Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Niech legenda wróci do świata żywych - nowy zwiastun Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i zapowiedź wersji na Xboksa One

32 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Nietypowo, bo gameplay trailerem Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, Microsoft rozpoczął swoją konferencję poprzedzającą targi E3. Materiał możecie oglądać już na naszych łamach.

Przeczytaj cały tekst "E3 2013: Niech legenda wróci do świata żywych - nowy zwiastun Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i zapowiedź wersji na Xboksa One" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda obłędnie. Nigdy nie mogłem się przekonać do MGS dziwna praca kamery i sterowanie mnie odpychało, dopiero w "czwórce" wyglądało to normalnie i grało się fajnie chociaż nie znałem fabuły poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 20:29, MisioKGB napisał:

w jakim
okresie rzecz się dzieje?

Akcja gry dzieje się w roku 1984.

Jedyna gra na tej konferencji, która zrobiła na mnie wielkie wrażenie. MGS z otwartym światem zapowiada się znakomicie. Dobrze, że to multiplatforma ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli że nie będzie wersji na PC? GOD DAMMIT. Skręca mnie myśląc o zakupie całej platformy dla jednej, dwóch serii gier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakos zawsze mialem mieszane uczucia co do tej serii. Z jednej strony nawet fajna rozgrywka, polaczenie stealth i akcji (choc stealth mogloby byc wiecej jak na moj gust a tych bossow i akcji mniej), z drugiej totalna grafomania Kojimy, pomieszanie z poplataniem, idiotyczne watki i pomysly/postacie bez sensu (ci wszyscy bossowie z super mocami przyzywania much i inne bzdury), w dodatku miliony nieciekawych dialogow i kilometry filmikow przerywajacych rozgrywke. Ja chce grac w gre, a nie sluchac 30 minutowych wynurzen bohaterow.
W piatce przypuszczam ze bedzie podobnie, bo znow widze jakies malo ciekawe postacie (oh super sexy nigdy nie chybiajaca snajperka w bikini z cycami wielkosci glowy- nigga plesae; albo jakis gowniarz ktory zapewne bedzie niemilosiernie wszystkich wkurzal swoim wiecznym fochem), a znajac Kojime to z fabuly zrobi makaron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piekne, MGS z otwartym swiatem to po prostu gra-marzenie. I do tego jak to wyglada, klimat az wylewa sie z ekranu. @Harunia czytasz siebie czasami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 19:51, EmperorKaligula napisał:

> A moze jasniej?

szamaj karme dla trolli i nie zawracaj pupy


No ale chyba nie do ciebie mowilem, wiec co sie wpieprzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 21:32, EmperorKaligula napisał:

> No ale chyba nie do ciebie mowilem, wiec co sie wpieprzasz?

MASA gier, ktore Cie nie interesuja (jak seria MGS) czeka na Twoj trolling, a Ty ciagle
tu ? O.o


Kupilem MGS hd collection wiec jednak troche mnie interesuje. Wyrazam jedynie swoje zdanie na temat serii pod newsem o jej nastepnej czesci, no chyba mi wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MGS to japońska produkcja. Stąd nietuzinkowe postaci i czasem przedramatyzowane dialogi. Taki styl, taka kultura. To jakby narzekać na rapera z ghetta, że jego rap jest zbyt "czarny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 21:51, mati285 napisał:

MGS to japońska produkcja. Stąd nietuzinkowe postaci i czasem przedramatyzowane dialogi.
Taki styl, taka kultura. To jakby narzekać na rapera z ghetta, że jego rap jest zbyt
"czarny".


nie karm ;) jemu radosc sprawia fakt ze gra mu sie nie podobala, bo moze sie wyzyc w komentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 19:51, EmperorKaligula napisał:

> A moze jasniej?

szamaj karme dla trolli i nie zawracaj pupy


Wiesz z takimi tekstami to nie tutaj, mam dosyć twojej postawy wobec osób, z którymi się nie zgadzasz - Degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 21:20, Harunia napisał:

No ale chyba nie do ciebie mowilem, wiec co sie wpieprzasz?


Ostrzeżenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 13:23, Isildur napisał:

mam dosyć twojej postawy wobec osób, z którymi
się nie zgadzasz - Degrad -1


a ja nie zamierzam jej zmienic i mam dosc gownianego modowania. poprosze bana. nie zmuszaj mnie do bluzgania czy czegos gorszego by go uzyskac. i tak za duzo czasu tu zmarnowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować