Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Square Enix prezentuje film z fragmentami rozgrywki z Lightning Returns: Final Fantasy XIII

6 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Walczy, skacze, biega, toruje sobie przejście - główna bohaterka Lightning Returns: Final Fantasy XIII ma co robić na gameplayu przygotowanym na targi E3. Zapraszamy do obejrzenia.

Przeczytaj cały tekst "E3 2013: Square Enix prezentuje film z fragmentami rozgrywki z Lightning Returns: Final Fantasy XIII" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co prawda nie przeszedłem XIII, ale po co ktoś chciałby robić grę o Lightning? Strasznie
> niesympatyczna postać.

Z tych co wystepuja w XIII to i tak Lightning nie jest najgorsza, ba to nawet gora stawki, wiekszosc tych postaci jest zwyczajnie denna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 17:13, Fatal-X napisał:

Co prawda nie przeszedłem XIII, ale po co ktoś chciałby robić grę o Lightning? Strasznie
niesympatyczna postać.

Ten cieć Cloud w FF7 był równie niesympatyczny, a jakoś kultem obrósł (za co się pytam?). Squall w FF8 to była jeszcze gorsza złośliwa menda, a gra sprzedała się jeszcze lepiej. W FFX to w ogóle nie można było powiedzieć, czy bohater jest sympatyczny czy jakikolwiek, bo w tej grze dialogi składały się z pięciu słów na krzyż. A gra jest legendarna (też nie wiem za co). Prędzej zapytałbym - po co robić grę o tamtych? A Light to najlepiej zaprojektowana postać z serii od siedmiu lat. No i w toku fabuły zmienia swoje podejście na dużo bardziej przyjazne otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować