Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Wolfenstein: The New Order przedstawia się nam na debiutanckim trailerze

25 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Do tej pory Wolfenstein: The New Order mogliśmy podziwiać wyłącznie na screenach. Nadchodzące targi E3 ten stan jednak zmieniają. Twórcy gry z ich okazji przygotowali trailer swojego nowego dzieła.

Przeczytaj cały tekst "E3 2013: Wolfenstein: The New Order przedstawia się nam na debiutanckim trailerze" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu znów będzie można wybić trochę niemieckiego śmiecia :D , fajny klimat się zapowiada, widząc te roboty mechy od razu się przypomina pierwszy Wolfenstein.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się na niezły niewypał. Zero klimatu starego i dobrego Return to Castle Wolfenstein. To jakaś bezmyślna nawalanka. I to wszystko jeszcze osadzone w latach 60-tych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 17:18, dave03 napisał:

Zapowiada się na niezły niewypał. Zero klimatu starego i dobrego Return to Castle Wolfenstein.


Przecież RtCW to był totalny niewypał - zero klimatu starego i dobrego Wolfenstein 3D, jakaś przekombinowana nawalanka.

Na nowego Wolfa zdecydowanie czekam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 17:28, Harunia napisał:

/.../ w zyciu nie gralem w kiepskiego Wolfa, bo takiego nie ma ;)


Jak to nie ma? Ten z 2009 już okazał się sporym zawodem. Nie był to co prawda jakiś niegrywalny gniot, ale jednak ogólnie rzecz biorąc było to największe rozczarowanie tamtego roku. Ja sam bym tego Wolfa nie ocenił na wyżej niż 6+/10. To trochę za mało jak na tak legendarną markę.

aope -->

Klimat w RtCW na pewno był. Grając w tą grę aż czuło się chłód zamku Wolfenstein i krypt, które przyszło nam zwiedzać. A ten z 2009 był tak kolorowy, że cały czar prysł. Ten nowy jest zbyt futurystyczny. Mechy co prawda były też w Wolfensteinie 3D i RtCW, ale tutaj mam wrażenie, że stanowią one trzon przeciwników. Wcześniej tak nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazistowscy Beatlesi rozwalili system ;D

Zapowiada się całkiem fajna produkcja, choć raczej nie taka na którą skusiłbym się w wydaniu premierowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nazistowscy Beatlesi rozwalili system ;D
>


Prawda, przerobiony motyw z Beatlesów genialny. Ten z księżycem zresztą też.

Klimat zapowiada się świetnie, pozostaje mieć nadzieje, że strzelanie będzie równie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako strzelanka wygląda fajnie, jako Wolf wygląda beznadziejnie. Tyle że to żadna nowość, już od pierwszej zapowiedzi wiedzieliśmy, że to będzie inna bajka. Return to Castle nie powróci więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przecież RtCW to był totalny niewypał - zero klimatu starego i dobrego Wolfenstein 3D,
> jakaś przekombinowana nawalanka.

Wiem ze mediom i ogolnie graczom sie nie spodobal (szczerze trzeba przyznac ze RtCW to to nie jest i dupy nie urywa), ale cos ta gra miala w sobie, przeszedlem ją 2 razy i fajnie sie bawilem. Niewypalem bym tego nei nazwal. No ale mi sie podobalo tez Singularity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przecież RtCW to był totalny niewypał - zero klimatu starego i dobrego Wolfenstein 3D,
> jakaś przekombinowana nawalanka.
>
> Na nowego Wolfa zdecydowanie czekam :]

Lepiej tego ujac nie moglem.... +1 Like, +1000 złota, no i niech Ci będzie +2 Bonus do obrażeń nieświeżym oddechem ;]


Rowniez czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 17:35, dave03 napisał:

Klimat w RtCW na pewno był. Grając w tą grę aż czuło się chłód zamku Wolfenstein i krypt,
które przyszło nam zwiedzać.


Nie twierdzę, ze klimatu nie było. Tyle, że z oryginalnym Wolfem to to nie miało NIC wspólnego. Jednocześnie narzekasz, że nowy Wolf nie będzie miał nic wspólnego z RtCW. Dzięki Bogu nie będzie miał.

Dnia 06.06.2013 o 17:35, dave03 napisał:

A ten z 2009 był tak kolorowy, że cały czar prysł.


Ten z 2009 był próbą reaktywacji marki. Problem? Ponownie był przekombinowany. Niemniej grało mi się w niego lepiej niż w RtCW. Dużo lepiej.

Dnia 06.06.2013 o 17:35, dave03 napisał:

Ten nowy
jest zbyt futurystyczny. Mechy co prawda były też w Wolfensteinie 3D i RtCW, ale tutaj
mam wrażenie, że stanowią one trzon przeciwników. Wcześniej tak nie było.


Wiele już w serii zrobiono, popłynęli już w RtCW. W porównaniu do różnic między Wolfem 3D a RtCW i tym z 2009, to mechy akurat pasują idealnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 17:18, dave03 napisał:

Zapowiada się na niezły niewypał. Zero klimatu starego i dobrego Return to Castle Wolfenstein.
To jakaś bezmyślna nawalanka. I to wszystko jeszcze osadzone w latach 60-tych...


A czemu miałby mieć klimat RtCW? oO "Bezmyślna nawalanka"? Poprzednie części były taktycznymi RPGami czy co? Jest Blazkowicz, jest mrok, są naziści - jest Wolfenstein, proste.

I zapowiada się zajebiście. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OGIEŃ !!! Mechy, naziści, przekozacki arsenał !!! może to nie ten stary dobry Wolf ale napewno będzie dobra zadyma w oldschoolowym (apteczki) wydaniu !!! Ja osobiście doczekać sie nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak Blazkowicz będzie próbował to odkręcić, wygląda to tak jakby rzeczywiście już było pozamiatane. Machina czasu?
Oby nie, podróże w czasie wszystko męcą.
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2013 o 18:49, aope napisał:

Ten z 2009 był próbą reaktywacji marki. Problem? Ponownie był przekombinowany. Niemniej
grało mi się w niego lepiej niż w RtCW. Dużo lepiej.

Chyba doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, że jesteś jedną z nielicznych osób, które twierdzą że Wolfenstein 2009 jest lepszy od starego RtCW :)

Niflheim ===>

>A czemu miałby mieć klimat RtCW? oO

Może dlatego, bo to była bardzo dobra gra? :)

Dnia 06.06.2013 o 18:49, aope napisał:

"Bezmyślna nawalanka"? Poprzednie części były taktycznymi RPGami czy co?


Nie, ale tam rozgrywa była jednak bardziej wyrafinowana, bo i wrogów było mniej. No i było kilka ciekawych etapów skradankowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba doskonale zdajesz sobie z tego sprawę, że jesteś jedną z nielicznych osób, które
> twierdzą że Wolfenstein 2009 jest lepszy od starego RtCW :)

Kto tak twierdzi ten niech go bog ma w opiece, ale wolf 09 to byla naprawe spoko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować