Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Ghosts – pokaz gry dziś o 20:00, oglądaj na żywo!

62 postów w tym temacie

To będzie gra roku. Next Gnowy silnik graficzny jest piękny, pokazane akcje z psem, urywki misji są genialne. Wydaje mi się, że ten cod odnowi serie i gracze znowu uwierzą w potencjał gier od Infinity Ward. Mam nadzieję że twórcy postarali się i stworzą coś nowego, do czego masa grających ludzi wróci do starego CoDa, no i oczywiście zabezpieczenia przed cheaterami niech zrobią porządne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 20:41, Kraju napisał:

Ta ostatnia scena, gdzie pies wskakuje w rozbite okno, po czym wysadza (wtf?!) bramę
gryząc jednego gościa, a dwóch kolejnych w popłochu ucieka po prostu boska. Poziom deilizmu
właśnie został osiągnięty.



Jeżeli byś zobaczył psa który wyskakuje z nienacka, wielki, rozwścieczony to nie wiem czy byłbyś taki twardy i nie uciekał, bo gdy jest mała akcja lub coś się dzieje nie wiesz co zrobić, a najwidoczniej przedstawieni żołnierze zaczeli spierdzielać. Zauważ, że tych dwóch przeciwników których pies nie gryzł - już do niego celowali, ale "partnerzy" ich zabili, z czym ten pies sobie poradził z tym jednym napastnikiem, więc nie wiem gdzie tutaj stoi debilizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2013 o 21:05, Crew_900 napisał:

Jak niewiele trzeba by dzieci się spociły z wrażenia xD
Dodać jakiegoś psa i mają już hit xD


Kto się spocił z wrażenia :D? Bo ja nie widzę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, szału nie ma. W sumie nie czekałem na jakąś rewolucję, sądzę że fani Call of Duty, dostali to czego chcieli. Motyw z pieskiem w sumie bardzo mi się spodobał, ten nowy-stary silnik jest, hmm, no, powiedzmy że wystarczający, misje będą typowo CODowe, czyli spoko. Chętnie zagram w tę grę, ale dużo od niej nie wymagam, tylko dobrej zabawy, a myślę że każdy poprzedni COD mi tego dostarczył, więc z tym powinno być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ta ostatnia scena, gdzie pies wskakuje w rozbite okno, po czym wysadza (wtf?!) bramę
> gryząc jednego gościa, a dwóch kolejnych w popłochu ucieka po prostu boska. Poziom deilizmu
> właśnie został osiągnięty.
Dobra wpada przez okno, ale zaraz przez drzwi 3 kolesi i jeden atakowany? No ja pierdykam, takie numery to w kabaretach. Dwóch dorosłych mężczyzn i jeden zostaje zaatakowany, a co robią nie pomagamy, lepiej rozwalić drzwi na strzępy, bo to działa na psy jak turlanie się na ogień - to trzeba zapisać! Ogólnie graficznie jak babka powiedziała "it looks so real" to ... dobra, pomijając gadkę szmatkę to najlepiej wyglądające Call of Duty, fortepian bardzo fajny. Pomysł dodania psa i zrobienia z niego takiego punktu zaczepienia głównych bohaterów w sumie fajny, ale o ile fabularnie wygląda to fajnie to sterowanie psem już definitywnie nie, rozumiem aspekt czysto rozgrywkowy / techniczny, ale to mnie nie przekonało. Dobra ja się mogę nie znać, ale czy to jest możliwe, że przez głośnik da się "sterować" psem z taką dokładnością (albo przynajmniej w jakimś %?) jak oni to zrobili (wiem, że to tylko gra ale jakieś granice muszą być)?
A i ostatni minus pokazu jaki zapomniałem dodać to Geoff czy jak temu wanna be "dziennikarzowi" na imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nijak mnie to zachęciło,poprzednie cody sobie odpuszczałem,więc i z tym sobie dam spokój.Przy okazji,Geoff lizusie,gdzie zgubiłeś swoje mountain dew i dorritos?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, tylko nie Geoff, nie mogę patrzeć na tego pajaca. Szkoda, że nie przyszedł ubrany w koszulkę Mountain Dew. Na szczęście nie zapomniał o swoim fałszywym uśmieszku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To będzie gra roku. Next Gnowy silnik graficzny jest piękny, pokazane akcje z psem, urywki
> misji są genialne. Wydaje mi się, że ten cod odnowi serie i gracze znowu uwierzą w potencjał
> gier od Infinity Ward. Mam nadzieję że twórcy postarali się i stworzą coś nowego, do
> czego masa grających ludzi wróci do starego CoDa, no i oczywiście zabezpieczenia przed
> cheaterami niech zrobią porządne ;p

Not sure if trolling or just stupid...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności chodzi mi o "wyważenie" bramy. Wygląda to jakby był podłożony ładunek C4, a nie wypchnięcie człowieka przez psa. Druga to wspomniani żołnierze, którzy w obliczu takiego zagrożenia zachowaliby się inaczej. To są uzbrojeni żołnierze, a nie cywile. Raczej by się tak nie zachowali, jak to nam prezentuje CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde, według mnie prezentuje się to znakomicie. Efekciarsko, ale znakomicie. Wygląda też ładnie. Poza tym - mówcie co chcecie - CoD deklasuje BFa pod względem kampanii SP, w poważaniu mam też opinie, że jego multi jest słaby. Według mnie mało która gra może pochwalić się równie wciągającą rozgrywką, przy czym nie twierdzę, że BF w kwestii multi jest słabszy. Uważam, że obie gry mają swoje mocne strony, obie są zupełnie różne i z obu można czerpać niekrytą przyjemność. A na wszelkie wojny fanboyów już dawno przestałem zwracać uwagę, dla mnie jest to oznaka niedojrzałości i jeśli ktoś bawi się w to jeszcze powyżej gimnazjum, na jego miejscu zacząłbym się martwić o stan psychiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, to momentami jest idiotyczne. Ja wiem, że to CoD, ale bez przesady :P Używanie psa jest totalnie na siłę - przecież każdego z tych gości mogli zdjąć z broni z tłumikiem. Poza tym... Czy tylko mi wydaje się dziwne przegryzanie szyi wrogów jako piesek?.

Plus to za to setting. Ameryka chyba po kataklizmie jakimś? Tego jeszcze nie było w tej serii, więc okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No kurde, według mnie prezentuje się to znakomicie. Efekciarsko, ale znakomicie. Wygląda
> też ładnie. Poza tym - mówcie co chcecie - CoD deklasuje BFa pod względem kampanii SP,
> w poważaniu mam też opinie, że jego multi jest słaby. Według mnie mało która gra może
> pochwalić się równie wciągającą rozgrywką, przy czym nie twierdzę, że BF w kwestii multi
> jest słabszy. Uważam, że obie gry mają swoje mocne strony, obie są zupełnie różne i z
> obu można czerpać niekrytą przyjemność. A na wszelkie wojny fanboyów już dawno przestałem
> zwracać uwagę, dla mnie jest to oznaka niedojrzałości i jeśli ktoś bawi się w to jeszcze
> powyżej gimnazjum, na jego miejscu zacząłbym się martwić o stan psychiki.

Sami twórcy (DICE i EA) mówią w wywiadach, ze Battlefield jest serią, w której ważniejszy jest multiplayer i to przyciąga większość ludzi, więc logiczne jest, ze nastawiony na single cod może mieć lepszy ten segment gry, ale nie ośmieszaj się, cod oferuje to samo w każdej części od kilku lat w multi, więc z czym do ludzi wyskakujesz porównaniami tej serii do Battlefield-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować