Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Relacja z konferencji Microsoftu – start o 18:30

68 postów w tym temacie

gram.pl

Microsoft ma dziś pokazać 20 gier, a ptaszki ćwierkają, że jedną z nich może być Wiedźmin 3. Prócz niego na scenie spodziewamy się również wiele tytułów ekskluzywnych dla konsoli Microsoftu – w końcu sama Forza i Quantum Break do zdobycia naszych serc nie wystarczą.

Przeczytaj cały tekst "E3 2013: Relacja z konferencji Microsoftu – nadajemy na żywo!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Call of duty, call of duty, call of duty, new call of duty:Ghost, sports, sports, sports, call of duty, call of duty. Tak pokrótce jakich gier spodziewam się ja J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Call of duty, call of duty, call of duty, new call of duty:Ghost, sports, sports, sports,
> call of duty, call of duty. Tak pokrótce jakich gier spodziewam się ja J

Coś w tym jest - Call of Duty content, content, content, Call of Duty experience, better with Kinect, sports, content, content, better with Kinect sports experience. All new Halo experience, better with Kinect...itd., itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kinect TV on, Kinect CoD on, Kinect TV on, Kinect back to CoD, Kinect go to TV..."
Ale fun.
I jeszcze: "Kinect what was grandma doing while i was gon?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, tak czytam te komentarze nade mną i to już w ogóle nawet śmieszne nie jest tylko żałosne co najwyżej, a już napewno prymitywne. MS trąbi już od jakiegoś czasu, że na E3 zaprezentowac chce tylko gry to poczekajcie i zobaczcie, nie róbcie z siebie idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 16:47, oxygar napisał:

Heh, tak czytam te komentarze nade mną i to już w ogóle nawet śmieszne nie jest tylko
żałosne co najwyżej, a już napewno prymitywne. MS trąbi już od jakiegoś czasu, że na
E3 zaprezentowac chce tylko gry to poczekajcie i zobaczcie, nie róbcie z siebie idiotów.

Tak jak pokazywali gry na E3 po pokazaniu Kinecta, czyli od 2010 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Heh, tak czytam te komentarze nade mną i to już w ogóle nawet śmieszne nie jest tylko
żałosne co najwyżej, a już napewno prymitywne. MS trąbi już od jakiegoś czasu, że na
E3 zaprezentowac chce tylko gry to poczekajcie i zobaczcie, nie róbcie z siebie idiotów."

Nie spinaj się tak.
MS sam sobie to zrobił.
Ja osobiście bardzo chciałem kupić nowego X1, ale zrezygnowałem po zapowiedziach.
Głównie przez stale podłączonego Kinecta i konieczność łączenia się z netem co 24h.

Uważam, że X1 sprzeda się w Europie słabiej niż poprzednik i słabiej niż PS4.
Przede wszystkim dlatego, że w Europie jest dużo większa świadomość "wolności osobistej" i "prywatności", niż w policyjnych USA. Tam ludzie są tak mocno inwigilowani, że się do tego przyzwyczaili i bez tego im źle.
Nie chcę się z Tobą sprzeczać poza wątkiem dlatego pozdrawiam.
Życzę Ci żebyś sam nie był rozczarowany jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 17:15, Kadaj napisał:

Obejrzę, może pokażą jakieś fajne tytuły multiplatformowe. ^^

Mam zamiar oglądać dokładnie z tego samego powodu ;-)

Wątpię, aby pojawiły się exclusivy, które przekonają mnie do zakupu nowej konsoli Microsoftu, jako, że ich flagowymi seriami nie jestem zainteresowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smutne jest że Wiesiek może wylądować i z tego co wiemy wyląduje na konferencji M$ firmy która olewa w sumie Polskę ;/. Ale widocznie miejsce u sony się nie znalazło ;) co oznacza że dużo tam tego sony będzie miało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aż tak cię zabolało, że ludzie naśmiewają się z twojej ulubionej konsoli?
>
> Wrzuć na luz.

Heh, Xone to nie jest moja ulubiona konsola i nic mnie nie boli. Poprostu denerwuje mnie coś takiego. Jeden po drugim powtarza komentarz i myśli, że to zabawne, serio? Ja liczę, że jednak MS tym razem się postara, bo jest w czarnej...dziurze powiedzmy sobie szczerze więc zrobienie z siebie już po raz kolejny pośmiewiska chyba nie wchodzi w grę zwłaszcza, że to nie kinect(tutaj piję do Henrara) a konsola, która jak nie poprawi swojego wrażenia to nie wypali. A najzwyczajniej, wszystko co związane z Xboxem lub Microsoftem musi zostac skrytykowane tak dla zasady, inaczej dzień stracony. Poczekajmy do 18:30 to się przekonamy, jeżeli będziecie mieli rację, zwracam honor, ale nadal będę uważał, że to co pokazują panowie w pięciu pierwszych komentarzach jest dla mnie żałosne.

Elmartin Zawsze mogę kupic PS4, mi zależy na grach.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2013 o 17:16, elmartin napisał:

Uważam, że X1 sprzeda się w Europie słabiej niż poprzednik i słabiej niż PS4.
Przede wszystkim dlatego, że w Europie jest dużo większa świadomość "wolności osobistej"
i "prywatności", niż w policyjnych USA. Tam ludzie są tak mocno inwigilowani, że się
do tego przyzwyczaili i bez tego im źle.
Nie chcę się z Tobą sprzeczać poza wątkiem dlatego pozdrawiam.
Życzę Ci żebyś sam nie był rozczarowany jutro.


I dlatego że z dobrodziejstw xboxa live w pełni korzysta tylko UK i Irlandia :x chociaż co do Irlandii nie jestem w pełni przekonany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na trzystasześćdziesiątce bawiłem się świetnie ale nie wyobrażam sobie zabawy bez używanych gier. Dlatego X one, przynajmniej na razie, omijam szerokim łukiem. Za drogo dla mnie. Na jakieś nowe exclusives na xbox 360 nie mam co liczyć, ale pomyślałem sobie, że byłoby miło gdyby Microsoft przypomniał sobie o graczach PCtowych. Z pewnością zobaczymy kilka gier multiplatformowych; ale chciałbym zobaczyć więcej! ''Windowsowy'' segment rynku od zawsze był przez MS traktowany po macoszemu a przecież ze swoimi gamertagami i samym systemem operacyjnym mogą zrobić bardzo dużo. Windows 8, jego sklep i nadejście nowej konsoli wydają się być idealną okazją do mocniejszego wejścia z ''Games for Windows''.

A co do samych gier? Prawdę mówiąc nie spodziewam się zbyt wielu killerów. Wszyscy wiemy jak wyglądają tytuły startowe na nowych konsolach a na dzień dzisiejszy nie wiadomo czy przypadkiem większość studiów nie pracuje nad swoimi grami ''byle zdążyć na premierę''. Jak zwykle liczę na niespodzianki i mam nadzieję, że tym razem się nie zawiodę! (xbox one reveal? cmon...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować