Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kalypso Media zapowiada Rise of Venice. Jest wstępny termin wydania i pierwsze screeny

5 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Macie ochotę na wypad do renesansowej Wenecji, by rozbudować ją do handlowego imperium? W takim razie koniecznie zainteresujcie się nową produkcją Kalypso Media, Rise of Venice.

Przeczytaj cały tekst "Kalypso Media zapowiada Rise of Venice. Jest wstępny termin wydania i pierwsze screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kalypso zrobiło fajne Tropico (3 i 4), ale ich większość ich eksperymentów z powrotem do starych marek (Airline Tycoon 2, Port Royale 3, Disciples 3, Patrician 4) skończyła się słabo, Jagged Alliance: BiA i Omerta zebrały marne oceny, a Legends of Pegasus to jedna z większych afer 2012 r. Sceptycyzm jest więc jak najbardziej na miejscu... Szkoda, żeby potencjał gry o Wenecji się zmarnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 17:07, Amdor6 napisał:

a Legends of Pegasus to
jedna z większych afer 2012 r.


a co z nim? bo nawet rozważałem zakup, ale potem zapomniałem o tytule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 19:27, dark_master napisał:

> a Legends of Pegasus to
> jedna z większych afer 2012 r.

a co z nim? bo nawet rozważałem zakup, ale potem zapomniałem o tytule


Okazało się, że wypuścili nieskończoną grę z olbrzymią liczbą błędów i niedociągnięć, w tym krytycznych, które nie powinny się znaleźć nawet w becie. W momencie premiery gry nie dało się nawet ukończyć jednej misji w kampanii z powodu błędu. Gra dostała ocenę rzędu 1,8/10 na Metacritic, a w końcu Kalypso zaczęło w ramach rekompensaty wysyłać klucze do Dungeons i Patrician 4 osobom, które wysłały im zażalenie i dowód zakupu LoP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować