Zaloguj się, aby obserwować  
Skrzypiec

Steam Trading Cards

204 postów w tym temacie

W sumie pytanie,po co zbierać te karty? Ja jak narazie większosc sprzedaje i zastanawiam się czy ich zbieranie ma jakiekolwiek wymierne korzyści,poza tym ze ma sie tło/emotkikone i przedłuża e-penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 00:38, Xsaw napisał:

W sumie pytanie,po co zbierać te karty? Ja jak narazie większosc sprzedaje i zastanawiam
się czy ich zbieranie ma jakiekolwiek wymierne korzyści,poza tym ze ma sie tło/emotkikone
i przedłuża e-penisa.


Tak właśnie jest jak myślisz. Dostajesz ikonkę/tło i zwiększasz e-pena. Dlatego ja wszystkie karty sprzedaję. Zarobi się co nieco na zimową wyprzedaż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2013 o 01:42, Outlander-pro napisał:

Tak właśnie jest jak myślisz. Dostajesz ikonkę/tło i zwiększasz e-pena. Dlatego ja wszystkie
karty sprzedaję. Zarobi się co nieco na zimową wyprzedaż ...


No własnie mam taki sam plan,ale aż tyle ludzi to zbiera ,że się zastanawiałem czy może nie ma jakieś drugiego dna.Dzięki za potwierdzenie,acz dalej dziwi mnie to że ludzie za to płacą hajs,ale cóż zarobek dla mnie i dla Valve XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz już kart nie trzeba na rynku kupować. Ja zbieram karty z kilku gier, a jeśli mam karty z gry, której nie lubię, bądź z której nie chcę mieć odznaki, to sprawdzam, za ile chodzą u botów karty niepotrzebne mi oraz karty potrzebne i zwyczajnie zamieniam.

Odznaki i zbieranie kart może jest i bzdurne, ale jeśli na zimową wyprzedaż będzie odznaka zimowa, to można przypuszczać, że dzięki robieniu odznak w tym czasie, wbijać się będzie karty zimowe. No a kto szybciej je zdobędzie, ten może lepszą cenę na rynku za nie zdobyć.

i dlatego zbieram karty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E-penis :) ludzie którzy mają zbyt dużo wolnego czasu i pieniędzy bawią się w zdobienie swojego profilu. Ja nawet nie wiem co tam się na nim dzieje, bo przejście na niego jest takie nie płynne i nieintuicyjne, że unikam zaglądania tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chętnie oddam zniżki na:
- 75% - Portal 2
- 75% - Serious Sam: BFE
- 25% - Surgeon Simulator
- 50% - Strike Suit Infinity

W zamian przyjmę karty z:
Football Manager 2013
Borderlands 2
Don''t Starve
Terraria
Saints Row: The Third
Torchlight II

nick steam - had3r

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kart z Civilization V:

- Economic
- Washigton

W zamian mogę dać karty z:

1. Trine 2

- Zoya

2. SSS:
- Chivalry: Medieval Warfe
- Dead Island Riptide
- Prison Architect
- Skyrim
- Tomb Raider
- Torchlight II

nick na steam wojmanus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie jest w grupie Steam Trading Card. 14 był dość znaczący update ułatwiający wymianę kart. Teraz każda gra ma dział forum w swoim hubie przeznaczony tylko i wyłącznie do handlowania. A co najważniejsze w tym wszystkim, za jego pomocą można składać oferty wymian autorowi tematu nawet jeśli nie jest na naszej liście znajomych. Przez ostatnie 24h zakładając własnych 8 tematów otrzymałem 16 ofert i sam złożyłem 9 co przełożyło się na 20 wymienionych kart. Jak dla mnie świetna sprawa, jedyny minus, ogłoszenie było tylko na grupie Steam Trading Card więc nie wszyscy o tym wiedzą i korzystają. Ale i tak jest dużo łatwiej niż do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje czy wysp kart został wstrzymany,do gry Warlock jest 4 karty z 8 grałem raptem 3,5 H. Dostałem 1 kartę a teraz jest napisane nie masz więcej kart do zdobycia o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 12:33, Carter napisał:

Ktoś się orientuje czy wysp kart został wstrzymany,do gry Warlock jest 4 karty z 8 grałem
raptem 3,5 H. Dostałem 1 kartę a teraz jest napisane nie masz więcej kart do zdobycia
o co tu chodzi?



Mam to samo. Miałem do dropu 4 karty. Ta informacja teraz mi znikła. Straciłem też możliwość zdobycia 2 kart z Duken Nukem Forverer i Brutal Legend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawka na pewno nie ma sama, bo nie mam DC i nie pojawiły mi się nowe karty. Ale za to pojawiły się karty do Risena i Risen 2 - Dark Waters ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam kod na 90% zniżki na grę KnightShift (gra wychodzi wtedy za 60 eurocentów :)), kupon ważny do 8 grudnia.

W zamian przyjmę kartę jakąkolwiek, ale najlepiej by było z XCOM EU.

Link do gry KnightShift: http://store.steampowered.com/app/254060/

Link do mojego profilu: http://steamcommunity.com/profiles/76561198038425075/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oddam

Frozen Synapse:
- Red City
- Glass Tower
- View of the City (x2)
Orcs Must Die 2:
- Together at last
- czekam właśnie na pozostałe dropy
FTL
- Rock Cruiser
Terraria
- The Hallow

Wkrótce lista się powiększy, wziąłem się w końcu za farmienie kart z Biblioteki, więc niedługo dojdzie Deadlight, Sang-froid, Civ V, Wiedźmin 2, Trine 2, Risen 2.


Przygarnę

Mark of the Ninja
- We''ve always been together
- Path of Nightmares
- Silence
- Masked
Terraria
- Eye of Cthulhu
- The Underworld
- Night''s Edge
- Living Wood
- Wyvern

lub dowolne z Batman: AC, XCom: EU, Tomb Raider, Total War: Shogun II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować