Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Don''t Starve

35 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2014 o 21:35, Isildur napisał:

Otóż nie, ktoś zmienił zdanie według tego: http://dontstarvetogether.com/ - kto posiada
grę będzie musiał zapłacić 4,99$ - chyba, ze coś źle zrozumiałem...

Jeśli zakupisz grę przed premierą nowego DLC to owszem, będzie ono darmowe.
Zaś 15 grudnia pojawi się możliwość zakupu pakietu "Frontier", który posiadaczom zapewni dwa klucze do bety, jego koszt to owe 5 dolarów zaś dla nieposiadających gry - 20.

Ja zapisałem się do zamkniętej bety i dziś dostałem klucz dla siebie, i znajomego. Pograliśmy z 30 dni i jest naprawdę fajnie, nawet gra się nie wykrzaczyła jeszcze ;) Serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się przeżyć zimę jedynie posiadając nauszniki? xD
Bo chyba zapomniałem o tym małym szczególe...

EDIT:

Już nie ważne szybko mi gra pokazała, że nie przeżyję xD
Ale to moja wina bo bawiłem się ogniem i nie chcący spaliłem wszystkie zapasy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Następnym razem zrób thermal stone, to podstawa by przetrwać zimę oraz jest w miarę prosty do zrobienia.
Ponadto wysusz mięso i wrzuć je do lodówki, dzięki temu zgromadzone pod koniec jesieni żarełko przetrwa prawie całą zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 15:31, Outlander-pro napisał:

Wiadomo już kiedy wyjdzie DLC z coopem? Chętnie bym już pograł z kumplem :)


15 stycznia coś mi się obiło o uszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, dzięki Kadajowi w końcu odnalazłem odpowiedni temat :D.

Czy ten nowy update będzie za darmo po wyjściu z bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś może w don''t starve together? Można by dodać się do znajomych i pograć na prywatnym serwerze bo na publicznych nieraz jest ciężko o współpracę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które mają don''t starve( nie wiem czu tylko podstawka czy podstawka z dodatkiem) mają zniżke 75% na together :) Najpierw pomyślałem aby poczekać ale jak przeczytałem, że dopiero w lecie premiera a znając klei, może się ten orkes wydłużyć. 20 zł to nie jest jakiś wielki majątek gra ma obecnie sporo zawartości, która sukcesywnie będzie rozbudowywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś pakiet Regin of Giants (sorry jeżeli źle napisałem nazwę) + together?Jeżeli tak, to w jakiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2015 o 11:50, Hepe napisał:

Jest jakiś pakiet Regin of Giants (sorry jeżeli źle napisałem nazwę) + together?Jeżeli
tak, to w jakiej cenie?


Nie Together współpracuje jedynie samą podstawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2015 o 23:47, Amondeuszz napisał:

Gra ktoś może w don''t starve together? Można by dodać się do znajomych i pograć na prywatnym
serwerze bo na publicznych nieraz jest ciężko o współpracę :P

W podpisie możesz znaleźć link do grupy, której jestem adminem. Wraz z drugim i jeszcze 1-2 osobami mamy dostęp do Early Access i gramy siedząc na TS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jest jakiś pakiet Regin of Giants (sorry jeżeli źle napisałem nazwę) + together?Jeżeli tak, to w jakiej cenie?"
Tak, możesz na steamie kupić- "Includes: Don''t Starve, Don''t Starve: Reign of Giants DLC, and Don''t Starve Together, plus a gift copy of Don''t Starve Together - Send the extra copy to a friend!". Cena wynosi na obecną chwilę 22 euro( jeśli kupisz w pakiecie). Jednak together można spróbować otrzymać za darmo. Ludzie często dostawali dwie sztuki. Sam kupiłem po 5 euro bo była zniżka dla posiadaczy podstawki)(podstawki+dodatek- nie wiem dokładnie). Po wyjściu gry dostaniesz za darmo together, jeśli masz podstawkę(jeśli chce ci sie czekać do ok lata 2015).
"W podpisie możesz znaleźć link do grupy, której jestem adminem. Wraz z drugim i jeszcze 1-2 osobami mamy dostęp do Early Access i gramy siedząc na TS."
Niestety nie używam ts. Nie mam nawet mikrofonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować