Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Nowe screeny z ArmA III

22 postów w tym temacie

Czekam aż ten build będzie dostępny do ogrania bo prawdę mówiąc nie ma co robić w alfie ;/. Mam nadzieję że dadzą w końcu jakąś większą mapę bo misje wasteland na Stratis to porażka respisz się i nagle zgon bo ktoś ci za plecami też się zrespił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arma naprawdę zapowiada się mega :) znacznie poprawiona grafika i optymalizacja co najważniejsze w porównaniu do wszystkim zacinającej ARMA II :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nazwał Armę symulatorem żołnierza/współczesnego pola bitwy, nie sieciową strzelanką. Sieciowa strzelanka to Battlefield czy CoD, ale nie ArmA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czekam aż ten build będzie dostępny do ogrania bo prawdę mówiąc nie ma co robić w alfie
> ;/. Mam nadzieję że dadzą w końcu jakąś większą mapę bo misje wasteland na Stratis to
> porażka respisz się i nagle zgon bo ktoś ci za plecami też się zrespił
Prawdopodobnie dlatego, że ta gra nie została stworzona żeby grać w takie płytkie mody.
Prawdziwa zabawa zaczyna sie z 100v100 PvP albo co-opie. Wasteland na szczęście odciąga ''tymczasowych'' graczy którzy psują to o co w tej grze chodzi.
Zupełnie szczerze to ja czekam aż przerzucą assety z Invasion 1944, wspaniale byłoby znów poodgrywać D-Day w większej paczce. Zresztą WW2 na tym silniku to byłby cud miód i orzeszki. Spełnienie moich marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2013 o 10:49, Chopek napisał:

Łoch ale rendery aż oczy bolą... W grze jest 3/4 takiej grafiki lub nawet nie...

Bredzisz aż głowa boli, poniżej link do mojego screena zrobionego jeszcze na starym sprzęcie:
http://oi39.tinypic.com/o559xj.jpg
ew. Link do pierwszego z buildów alphy ze starymi efektami czasteczkowymi i cieniami. Filmik też mój więc mniej więcej daje zamysł na czym to ma polegać, teamwork wypada na prawde swietnie nawet z pick up group.
http://www.youtube.com/watch?v=lw-fb5OdUjk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Łoch ale rendery aż oczy bolą... W grze jest 3/4 takiej grafiki lub nawet nie...

To nie GTA 5, że trzeba rederować 10x lepsze zdjęcia bo tak wyglądało by to jak syf z minionej epoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Łoch ale rendery aż oczy bolą... W grze jest 3/4 takiej grafiki lub nawet nie...
>
>
> To nie GTA 5, że trzeba rederować 10x lepsze zdjęcia bo tak wyglądało by to jak syf z
> minionej epoki.

Hehe :D dobre. Zgadzam się w 100%. Arma III wygląda rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2013 o 10:52, PolAndRock napisał:

Prawdopodobnie dlatego, że ta gra nie została stworzona żeby grać w takie płytkie mody.
Prawdziwa zabawa zaczyna sie z 100v100 PvP albo co-opie. Wasteland na szczęście odciąga
''tymczasowych'' graczy którzy psują to o co w tej grze chodzi.
Zupełnie szczerze to ja czekam aż przerzucą assety z Invasion 1944, wspaniale byłoby
znów poodgrywać D-Day w większej paczce. Zresztą WW2 na tym silniku to byłby cud miód
i orzeszki. Spełnienie moich marzeń.


Eee tam pitolisz że tak to ujmę sam grałem w różne mody a ten mi najbardziej podpasował. Pewnie według ciebie jestem "tymczasowy"... Czy płytki czy nie ze zgraną ekipą w opforze czy bluforze gra się niesamowicie przynajmniej w armie 2 było miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Prawdopodobnie dlatego, że ta gra nie została stworzona żeby grać w takie płytkie
> mody.
> > Prawdziwa zabawa zaczyna sie z 100v100 PvP albo co-opie. Wasteland na szczęście
> odciąga
> > ''tymczasowych'' graczy którzy psują to o co w tej grze chodzi.
> > Zupełnie szczerze to ja czekam aż przerzucą assety z Invasion 1944, wspaniale byłoby
>
> > znów poodgrywać D-Day w większej paczce. Zresztą WW2 na tym silniku to byłby cud
> miód
> > i orzeszki. Spełnienie moich marzeń.
>
> Eee tam pitolisz że tak to ujmę sam grałem w różne mody a ten mi najbardziej podpasował.
> Pewnie według ciebie jestem "tymczasowy"... Czy płytki czy nie ze zgraną ekipą w opforze
> czy bluforze gra się niesamowicie przynajmniej w armie 2 było miło

Ogarnij kanał Panimala: http://www.youtube.com/channel/UC8WhTRUI_73y8jKuPukioRA i zobacz jak gra zamienia się w prawdziwy symulator na multiplayerze. Tylko ze uczestniczenie w takich grupach wymaga mnostwo poswiecen, szkolen i trzeba wiedziec gdzie jest swoje miejsce. W tym momencie w ARMA 2: CO gram z chłopakami z Broma i musze przyznac ze prawie kazdy cowieczorny scenariusz nadaje się na niezly wojenny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jakos tak mi z glowy wypadlo- co sie stalo z tymi 2ma pracownikami Bohemi zamknietymi
> w Grecji za szpiegostwo? Wypuscili ich?
Tak. Nie wiem jakie były okoliczności ich zwolnienia z więzienia/aresztu ale są teraz w swoich domach cali i zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Łoch ale rendery aż oczy bolą... W grze jest 3/4 takiej grafiki lub nawet nie...
>
>
> Przecież to jest z gry...

U mnie arma az tak dobrze to nie wygladala, nie wiem jak teraz bo troche nie wlaczalem. Jakby kto pytal to gtx670

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czekam aż ten build będzie dostępny do ogrania bo prawdę mówiąc nie ma co robić w alfie
> ;/. Mam nadzieję że dadzą w końcu jakąś większą mapę bo misje wasteland na Stratis to
> porażka respisz się i nagle zgon bo ktoś ci za plecami też się zrespił

Niestety, w becie nie będzie nowej mapy (przynajmniej nie od razu, może wypuszczą w którymś patchu), muszą ja jeszcze "dopieszczyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Łoch ale rendery aż oczy bolą... W grze jest 3/4 takiej grafiki lub nawet nie...

Nie wiem jaki masz sprzęt, ale na moim sprzęcie ta gra tak właśnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arma 3 jest bardzo dobra, szkoda ze dużo ludu z dayz wpadło tym samym "psując grę"
Przed dayz na armie 2 mogłem wejść na byle jaki publiczny warfare, domination czy inny co-op i bardzo miło się grało, teraz jest to niemożliwe, dlatego bez znalezienia jakiejś ekipy z prywatnym serverem nie będziemy mieli miłych doznań.
Przy okazji moje screeny
http://steamcommunity.com/id/Redjevel/screenshots/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.06.2013 o 12:17, PolAndRock napisał:

Ogarnij kanał Panimala: http://www.youtube.com/channel/UC8WhTRUI_73y8jKuPukioRA i zobacz
jak gra zamienia się w prawdziwy symulator na multiplayerze. Tylko ze uczestniczenie
w takich grupach wymaga mnostwo poswiecen, szkolen i trzeba wiedziec gdzie jest swoje
miejsce. W tym momencie w ARMA 2: CO gram z chłopakami z Broma i musze przyznac ze prawie
kazdy cowieczorny scenariusz nadaje się na niezly wojenny film.


Wiem jak to wygląda gdy ma się zgraną ekipę odtwarzająca manewry wojskowe swego czasu na polskim serwerze wasteland.
Jedna ekipa tak grała jeden dowódca, inny medykiem itp. itd. Fajna sprawa z dyscypliną taktyką ale sam nie mam tyle czasu by na serio grać to pogrywam sobie godzinkę-2 strzelając czy będąc zastrzelonym :P...
A co do tamtego serwera to brakuje mi go nie dosyć że fajna ekipa grała to i chamskich trolli nie było a tak wpadam na jakiś zagraniczny to wlatuje taki jeden i zaczyna rozwalać bazę którą budowało się przez dobry czas aż cholera bierze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować