Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki sukces twórców Dear Esther

7 postów w tym temacie

> Dziwne Pepsi, bo pod https://www.humblebundle.com/ wciąż jeszcze przez 4 doby można dostać
> Dear Esther. No i nie zapominajmy o świetnym spolszczeniu do tej gry opracowane przez
> grupę Iron Squad.

o, ale to oficjalnie spolszczenie, czy trzeba sobie ściągnąć i zainstalować na kocią łapę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 21:51, KeyserSoze napisał:

o, ale to oficjalnie spolszczenie, czy trzeba sobie ściągnąć i zainstalować na kocią
łapę?

Od Iron Squadu, czyli "samowolka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2013 o 21:51, KeyserSoze napisał:

o, ale to oficjalnie spolszczenie, czy trzeba sobie ściągnąć i zainstalować na kocią
łapę?


Spolszczenie jest zawarte w praktycznym instalatorze. Jest to spolszczenie nieoficjalne ale oczywiście jak najlepszej jakości. Grupa Iron Squad nie odwala fuszerki i dokładnie wyczuwa kontekst i klimat gry. W swoim dorobku mają również kilka komercyjnych projektów. Grupa Iron Squad była także promowana na łamach gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda grę (trudno ją nazwać grą ale powiedzmy że jest) przeszedłem niedawno - prawnie chwilę po zakupie pakietu indie - i byłem zdziwiony polską wersją, tą oficjalną gdzie polskie było tylko menu :]

Nic to, może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apropos spolszczenia, to podobno powstawało pod okiem thechineseroom, więc myślę że nie ma się o co martwić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować