Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Relacja z konferencji Microsoftu – start o 18:30

68 postów w tym temacie

Ryse prezentuje się średnio. Walka ssie, zwolnione tempo itd. może na początku będzie fajnie, ale po chwili zacznie pewnie nudzić. I niech mi ktoś powie skąd oni wyciągali te włócznie idąc w szyku ;p haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nikt tak nie wspiera indie jak xbox" - dowcip stulecia. Wiedziałem, że warto obejrzeć ta konferencję tylko dla samych walorów rozrywkowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Srsly, nie cierpię takich konferencji. Zamiast pokazywać same gry to większość czasu to zwykły marketingowy bełkot. Next generation, creativity, experience, blah, blah...

Po co ja to oglądam? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 19:52, polskiniko napisał:

FB3 to całkiem nowy silnik i widać, ze jest lepszy niż poprzedni...


Nie wiesz co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 19:52, polskiniko napisał:

Czekam na zdanie hejterów o braku różnic między Frostbite 2 i Frostbite 3. FB3 to całkiem
nowy silnik i widać, ze jest lepszy niż poprzedni...

Jest tak nowy względem FB2 jak nowe silniki coda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MGS tak, wiedźmin 3 tak. Reszta - meh. Podsumowanie E3 M$u - roboty, 60fps, 500erło. Jedyne co się cieszę, że będą darmowe gry w ramach Golda i jeszcze parę gier wyjdzie na moją poczciwą starą 360 ;) (mam egzemplarz zabytkowy premium na Zefirze jeszcze ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze że daliście stream i komentarze, i jeszcze bardziej się cieszę że ktoś musi pracować, zasuwać, pisać zapowiedzi, a my (ja) dostane to wszystko na tacy siedząc w domu, a nie w samolocie :] Bardzo miło z waszej strony, dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnio z grami - spodziewałem się, że zobaczymy coś ciekawszego. No i drogo ale można się było ceny 500 euro spodziewać.
Chyba jedyną grą która zrobiła na mnie sporo wrażenie był Titan Fall. Szybki, innowacyjny i naprawdę śliczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox będzie miał dalej płatny internet jak na X360 czy darmowy w jakimś tam stopniu ? Bo jeżeli płatny to do śmieci z takim gównem bo nie zamierzam płacić za kolejny internet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować