Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Relacja z konferencji Electronic Arts – start o 22:00

34 postów w tym temacie

Ten nowy NFS to przecież Hot Pursuit. Macie rację że to ciągle ta sama gra tylko nazwy się zmieniają. HP mi bardzo sie podobał, więc pewnie Rivals też mi się spodoba. Ale czy kupię go w dniu premiery to raczej wątpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po napisaniu postu już działa dobrze, widocznie wtyczka port na jaki trafiłem był zły, teraz działa bez problemu. SW BF3 dla mnie okey, za to Dragon Age III mimo powrotu Morigan niestety nie zapowiada się na nic lepszego od Dragon Age II, nawet stylistyka jest taka sama. Wojna Inkwizycji i Magów, a to wszystko z demonami przyzwanymi z odchłani. No nie wiem Wiedźmin III raczej przejedzie DA3 jak najcięższy walec budowlany. Fabuły na poziomie Gry o Tron to nie spodziewam się, ani w jednym ani w drugim, aczkolwiek W3 miał świetny trailer i zapowiada się na najlepszą część serii mimo brzydszego modelu twarzy. Za to film N4S zapowiada się na bardzo dobry, bo FF odleciało trochę od samochodów na rzecz Rambo style.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu się tak podniecacie mirrors egde? pierwsza część to była najbardziej frustrująca gra jaką do tej pory grałem a system walki i fabuła były na poziomie dawnych gierek city interactive...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyreżyserowane i zaaranżowane show. Z grami było różnie, ale i tak bawiłem się o wiele lepiej niż na konferencji MS. Miłe zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No BF4 bije trójkę na głowę. Z tym czogiem najpierw, poźniej podobał mi się motym jak wszyscy do windy się wbili i pojechali na górę, no i poźniej tez wieżowiec poszedł z dymem. No to jest destrukcja otoczenia a nie jak w BF3. Jest ME 2 wychodzi jupi!!!! Będzie polski dubbing? Fap Fap Fap ale jestem podjarany. A nie mogę ale jestem ucieszony haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 23:00, Dante_Syn_Spardy napisał:

No BF4 bije trójkę na głowę. Z tym czogiem najpierw, poźniej podobał mi się motym jak
wszyscy do windy się wbili i pojechali na górę, no i poźniej tez wieżowiec poszedł z
dymem. No to jest destrukcja otoczenia a nie jak w BF3.

Przecież to taki sam skrypt, jak ten budynek z singla w BF3.
Anyway, najciekawsze z tego było Plants vs Zombies i Mirror's Edge 2. Reszta to kolejny modern shooter i gry sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować