Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwa kolejne teasery nowego The Walking Dead. A na nich...

20 postów w tym temacie

Nie mogę się doczekać kolejnych epizodów. Mówcie co chcecie z tymi wyborami i możliwościami gry, ale moim zdaniem jest to świetny przygodowy tytuł. Czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie krzywdź miana przygodówki

z niewiadomych przyczyn pod wiatę tego gatunku wrzuca się wszystko, czego nie da sie upchać gdzie indziej, a dlaczego tak?

walking dead to film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 10:40, Ostrowiak napisał:

walking dead to film

Walking Dead to serial produkowany przez stację AMC, istnieje też gra stworzona przez Telltale o której mowa w newsie, o filmie nie słyszałem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 12:33, Witka1995 napisał:

W jaki sposób ci to wmawia?


Sądzę, że chodzi o porównanie. The Walking Dead ma tyle wspólnego z przygodówką, co celowniczek z sandboxowym FPS-em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 12:33, Witka1995 napisał:

W jaki sposób ci to wmawia?

"This game series adapts to the choices you make.

The story is tailored by how you play."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 13:08, Eff3ctiv3 napisał:

W sumie te dwa zdania, to ściema.

Nie nazwałbym tego ściemą. Nie można przecież powiedzieć, że nasze wybory nie mają wpływu na przebieg gry. Problem w tym, że mają na nią wpływ w dużo mniejszym stopniu niż ludzie tego oczekiwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 13:18, mati285 napisał:

> W sumie te dwa zdania, to ściema.
Nie nazwałbym tego ściemą. Nie można przecież powiedzieć, że nasze wybory nie mają wpływu
na przebieg gry. Problem w tym, że mają na nią wpływ w dużo mniejszym stopniu niż ludzie
tego oczekiwali.

Miały wpływ, ale bardzo iluzoryczny.

Spoiler

Szczególnie wkurzony bylem, że nie dało rady uratować tej brunetki w krótkich włosach.


W sumie to mi się kojarzy z Mass Effectem. Niby też te wybory miały mieć takie duże znaczenie, a wyszło, jak wyszło... Obie gry uratowała przyjemność z grania. Moim zdaniem przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > W sumie te dwa zdania, to ściema.
> Nie nazwałbym tego ściemą.

No, ja nazwalbym klamstwem. To cos to na pewnio nie przygodowka (a jesli tak to bardzo slaba), tylko jakis interaktywny film z namiastka cokolwiek znaczacych wyborow, ktorych tak naprawde nie ma. Ze tez sie ludzie na to nabrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nadal dobra GRA (deal with it, people), która nawet jeśli daje jedynie namiastkę wyborów, to jednak takowe daje. Powiedz mi - jakich konsekwencji spodziewałbyś się po małym studiu i niskobudżetówce?
Poza tym postacie napiszane bardzo dobrze, lepiej niż w większości gier, dobra fabuła - bardzo dobrze przedstawiona.
Jedna z lepszych gier, w jakie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ze tez sie ludzie na to nabrali.
> "Nabrali" się, bo to nadal bardzo dobry film.

Okej, mi tez sie podobalo, ale nie robmy z tego gry roku, bo grania tam jak na lekarstwo.

>> To nadal dobra GRA

To nie jest gra. To interaktywny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 10:40, Ostrowiak napisał:

walking dead to film

A ja myślałem, ze wpierw był komiks przed jakimikolwiek serialami i filmami czy innymi grami. No chyba, że pisze do ciebie z innego wymiaru gdzie ten post przejdzie Most Einsteina-Rosena i raczej nie przeczytasz tego posta a nawet jakimś cudem przeczytasz to ja już nie będę żył. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 23:17, Braveheart napisał:

> walking dead to film
A ja myślałem, ze wpierw był komiks przed jakimikolwiek serialami i filmami czy innymi
grami. No chyba, że pisze do ciebie z innego wymiaru gdzie ten post przejdzie Most Einsteina-Rosena
i raczej nie przeczytasz tego posta a nawet jakimś cudem przeczytasz to ja już nie będę
żył. ;-)

Mowa o tym, co wypuściło Telltale, nie o komiksie albo serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować