Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One wymaga stałego połączenia z siecią. Po upływie doby

72 postów w tym temacie

Ja tam obawiam się, że sony podejmie podobne decyzje. Patrząc historycznie sony zawsze ostro walczyło z wolnością posiadaczy ich sprzętu w czasach ps2 i ps3. Nie wiem dlaczego teraz miało by być inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie czytaj newsa, tylko idź do źródła. Lisun dobrze prawi. Znowu gadania i znowu nic w zasadzie nie wiemy.

Obawiam się, że Sony pokaże równie piękne podejście i metody. Microsoft sam nie wygra wojny z używkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam to sobie i nie wierze. Steam uwazany przez wielu za szatana na PC jest w porowaniu z tymi wymyslami niczym.

Nastepna generacja konsol po Xbox-VHS-One? Przy kazdym uruchomieniu gry bedzie trzeba przesylac do Mikroszitu ksero karty rowerowej i gliniany odlew czlonka w zwodzie, by zweryfikowac wlasciciela konsoli. I probki DNA kazdego uzytkownika konsoli, by mozna bylo bez problemu potwierdzic czy jest spokrewniony z wlascicielem.

Absurd goni absurd. Nie wierze - czy moze inaczej - nie chce wierzyc, ze ludzie to lykna a XOne bedzie sie sprzedawal tak samo dobrze a moze i lepiej niz X360.

"Dozwolony będzie też handel grami, ale wyłącznie wtedy, gdy ich wydawcy nie postanowią inaczej"
- No i wiadamo czemu EA i inni rezygnuja m.in. z online passow. Juz postanowili "inaczej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hej, ale przecież mogą jeszcze pokazać jakieś gry na E3 i zdobyć nasze serca!
> Rrright guys? Right?
> RRRRRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrright?

Nie sądzę żeby dali radę bo są dużo słabsi sprzętowo Xbox ddr3 (67 GB/s) PS4 gddr5 ( 176 GB/s) procki mają. Mieć podobne ale Xbox będzie miał słabszy bo będzie miał 12 jednostek obliczeniowych a PS4 18 jednostek wiec niczym tego nie nadgonią tą generacje wygra Sony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najważniejsze, że będzie można sprzedawać gry. :)
Raz i to osobie, która jest na liście znajomych przez co najmniej 30dni, to będą najdłuższe transakcje na świecie. "Dodam do znajomych ludzi, którzy za 30 dni może będą chcieli kupić moją grę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 10:09, Blazkovic napisał:

Czytam to sobie i nie wierze. Steam uwazany przez wielu za szatana na PC jest w porowaniu
z tymi wymyslami niczym.

Nastepna generacja konsol po Xbox-VHS-One? Przy kazdym uruchomieniu gry bedzie trzeba
przesylac do Mikroszitu ksero karty rowerowej i gliniany odlew czlonka w zwodzie, by
zweryfikowac wlasciciela konsoli. I probki DNA kazdego uzytkownika konsoli, by mozna
bylo bez problemu potwierdzic czy jest spokrewniony z wlascicielem.

Absurd goni absurd. Nie wierze - czy moze inaczej - nie chce wierzyc, ze ludzie to lykna
a XOne bedzie sie sprzedawal tak samo dobrze a moze i lepiej niz X360.

"Dozwolony będzie też handel grami, ale wyłącznie wtedy, gdy ich wydawcy nie postanowią
inaczej"
- No i wiadamo czemu EA i inni rezygnuja m.in. z online passow. Juz postanowili "inaczej".


Steam jest spoko. Gry po 20zł, BRAK konieczności bycia podłączonym. To wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzi kres konsol.. na własne życzenie pazernych księgowych i inny CEOubków z zarządów. Rewelacja, myślałem o konsoli , ale zostanę na poziomie x360 i starego kinecta. W fajne gry pogram na starym dobrym piecu i nie muszą to być produkcje z sektora AAA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xkloc R.I.P do tek pory wstrzymywałem sie z komentarzami typowego oldscholowego PCtowego gracza ale teraz mogę powiedzieć szczerze- konsole to najwieksze badziewie jakie jest na tym globie do grania w gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dozwolony będzie też handel grami, ale wyłącznie wtedy, gdy ich wydawcy nie postanowią inaczej. "Microsoft nie pobiera opłat od sklepów, wydawców czy konsumentów za umożliwienie transferu tych gier w obrębie swojej platformy" - podkreśla firma."

Czyli jeśli producent udostępni sprzedaż, będzie ona nieograniczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Xkloc R.I.P do tek pory wstrzymywałem sie z komentarzami typowego oldscholowego PCtowego
> gracza ale teraz mogę powiedzieć szczerze- konsole to najwieksze badziewie jakie jest
> na tym globie do grania w gry....


SPIEPRZAJ DZIADU !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W następnej generacji, żeby zagrać w grę na konsoli trzeba będzie polizać obudowę, żeby sprawdzić czy DNA jest właściciela, naszczać do specjalnego kubeczka, żeby konsola sprawdziła, czy się jest trzeźwym i nic nie brało, rozwiązać zadanie matematyczne i odmienić przez przypadki... na końcu wprowadzić do skanowania PIT''a, żeby konsola sprawdziła czy stać cię na zapłacenie rachunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczasach gdy zaczynałem bawić się konsolami ich największą zaletą było to że wystarczyło wsadzić grę do konsoli i już się grało. Dodatkowo w większość tytułów można było pograć z kumplem, który z drugim padem siedział obok na kanapie. Potem nadeszły czasy gdzie aby cieszyć się grą w pełni trzeba było pobrać łatki z serwera, a granie w dwie osoby na jednej konsoli zaczęło być dostępne w coraz mniejszej ilości tytułów. To dalej nie przeszkadzało w tym żebym mógł pograć z kumplem lub z siostrzeńcami (człowiek się starzeje), wystarczyło pobrać patche u mnie w domu, wybrać odpowiednie tytuły zanieś konsole i dalej dało się pobawić. Teraz wychodzi na to że łatwiej będzie wziąć ze sobą laptopa i ewentualnie skorzystać z jakiś emulatorów starych konsol. Mam tylko nadzieje że po premierze obu maszyn moje obawy troszkę przygasną. Ewentualnie zawsze zostaje Nintendo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak zrobią, jak zrobić planują to dla mnie nowy Xbox jest po prostu martwy. Tylko jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć w to, że Sony nie postąpi w ten sam sposób. Pożyjemy to i zobaczymy. Jestem posiadaczem 360-ki, gier mam sporo, sporo jest jeszcze takich, w które nie grałem, a i jeszcze przez długi czas będą powstawać gry na aktualną generację. Specjalnie na wypasionej grafice mi nie zależy, więc tak na prawdę nowa generacja mi wisi i powiewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co przeczytałem, czekam na E3, zobaczymy co za gry przygotowali, oraz jak wyglądać będzie platforma konkurencyjna. Na podstawie wszystkich dostępnych informacji będzie można w końcu podjąć definitywną decyzję, jednak coś mi się wydaje, że Microsoft właśnie strzelił sobie w stopę - po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hej, ale przecież mogą jeszcze pokazać jakieś gry na E3 i zdobyć nasze serca!
> Rrright guys? Right?
> RRRRRrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrright?

na razie zdobywają po jednym palcu...

w tej chwili mogli by mieć na exclusiva halflife3 freespace 3 baldursa 3 i cholera wie co jeszcze.

Mam x360 i trochę szkoda że po całkiem niezłej generacji pazerność wzięła górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 10:47, grisza218 napisał:

>
> > SPIEPRZAJ DZIADU !!!!
>
>
> Dziecko uspokój się bo popuścisz w pampersa.


Przyjedź do Łodzi to zobaczymy kto sie okaże dzieckiem


ahahaha Nadal jestem zdania, że przy rejestracji powinien być wymagany numer dowodu osobistego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 11:12, gmx napisał:

na razie zdobywają po jednym palcu...


Po tym co wyszło na jaw, może być jeszcze lepiej.

http://www.washingtonpost.com/investigations/us-intelligence-mining-data-from-nine-us-internet-companies-in-broad-secret-program/2013/06/06/3a0c0da8-cebf-11e2-8845-d970ccb04497_story.html?hpid=z1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować