Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Relacja z konferencji Sony – start o 03:00 w nocy

104 postów w tym temacie

Microsoft zaorany. ;) Pod względem gier też ciekawiej, chociaż było troszkę nudnego gadania. Szkoda tylko, że do multi potrzebny będzie abonament - mimo wszystko to jedyna konsola nowej generacji, której kupno rozważę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś obczaja kursy akcji M$ na tokijskim rynku (o ile są tam notowani) - wydaje się, że chyba zrobiły potężną dziurę w parkiecie i lecą głęboko przez naszą planetę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony wytarlo podloge Microsoftem. Cos mi mowi ze kilka osob od marketingu nowego Xboxa straci prace. Ich proba olania graczy ktorzy ich wypromowali na rzecz przecietnej amerykanskiej rodziny odbije im sie czkawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft sam się pogrążył, bez pomocy Sony. Gdy konkurencja sama odstrasza klientów swoimi idiotycznymi decyzjami, wystarczy zaoferować zranionym graczom to, czego pierwotnie oczekiwali.

Mnie cały ten obrót sytuacji bardzo cieszy. Microsoft zaliczy spore straty tylko i wyłącznie przez swoją pazerność. In your face! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 11:27, MrGregorA napisał:

Rozwaliliby MS bez pokazu gier

Nie pier*ol,że rozwalili bo masz brak szacunku do MS.Ja w tej chwili jestem posiadaczem 360 i PS3 i tak samo zakupię XONE i PS4,ale i tak zapewne będę grał więcej na XONE.Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować