Zaloguj się, aby obserwować  
Jack_Bauer

Warhammer 40,000: Dawn Of War - Winter Assault - Gildia

58 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2006 o 12:00, ANGST napisał:

Hilfe....czy to jest bug czy zdoln. specjalna komisarza nie dziala? Rozwijam dowodztwo, a komisar
nadal ma niepodswietlona ikonke.... Na jakiej zasadzie jest ona aktywna?
Jak ktos cos wie- gg 824409.

Basilisk x 3 :) The freshmaker and eathshaker

a dołączyłeś Komisarza do drużyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 12:03, Skwarek pl napisał:

> Hilfe....czy to jest bug czy zdoln. specjalna komisarza nie dziala? Rozwijam dowodztwo,
a komisar
> nadal ma niepodswietlona ikonke.... Na jakiej zasadzie jest ona aktywna?
> Jak ktos cos wie- gg 824409.
>
> Basilisk x 3 :) The freshmaker and eathshaker
a dołączyłeś Komisarza do drużyny ?

zeby jednego...... szczytem cholery byla druzyna zlozona z 5 komisarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema ludziska
jestem tu nowy i dopiero sie klimatyzuje. Mam jednek pytanie:
Przeszedłem W40.000 Dawn of War kampanie kosmicznych maries kampania kończy sie jak nasz bohater ożywia boga wojny.
mam orginalną gre ale na niej nie moge znaleźć innych kampani dla orków, chaosu i reszty :(
nie wiem moż ściąga je sie z internetu ? Może mi ktoś odpowiedzieć
Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 14:07, ANGST napisał:

> > Hilfe....czy to jest bug czy zdoln. specjalna komisarza nie dziala? Rozwijam dowodztwo,

> a komisar
> > nadal ma niepodswietlona ikonke.... Na jakiej zasadzie jest ona aktywna?
> > Jak ktos cos wie- gg 824409.
> >
> > Basilisk x 3 :) The freshmaker and eathshaker
> a dołączyłeś Komisarza do drużyny ?
zeby jednego...... szczytem cholery byla druzyna zlozona z 5 komisarzy

hmm.... ale nacisnąłeś na Komisarza, następnie wybrałeś guzik "dołącz do odziału" i kliknąłeś na wybranym oddziale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 14:07, ANGST napisał:

> > Hilfe....czy to jest bug czy zdoln. specjalna komisarza nie dziala? Rozwijam dowodztwo,

> a komisar
> > nadal ma niepodswietlona ikonke.... Na jakiej zasadzie jest ona aktywna?
> > Jak ktos cos wie- gg 824409.
> >
> > Basilisk x 3 :) The freshmaker and eathshaker
> a dołączyłeś Komisarza do drużyny ?
zeby jednego...... szczytem cholery byla druzyna zlozona z 5 komisarzy

Może napisze to jaśniej troszeczke: wybierz komisarza naciśnij guzik "T" (pojawi się taka strzałka zamiast kursora) i wtedy kliknij na wybrany oddział (gwardzistów, kasrkinów.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 14:45, padii napisał:

siema ludziska
jestem tu nowy i dopiero sie klimatyzuje. Mam jednek pytanie:
Przeszedłem W40.000 Dawn of War kampanie kosmicznych maries kampania kończy sie jak nasz bohater
ożywia boga wojny.
mam orginalną gre ale na niej nie moge znaleźć innych kampani dla orków, chaosu i reszty :(
nie wiem moż ściąga je sie z internetu ? Może mi ktoś odpowiedzieć
Z góry dziękuje

Witamy :D
No więc tak, jeżeli posiadzasz tylko gre Warhammer: Dawn of War (bez dodatku Winter Assault) to nie ma innej opcji niż tylko kampania Space Marines. Jeżeli jednak kupisz sobie dodatek Winter Assault to bedziesz mógł się pobawić resztą, no i oczywiście jeżeli dokupisz sobie drugi dodatek który ma wyjść w październiku to bedziesz mógł sobie popykać wszystkimi(zakładając że bedziesz miał jeszcze dodatek numer 1). Dodam jeszcze że posiadając oba dodatki będziesz mógł grać 7 rasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieeee....zazanczam kommisara i druzyne (dowolna) i mam ich np. pod ctrl1. I tyle, tak jak kazda druzyne. Aha,pytanie:czy ta zdolnosc wykupuje sie w "zbrojowni" czy wystarczy upgrade na dow. frontowe? Zmienilem poziom trudnosci na skirmie, przyznaje-teraz by mi sie ta zdolnosc przydala wybitnie.Jak spotykam marines....to od razu earthshakerx3 i w nogi po pierwszej salwie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 10:06, ANGST napisał:

nieeee....zazanczam kommisara i druzyne (dowolna) i mam ich np. pod ctrl1. I tyle, tak jak
kazda druzyne. Aha,pytanie:czy ta zdolnosc wykupuje sie w "zbrojowni" czy wystarczy upgrade
na dow. frontowe? Zmienilem poziom trudnosci na skirmie, przyznaje-teraz by mi sie ta zdolnosc
przydala wybitnie.Jak spotykam marines....to od razu earthshakerx3 i w nogi po pierwszej salwie
:/

No napisałem ci już jak to zrobić 2 razy, podpisywanie drużyny i komisarza ODDZIELNIE do grup nic nie da. Ehh.......jeszcze raz....uważaj: Kliknij na komisarza, następnie wciskasz klawisz "T" jak już wcisnąłeś to klikasz następnie na dowolną drużyne gwardzistów, czy też kogo tam chcesz..... komisarz i druzyna muszą stać sie jednym obrazkiem.......już łatwiej tego opisać nie potrafie, zresztą masz to też napisane w instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klan Już Powstał...Nazywa Się MONSTER DREAM TEAM... w Skrócie MDT... To Jest Jego Oficjalna Strona... www.monsterdreamteam.fora.pl ... Przyjmujemy Wszystkich... ;) Dopiero Zaczynamy, Ale Mamy Nadzieje, Się Rozrosnąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:22, bolec15 napisał:

Mam pewien problem. Mam tom złotą edycje wdk i chce sobie kupić ten nowy dodatek dc tylko niewiem
czy to odpali z tą złotą edycją


Jasne, że odpali. Absolutnie nie powinno byc problemów z działaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:26, bolec15 napisał:

A ty masz już dc


Nie mam, bo jeszcze nie wyszła :) Ale naprawdę powinna, a raczej musi wspódziałać ze Złotą Edycją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...Choc imperialni generalowie nie pochwalaja stosowanych przez komisarzy metod, doceniaja ich skutecznosc kiedy zalamuja sie szeregi piechoty. Ciekawe rozwiazanie z tym dolaczaniem komisarzy i fanatycznych kaplanow do druzyn.Znacznie,znacznie podnosi to efektywnosc piechoty. Zwlaszcza mozliwosc ostrzalu z granatnikow dowolnego punktu w zasiegu wzroku,,a nawet poza. Mapa PRZEPRAWA TRUPOSZA jest tu dobrym przyklaadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować