Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

20 gier na dzisiejszej konferencji Microsoftu. Wśród nich Wiedźmin 3?

22 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Microsoft obiecywał, że na E3 skupi się wyłącznie na grach - i wygląda na to, że obietnicy dotrzyma. Polacy być może właśnie dostali kolejny powód, dla którego warto oglądać konferencję giganta z Redmond.

Przeczytaj cały tekst "20 gier na dzisiejszej konferencji Microsoftu. Wśród nich Wiedźmin 3?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft próbuje ratować konsolę grami, które nie są nawet exclusive dla nich? Gdzie mój popcorn, konferencja Microsoftu to będzie najlepsze wydarzenie tego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc wolałbym W3 zobaczyć na konferencji Sony. Nie wiem czy pojawienie się na konferencji M$ nie pociągnie za sobą złego PR dla CD Projekt. Z drugiej strony nowej konsoli Microsoftu zapowedź W3 może tylko pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a więc panowie z CD Projekt stają się grubymi rybami na rynku :), oby tylko faktycznie MS nie przejął władzy, bo z Wiedźmina nic nie zostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MisioKGB
Przecież nikt nie mówi, że M$ planuje, czy też w ogóle ma możliwości przecięcia CD Projektu :) Wiedźmin 3 zostanie pokazany na konferencji tylko dlatego, że został uznany za jeden z największych, najbardziej oczekiwanych tytułów, który przyciągnie graczy do nowej konsoli M$ i uatrakcyjni samą konferencję.

@Arumantis
Hipokryzja? CD Projekt nie jest jeszcze tak wielki, aby dyktować warunki M$ :) Poza tym zmienił swojego stanowiska, ale nie oznacza, że ma się wypiąć na jedną z dwóch konsol nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ''Oto Wiedźmin 3, teraz zobaczcie z jaką łatwością mogę przełączyć go na Taniec z Planetami''.
> I po prezentacji :P

nooooooooooooooo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego nie MS i Sony? Podobno M$ płacił wydawcom za zrezygnowanie z promocji swoich gier na imprezie Sony, żeby wyszło ze xbox ma więcej gier i bardziej dba o gracza. Więc to jednak prawda!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No a więc panowie z CD Projekt stają się grubymi rybami na rynku :), oby tylko faktycznie
> MS nie przejął władzy, bo z Wiedźmina nic nie zostanie :P

A co ma do przejmowania? MS nie ma nic do gadania ws. wieska 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 10:46, MisioKGB napisał:

> ''Oto Wiedźmin 3, teraz zobaczcie z jaką łatwością mogę przełączyć go na Taniec
z Planetami''.
> I po prezentacji :P

nooooooooooooooo.com


hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Microsoft miał władzę powstawały genialne gry jak Kotor, ME,JE czy inne tytuły ,mówię oczywiście o wersjach konsolowych które swego czasy były exami na paltforme Xbox.

Ale już Wiedźmin 3 padł ofiarą hejterów ,za to że będzie na konferencji "złego Microsoftu". Wczoraj pożywka hejterów na CoD Ghost a dzisiaj na Wiedźmina 3 to jest po prostu śmieszne i żałosne.
Ale ja się tym nie przejmuje i po prostu czekam na gry ,świeże ip i kontynuacje których jestem fanem i tyle.
No cóż Valve swego czasu też ostro było krytykowane za steama ,więc mamy tego powtórkę ,tylko że teraz media są jeszcze gorsze ,niż to co było 9 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No a więc panowie z CD Projekt stają się grubymi rybami na rynku :), oby tylko faktycznie
> MS nie przejął władzy, bo z Wiedźmina nic nie zostanie :P
M$. Tylko poprawiam bo popełniłeś karygodny błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprost jako źródło informacji o rynku gier kompletnie nie jest wiarygodny. Z dwojga złego wolałbym zacytować Gram.pl (oczywiście nie w tym przypadku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 14:28, artistic111 napisał:

Mam pytanko... Czy ta relacja to będzie normalny stream na żywo czy raczej tekstowe relacjonowanie
co się dzieje?


Jak sobie poszukasz to znajdziesz stream na żywo ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować