Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zalew materiałów z Killer is Dead

16 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2013 o 16:56, StefX16 napisał:

" Killer is Dead Jak to zdechł ? "


znaczy, że tyś go kilym?

haha wiedziałem, że zaraz padnie taki komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie turbo głupie i ani trochę mi się nie podoba :/
Ale mogę to powiedzieć odnośnie większości tego typu azjatyckich produkcji, nie moje klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 17:16, Lipcu napisał:

Ale mogę to powiedzieć odnośnie większości tego typu azjatyckich produkcji, nie moje
klimaty.


oryginalnosc i jazda bez trzymanki to dla mnie najwieksze plusy azjatyckich produkcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@EmperorKaligula

Oj, oryginalne to one są! Tylko... jakoś tak... Sam nie do końca wiem o co chodzi, lubię dziwność, oryginalność i akcję, ale przeważnie w azjatyckich produkcjach to jest jakieś takie przejaskrawione aż do bólu, przeważnie przegadane, pomieszanie z poplątaniem, a ich projekty augmentowanych żołnierzy są dla mnie tragiczne, na przykład ten główny bohater z Killer is Dead, albo z Metal Gear Rising Revengeance. Nie mogli temu pierwszemu tej ręki jakoś bardziej... normalnej zrobić? A Raidenowi nie mogli już tego łba zakuć też w blachy? Gość cały w złomie, ale musiał czerep mieć odsłonięty, żeby tlenioną fryzurą machać xD

Nie to żebym twierdził, że to syf, o gustach się nie dyskutuje i każdy lubi co mu się podoba, ale osobiście dużo bardziej podobał mi się na przykład projekt Adama Jensena :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> brak mi slow... czegos takiego jeszcze nie widzialem, ba nie bylem swiadom ze cos takiego
> w ogole jest mozliwe...

No właśnie nie jest możliwe, toć kolega o tym właśnie pisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> moj post wyzej nie jest zwiazany z newsem tylko z poziomem edukacji ;)

Zwykła kalka z angielskiego zdania" What has been seen cannot be unseen". U nas nie ma odpowiednika słowa "unseen", to ludzie radzą sobie tworząc całkiem przyzwoite spolszczenie. Nie widzę tutaj żadnych braków w edukacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@EmperorKaligula
Ja wiem, ja wiem, starałem się być zabawny :P
Sesja przytępia wszystko, włącznie z dowcipem.
A propos, wrócę lepiej do książki, bo spędzam zdecydowanie za dużo czasu na robieniu którejś z rzędu herbaty i na pisaniu komentarzy odnośnie gry, o której nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie turbo głupie i ani trochę mi się nie podoba :/
> Ale mogę to powiedzieć odnośnie większości tego typu azjatyckich produkcji, nie moje
> klimaty.

Powiedz, że lubisz wysadzanie ruskich baz rakietowych albo mecze Real kontra Barca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować