Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Garrett zakrada się do LA Convention Center, czyli nowy trailer Thiefa

14 postów w tym temacie

"...stęskniliście się?", i to jak. Mam nadzieję że gra będzie trzymać poziom poprzednich części i nie będzie przechodzić się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dubbing daje rade. Kto wie, może po paru godzinach gry przyzwyczaję się nawet, że to Garrett ;p Martwi mnie tylko, że gość szarżuje na dwóch strażników z łukiem przypominającym broń masowej zagłady. Ale cóz poradzić, trailer musi byc efektowny. Gdyby miał pokazywać sposób działania "starego" Garretta to nie powinno byc wtedy widać nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ten Thief to nie jest "następna" część. Nie ma nic wspólnego z Trylogią Strażników.

Ten sam główny bohater, ten sam motyw przewodni - rzeczywiście, nic wspólnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, przez chwilę, wydawało mi się, że to live action, a nie poczciwy render. Ekipa od CGI zrobiła niesamowitą robotę. Bohater wydaje się mieć własny mocny charakter, czyli facet z jajami. Zobaczymy faktycznie to może być dobra gra a nie przereklamowana część tylko udająca starego Thiefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wow, przez chwilę, wydawało mi się, że to live action, a nie poczciwy render. Ekipa od
> CGI zrobiła niesamowitą robotę. Bohater wydaje się mieć własny mocny charakter, czyli
> facet z jajami. Zobaczymy faktycznie to może być dobra gra a nie przereklamowana część
> tylko udająca starego Thiefa
Bo to chyba jest live action zmieszany z renderem : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować