Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiemy, kto zajmie się przyszłością Diablo III. Będzie dodatek?

54 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2013 o 14:55, Kopiec napisał:

"Wydałem 200zł na grę i teraz będę sobie i wszystkim wmawiał, że jest fajna, bo żal pieniędzy
mi!"
Widzisz jak łatwo odbić taką głupią piłeczkę?


tylko ja moge pokazac profil gdzie jest 500 godzin online (gralem oczwyiscie bo zal mi 150 zlotych ktore wydalem...), a Ty profil gdzie zapewne skonczyles normala w 5 godzin i od ponad roku poplakujesz na forach jak to jest Ci zle...

a wszystykim pozostalym przezywajacym nieudany zakup po roku (a jest ich tutaj pelno) zalecam jakas terapie, przez rok tyle zolci w sobie trzymac... niespotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 15:21, Niflheim napisał:

Można było spieprzyć swoją postać jeśli bezmyślnie rozdzielało się punkty. W Diablo 3
nie ma takiej opcji i to jednak JEST uproszczenie (jedno z wielu), jakkolwiek by na to
nie patrzeć, deal with it.


nazywasz utrudnieniem googlanie bulidow ktorych trzeba sie trzymac by sie postac do czegos nadawala ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 15:52, EmperorKaligula napisał:

nazywasz utrudnieniem googlanie bulidow ktorych trzeba sie trzymac by sie postac do czegos
nadawala ? :D


Nazywam uproszczeniem brak rozdzielania punktów w Diablo 3, bo to jest uproszczenie, co w tym takiego trudnego do zrozumienia. To, że rozwój postaci w Diablo 2 też pozostawiał sporo to życzenia (ale jednak dawał pewną swobodę, nawet jeśli po pojawieniu się buildów na necie stawała się pozorna [o buildach dowiedziałem się parę lat po premierze, gdy miałem dostęp do neta]), tak jak mówisz, to inna sprawa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 15:47, EmperorKaligula napisał:

tylko ja moge pokazac profil gdzie jest 500 godzin online (gralem oczwyiscie bo zal mi
150 zlotych ktore wydalem...), a Ty profil gdzie zapewne skonczyles normala w 5 godzin
i od ponad roku poplakujesz na forach jak to jest Ci zle...

Ale nie wyciągaj zdania bez kontekstu kochasiu. Wiem, że tak łatwiej wyśmiać kogoś, ale postaraj się nie stosować takich zabiegów. Ja nikomu nie implikuję, że na siłę udają, iż dobrze bawią się przy grze. Pokazywałem tylko jak bezczelny jest argument "haha nie stać cię na diablo i dlatego obrazasz gre, lololo hejter!".

Zresztą twój nie lepszy. "nie podobała mu się gra, pewnie pograłeś 5 godzin i teraz płaczesz!". Musisz implikować takie rzeczy, bo inaczej pupa cię piecze na myśl, że ktoś krytykuje Diablo III? Piszesz ciągle o jadzie jak w amoku, a nie widzisz jak śmiesznie wygląda twoja obrażona postawa, gdy tylko ktoś powie złe słowo na D3.
Słaba gra to i ją krytykuję, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 16:06, Kopiec napisał:

Musisz implikować takie rzeczy, bo inaczej pupa cię piecze na myśl, że ktoś krytykuje
Diablo III? Piszesz ciągle o jadzie jak w amoku, a nie widzisz jak śmiesznie wygląda
twoja obrażona postawa, gdy tylko ktoś powie złe słowo na D3.
Słaba gra to i ją krytykuję, proste.


ile gier krytykujesz rok po ich premierze ? wlasnie... dlatego zalecam terapie bo to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Iloma grami podniecasz się rok po premierze i bronisz ich z zaciekłością fanatycznego paladyna?
No właśnie.

News o Diablo i ludzie piszą pod nim o Diablo.
Paranoja! lolz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy bardziej żenujące jest wyrażanie swojego niezadowolenia w rok po premierze (przy marce takiego kalibru to w sumie powinno być zrozumiałe), czy próba nawracania każdego pod swoje zdanie i bronienie swojej kochanej gry przez cały rok, pod każdym newsem. Hm, obstawiam przy tym drugim - zdecydowanie chore.

Anywa zmiany na plus. Mechanizm konkretnego lootu pod konkretnego przeciwnika sprawdza się znakomicie u konkurencji (i to nie tylko "diablo-klonów" ale i choćby w Borderlands 2), zmiany w generowaniu przedmiotów to również coś, co podniesie atrakcyjność. I tak z gra jest lepiej niz po premierze i choć mam swoje zastrzeżenia to teraz można się przy niej całkiem przyjemnie bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 16:15, aope napisał:

Zastanawiam się czy bardziej żenujące jest wyrażanie swojego niezadowolenia w rok po
premierze (przy marce takiego kalibru to w sumie powinno być zrozumiałe), czy próba nawracania
każdego pod swoje zdanie i bronienie swojej kochanej gry przez cały rok, pod każdym newsem.
Hm, obstawiam przy tym drugim - zdecydowanie chore.


to pierwsze. Ci drudzy (w tym ja) ciagle graja i sa z gra na biezaco, Ci pierwsi skonczyli jakis rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emperor ma racje, rok temu gralem w LoL-a, myslalem ze zanudze sie przy nim na smierc, gierke odstawilem i zapomnialem o niej, ani razu nie wjechalem do tematu z lolem zwiazanego i go nie krytykowalem, ani tym bardziej nie hejtowalem.
Za to do dzisiaj bede bronil takiego gothica bo byla to gra przelomowa i swietna, bawilem sie przy niej dobrze i sadze ze gdybym zaczal w nia grac teraz to znowu bym swietnie spedzil czas.
Takze odpowiadajac na powyzsze pytanie, bardziej zenujace mi sie wydaje wyrażanie swojego niezadowolenia w rok po premierze w kazdym mozliwym temacie ktory sie napatoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym samym udowodniłeś, że jak ktoś ci w końcu dowali, to nagle ucinasz dyskusję, bo "nie odpowiada sie pytaniem na pytanie".

Yeah, right, ciebie po prostu nie można traktować poważnie w tej chwili.

Jak temat o D3 - ciągle widzę ciebie w roli rycerzyka na szlachetnym koniu.
Tak się chwalisz 500 h na liczniku, a gdybyś nie spamował w każdym takim temacie, miałbyś ze dwa razy tyle.

Uświadom sobie w końcu, że ludziom też się nie podoba ta gra.
Tyle. Koniec. Nie zmienisz nastawienia innych.

"Dol łit it" o_O


Cygi out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 17:09, Cygi napisał:

Tym samym udowodniłeś, że jak ktoś ci w końcu dowali, to nagle ucinasz dyskusję, bo "nie
odpowiada sie pytaniem na pytanie".


dowalil ? witki opadaja... jeszcze raz, narysuje Ci bo nie nadazasz:

Dnia 06.06.2013 o 17:09, Cygi napisał:

Iloma grami podniecasz się rok po premierze


na ten belkot moglem odpisac slowami: "w diablo gram ciagle, z malymi przerwami ale bedzie ponad rok regularnego farmienia",

ale dlaczego w ogole mam odpowiadac normalnie na negatywnie nacechowane texty "o podniecaniu sie gra" ?

dlaczego mam sie tlumaczyc komus choremu z nienawisci (ktos kto swoja nienawisc pielegnuje od roku) ? ja jego podejscia nie zmienie. tylko terapia i ciezkie leki.

takich lepiej przymknac postem bez sensu, niech sie nurzaja w swojej zolci z usmiechem zadowolenia.

Dnia 06.06.2013 o 17:09, Cygi napisał:

Yeah, right, ciebie po prostu nie można traktować poważnie w tej chwili.


jesli kogokolwiek w anonimowym internecie traktujesz powaznie... to tez masz problem :)

Dnia 06.06.2013 o 17:09, Cygi napisał:

Jak temat o D3 - ciągle widzę ciebie w roli rycerzyka na szlachetnym koniu.


naprawde ciezko u Ciebie z pomyslunkiem... gram ciagle w ta gre, to normalne ze czytam/przegladam wszystkie newsy na nie jej temat. co inne osobniki ktore skonczyly z gra rok temu i do dzis przezywaja nieudany zakup W KAZDYM NEWSIE

Dnia 06.06.2013 o 17:09, Cygi napisał:

Uświadom sobie w końcu, że ludziom też się nie podoba ta gra.
Tyle. Koniec. Nie zmienisz nastawienia innych.


to rozumiem. ale jakbys czytal ze zrozumieniem to bys zauwazyl, ze pietnuje zachowanie chorych z nienawisci osobnikow, ktorzy nie potrafia zyc bez diablo3 mimo ze nie graja w nie od roku. nie wychwalam pod niebiosa d3 na kazdym kroku.

nie ma hejtu, nie ma obroncow. to proste. spobuj sobie teraz wyobrazic jak wyglada news o diablo bez postow "krytykow" pokroju Kopiec... podpowiem: normalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówię "out", myślę "odpiszę mu tak samo, jak on odpisał kiedyś innemu, a gdy wciąż będzie męczył się z odpisywaniem, powtórzy mu się tak samo, jak on wtedy jemu, żeby wyszło na jaw jakim on jest hipokrytą".

Tak w skrócie. <sarkazm>

@EmperorKaligula

Skup się, do cholery:

Spoiler

Cygi out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiarygodne...

Jakiś czas temu napisałeś tak samo do jednego z gramowiczów, ale to mnie proponujesz zażywanie trucizny.

Gratulacje, właśnie się przyznałeś, że jesteś hipokrytą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 11:40, Cygi napisał:

Jakiś czas temu napisałeś tak samo do jednego z gramowiczów, ale to mnie proponujesz
zażywanie trucizny.


masz co do mnie pisz donosa, chcesz innym sie pochwalic co gdziestam kiedystam pisalem, linkuj gdzie tylko chcesz, ale linkuj konkretne posty, bo zachowanie a''la dżej dżej kalkstein: "wiem co pisales ale nie powiem dokladnie co i juz, ha ha" jest... coz, dziwne to troche za slabe okreslenie, ale jak napisze cos mocniejszego to znowu ranga poleci w dol :D

ja do ukrycia nic nie mam, moje posty sa do wgladu przez kazdego, a co napisalem w internecie nigdy nie zginie (poszczegole posty mozna wyszukac na gramstatach albo nawet w googlach)

Dnia 07.06.2013 o 11:40, Cygi napisał:

Gratulacje, właśnie się przyznałeś, że jesteś hipokrytą.


moge dla Ciebie byc nawet matka teresa z kalkuty jesli tego chcesz. nie mam wplywu na to jak inni mnie postrzegaja i sie tym nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 11:52, EmperorKaligula napisał:

/ciach


Przecież to było tak stylowe zachowanie z twojej strony, że aż dziw bierze, że nie pamiętasz tak aroganckich postów.

Przy sparafrazowaniu Emperor out, spodziewałem się, że nie łykniesz pułapki jak młody pelikan.

Standardowo zawiodłeś oczekiwania.

Dnia 07.06.2013 o 11:52, EmperorKaligula napisał:

sie tym nie przejmuje.


To byś na to nie zareagował, hipokryto.

Dol łit it!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować