Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Civilization V: Nowy wspaniały świat - już graliśmy

12 postów w tym temacie

Ja się nie zgadzam :). Może grałeś na niskim poziomie trudności? Gra jest o wiele bardziej rozbudowana i wciągająca niżnp podstawowa wersja.. Jest trudniej bo trzeba więcej kombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja się nie zgadzam :). Może grałeś na niskim poziomie trudności? Gra jest o wiele bardziej
> rozbudowana i wciągająca niżnp podstawowa wersja.. Jest trudniej bo trzeba więcej kombinować.
>
Owszem, gra jest bardziej skomplikowana i trzeba więcej kombinować. Ale jeśli zabezpieczy się kwestię dochodów, to po prostu się wygrywa. Prosta sztuczka z kupowaniem sojuszy wśród państw-miast tutaj ma jeszcze większą silę ze względu na kongres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AI komputera to największa wada tej serii. Nadal idiotyczne decyzje podejmuje. Czy to na ścieżce wojennej czy też w innych aspektach gry. Zwiększając poziom trudności, zwiększa się tylko bonusy jakie komputer otrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najtaniej to można kupić za wschodnią granicą, a u nas w muve za 59,99 ze zniżką z Kompanii Graczy
Silencer_pl:
Polska jednostka specjalna (husaria) jeżeli zada więcej obrażeń w bitwie, powoduje cofnięcie się jednostki przeciwnika
Polska cecha (Solidarność) daje 1 darmowy ustrój w każdej epoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja się nie zgadzam :). Może grałeś na niskim poziomie trudności? Gra jest o wiele bardziej
> rozbudowana i wciągająca niżnp podstawowa wersja.. Jest trudniej bo trzeba więcej kombinować.

>
Jak grałeś przed premierą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 16:55, Sad_Statue napisał:

> Ja się nie zgadzam :). Może grałeś na niskim poziomie trudności? Gra jest o wiele
bardziej
> rozbudowana i wciągająca niżnp podstawowa wersja.. Jest trudniej bo trzeba więcej
kombinować.

>
Jak grałeś przed premierą?


Też mam wersję preview tego dodatku i też gram od pewnego już czasu.

Myszasty --> fakt forsa to jedno ALE zagraj sobie bez państw-miast i weź większą ilość AI cywilizacji. Jest trudniej :) i wtdy tak z forsą nie jest łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować