Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co nowego w padzie do Xboksa One?

25 postów w tym temacie

> Ten pad to jedyna rzecz jaka mnie w przypadku nowego XBoxa interesuje. Przyda się do
> mojego PCta.
ale zadziała tylko z win8+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to juz pewne, ze tylko z win8?

Dwie sprawy:
"ruszania nimi potrzeba 25% mniej siły niż w padzie od 360."
to juz chyba ruszaja sie same, miałem apda od Xa - nowego - i mial fatalne, luxne analogi. no chyba, ze trafilem trefny egzemplarz, ale nie majac doswiadczenia kupilem potem inny i jest super, nie to co MS

"Wygoda - obszerne testy na dużej grupie i przywiązanie do szczegółów czynią go szalenie wygodnym. Pomacamy, ocenimy."
Nie wiem dla kogo wygodny jest lewy analog na gorze, chyba dla osób z wylamanym kciukiem albo łapami drwala... no dla mnie to jakaś masakra. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i żadnych szczegółów na temat zastosowanej technologii bezprzewodowej. Choć fajnie, że jest możliwość przewodowego podłączenia, oby tyko pad rzeczywiście działał przez przewód, a nie tylko się ładował w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy to taki problem stworzyć akumulatorki tak jak to jest w ps3? Xbox zamiast isc do
> przodu to stoi w miejscu pod tym wzgledem....
Jak akumulatorek w ps4 straci swoją wydajność to musisz wymienić pada, a w xboxie wkładasz kolejną pare baterii i nadal działa równie długo. Jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale to juz pewne, ze tylko z win8?
>
> Dwie sprawy:
> "ruszania nimi potrzeba 25% mniej siły niż w padzie od 360."
> to juz chyba ruszaja sie same, miałem apda od Xa - nowego - i mial fatalne, luxne analogi.
> no chyba, ze trafilem trefny egzemplarz, ale nie majac doswiadczenia kupilem potem inny
> i jest super, nie to co MS
>
> "Wygoda - obszerne testy na dużej grupie i przywiązanie do szczegółów czynią go szalenie
> wygodnym. Pomacamy, ocenimy."
> Nie wiem dla kogo wygodny jest lewy analog na gorze, chyba dla osób z wylamanym kciukiem
> albo łapami drwala... no dla mnie to jakaś masakra. :(

oho chyba dla kazdego czlowieka ktory nie ma raczek jak mala dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Nie wiem dla kogo wygodny jest lewy analog na gorze, chyba dla osób z wylamanym kciukiem
> albo łapami drwala... no dla mnie to jakaś masakra. :(


A moim zdaniem właśnie dlatego pad od MS góruje nad PS.
Sam używam do kompa i jestem mega zadowolony.
Przez pewien czas miałem razera onzę ale szrot się posypał....chyba tylko mają dobre myszki.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie ma lepszego na razie pada niż ten od x360. I właśnie lewy analog na górze się do tego znacznie przyczynia. Pad od PS3 (którą także posiadam, oprócz 360-ki) jest za mały, lewy analog jest źle , jak dla mnie położony i wcale nie ma dużo lepszego krzyżaka niż 360. A od kiedy kupiłem sobie srebrnego pada do x-a, z ulepszonym krzyżakiem i ta wada zniknęła.
Co do baterii zo 360 miała możliwość kupna akumulatorów (ale nie polecam, są dziwnie mało wydajne - mam i przetestowałem). Najlepsze wyjście - kupić za 60-70 zeta ładowarkę i 4 paluszki akumulatory - jedne się wyczerpią, wkładasz drugie i dalej grasz bez kabli. A co do pada do ps3 to owszem grasz na kablu, ale czy ktoś widział ten kabelek dołączony w standardzie - ma tylko 1,5 m - nie polecam na nim grać, zwłaszcza jeśli ktoś tak jak ja ma 1,85 m wzrostu a konsola leży po tv na podłodze - bóle kręgosłupa gwarantowane. Ja tam jestem zadowolony, wezmę swoje akumulatorki i przełożę do nowego pada od One.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego się spodziewacie po ludziach dzisiaj? Piją slim-fity, chodzą do solarium, to i wolą pada od PS4. Takie to mamy dzisiaj dewiacje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 09:35, Kettger napisał:

Czego się spodziewacie po ludziach dzisiaj? Piją slim-fity, chodzą do solarium, to i
wolą pada od PS4. Takie to mamy dzisiaj dewiacje. ;)


Nie piję slim-fitów, solarium widziałem tylko z zewnątrz a i tak wolę pada od PS3<pada z PS4 jeszcze nie "macałem">. Dla mnie akurat pod względem wygody<jak leży w ręku> lekko prowadzi Xowy pad ale i to o włos. Za to ten od X''a jest strasznie tandetny <nadal posługuję się subiektywizmem>. Ale nie o tych padach mowa w artykule.

Najważniejsze by nowy pad od MS nie był zrobiony jak jego poprzednik, z kiepskiej jakości plastików.
Miałem jego poprzednika w domu podłączonego do PC''ta i niestety, pare sesji "mlecznych" przy PES''ie i padł gdzie moje pady od PS3 przeszły przez gorsze piekło<moja bratanica i także mleczne imprezy przy Tekkenach itp.>a nawet nie skrzypnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 09:35, Kettger napisał:

Czego się spodziewacie po ludziach dzisiaj? Piją slim-fity, chodzą do solarium, to i
wolą pada od PS4. Takie to mamy dzisiaj dewiacje. ;)

Przynajmniej mamy symetryczne kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować