potężnego blaszaka? Uspokajamy – wszystko wskazuje na to, że pecetowcy otrzymają naprawdę solidnie obrobioną wersję.

Przeczytaj cały tekst "Znamy wymagania sprzętowe Castlevania: Lords of Shadow na PC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś jeszcze w to nie grał (bo np. nie miał na czym) to jest to must have - fantastyczna przygoda! Jak dla mnie top3 obecnej generacji konsol i z niecierpliwością czekam na LoS2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś jeszcze się wypowie. Warto? Z czym to się w ogóle je?
Ostatnio zapowiedzianych zostaje tyle konwersji (Mortal Kombat, MGR: Revengeance, Castlevania), że nie wiadomo na co się zdecydować. Którą z tych trzech produkcji z góry sobie odpuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak usłyszałem że gra jest zachowana w gotyckich klimatach jestem baaaardzo zainteresowany.

Co to w ogóle za gra ? RPG, czy bardziej taki action, typu Darksiders, z drobnymi elementami rpg ? Gra jest liniowa, czy ma otwarty świat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie ,pięknie w rekomendowanych grafika z obsługą DX11
a gra będzie tylko śmigać tak na serio w DX9 ,albo tylko z api DX11 bez ficzerów jakie oferuje.
Jeżeli będzie tylko DX9 to znaczy ,że jakoś na serio się nie przyłożyli do optymalizacji :)
Grałem w Demo kiedyś tam na X360 spodobało mi się czekam z wypiekami na twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może ktoś jeszcze się wypowie. Warto? Z czym to się w ogóle je?
> Ostatnio zapowiedzianych zostaje tyle konwersji (Mortal Kombat, MGR: Revengeance, Castlevania),
> że nie wiadomo na co się zdecydować. Którą z tych trzech produkcji z góry sobie odpuścić?

Tutaj ciężko powiedzieć.Każda gra pochodzi z innego gatunku, więc to już zależy od gustu.U mnie na pierwszy ogień idzie MK, potem może Castlevania, a może w dalszej przyszłości zakupię jeszcze MGR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 18:08, Kajmal napisał:

A mam jeszcze pytanie.Kiedy będzie można zamawiać MK w waszym sklepie?

Masz na myśli Mortal Kombat??. Bo tylko z tym tytułem najbardziej mi się ten skrót kojarzy.
O tego typu sprawy warto zapytać w tym wątku.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=13037

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować