Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Relacja z konferencji Electronic Arts – start o 22:00

34 postów w tym temacie

gram.pl

Tryb sieciowy z Battlefielda 4, Need for Speed: Rivals, coś ze świata Dragon Age, zagadkowe Plants vs Zombies: Garden Warfare, a także gry sportowe wydawcy, w tym UFC i FIFA 14 to główne argumenty EA za tym, żeby dziś wieczorem oglądać na żywo pokaz ich gier. Bądźcie z nami!

Przeczytaj cały tekst "E3 2013: Relacja z konferencji Electronic Arts – relacja na żywo!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Dragon Age rzeczywiście chce konkurować z Wiedźminem 3 i Dark Souls 2, to muszą pokazać coś naprawdę dobrego. Bardzo mnie ciekawi co EA wraz z Bioware, chce zrobić z tą marką dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeżeli Dragon Age rzeczywiście chce konkurować z Wiedźminem 3 i Dark Souls 2, to muszą
> pokazać coś naprawdę dobrego. Bardzo mnie ciekawi co EA wraz z Bioware, chce zrobić z
> tą marką dalej.
DA 3 chce konkurować z W3? Festiwal płatnych DLC kontra gra, do której DLC ewnie będą darmowe jak do W2. No i wystarczy porównać poprzedniczki. Zaiste osobliwe. Nie no naprawdę. To 10 czerwca, czy 1 kwietnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ścina nic, tylko 2 razy na 5 sekund mi się zbuforowało a tak to leci bez problemu. Nawet ten Titanfall mi się podoba. Fajne jest to że można biec po ścianie. Szkoda że to CoD z mechami. No proszę Battlefront III jednak EA zrobi. Szkoda że to będzie pewnie Battlefield w innej szacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować