Zaloguj się, aby obserwować  
Skrzypiec

Steam Trading Cards

204 postów w tym temacie

Nuda jest rzeczą straszną :D Wczoraj wieczorem postanowiłem pobawić się trochę w spekulanta... Miałem parę groszy (dosłownie "parę groszy", czy może centów) w moim Steam Wallet (bodajże 66). W ramach walki z nudą zacząłem szukać kart sprzedawanych po okazyjnych cenach (czyli po kilka - kilkanaście centów taniej, niż normalnie). Okazuje się, że takie rzeczy naprawdę daje się znaleźć! Przykładowo, standardowa cena danej karty to 40 centów, ale są ludzie, którzy chcą szybko się czegoś pozbyć, więc wrzucają np. za 30. Ja takie oferty wyłapywałem, kupowałem i wrzucałem z powrotem na market, ale już za normalną cenę. Dzięki temu dziś rano stan konta wynosił już 1,30 euro :D

Tak, wiem, że pewnie więcej zużyłem na prąd, niż zarobiłem, nie o to chodzi. Chodziło po prostu o to, by sprawdzić, czy się da :) A teraz wyobraźcie sobie, że ktoś wchodzi na market mając kilkadziesiąt czy kilkaset euro w portfelu i też wyłapuje takie oferty, tylko np. z foilsami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2013 o 08:53, Ostrowiak napisał:

wielka łapa w górę dla valve że market jest wolnym rynkiem, ograniczanym tylko podatkiem
od transakcji


Dokładnie. Gdyby jeszcze tylko umożliwili umieszczanie gierek w markecie, byłoby idealnie. W tej chwili czasem ciężko jest coś wymienić za inną grę (bo albo trzeba robić transakcje łańcuszkowe, albo dłuuuuuugo czekać), market by to rozwiązał. Choć pewnie raczej do tego nie dojdzie, bo wtedy ludzie kupowaliby po kilkadziesiąt egzemplarzy gier z przeceny, czekaliby na koniec wyprzedaży i wrzucaliby gry po cenie rynkowej minus, powiedzmy, 10%, żeby być konkurencyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2013 o 23:33, LESZ3u napisał:

Set = odznaka. Karty znikają.

Tak, ale to tylko w przypadku gdy ty zdecydowałeś się przerobić karty na odznakę, więc sprzedaż kompletu kart jest jak najbardziej możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 16:29, Heartbreaker napisał:

A masz Dotę? Jak nie, to ja mam i jeden z kl;uczy mogę oddać.

Dota już działa bez kluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak? To może wiesz, kiedy zaproszenia znikają. Mam w ekwipunku 23 zaproszenia i ani ich sprzedać za minimalną cenę nie mogę, ani nic. Niby zrobiłbym "usuń prezent", ale słyszałem, żę automatycznie to ma zniknąć, jak będzie premiera gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować