Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Niech legenda wróci do świata żywych - nowy zwiastun Metal Gear Solid V: The Phantom Pain i zapowiedź wersji na Xboksa One

32 postów w tym temacie

Obejrzałem i nie mam słów, aby opisać to co widzę. Wiedziałem, że Kojima nie zrąbie tego i będzie cudnie. Co do "nowego" głosu Snake''a to nawet całkiem fajnie on brzmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 13:24, Isildur napisał:

> No ale chyba nie do ciebie mowilem, wiec co sie wpieprzasz?

Ostrzeżenie za spam.


Szybki jestes moderatorze, szkoda ze nie az tak szybki by mi odpowiedziec na formularz (dotyczacy degrada) wyslany moderatorom jeszcze w tamtym tygodniu w piatek. Mam go wyslac jeszcze raz dla przypomnienia? Czy wyslac komus nad wami? Nie kazecie spamowac forum to nie spamuje i wysylam jak nakazaliscie na formularz, to mnie olewacie. Ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 17:39, Harunia napisał:

Szybki jestes moderatorze, szkoda ze nie az tak szybki by mi odpowiedziec na formularz
(dotyczacy degrada) wyslany moderatorom jeszcze w tamtym tygodniu w piatek. Mam go wyslac
jeszcze raz dla przypomnienia? Czy wyslac komus nad wami? Nie kazecie spamowac forum
to nie spamuje i wysylam jak nakazaliscie na formularz, to mnie olewacie. Ehhh.


Wyślij maila zapytaniem do moderatora, który Ciebie ukarał. W tytule mail wpisz ksywkę moderatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale o to chodzi ze nie wiem kto mnie ukaral i za co, po prostu zauwazylem ze mam degrad -1, na stronce z degradami znalazlem ten niby ukarany post, w ktorym nie ma nic zlego i wypowiedz moderatora ktora nie naklada zadnych kar i nawet mnie nie dotyczy!

http://gramstaty.rob006.net/promotions/

http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=84641&uid=537110

http://www.gram.pl/news/2013/06/01/the-incredible-adventures-of-van-helsing-z-darmowym-dlc-scenario.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 15:02, EmperorKaligula napisał:

dlugo jeszcze do cholery ?


Do widzenia - BAN przed napisaniem maila z prośbą o cofnięcie bana, przemyśl swoje postępowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 15:30, Izajasz_Polanski napisał:

> dlugo jeszcze do cholery ?

Hej, goju, nie można tak po prostu dostać bana na życzenie. Ale jeśli chcesz, to moi
prawnicy mogą cię wrobić.


Wycieczki osobiste nie s ą tutaj mile widziane - ostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 21:48, Harunia napisał:

No ale o to chodzi ze nie wiem kto mnie ukara /.../


Skieruj pytanie do Moderatora - Karharot

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2013 o 15:02, EmperorKaligula napisał:

dlugo jeszcze do cholery ?

No to się w końcu doigrałeś... Trochę szkoda, bo w tematach o "D3" i "Starcrafcie" byłeś jednak ekspertem. Mimo wszystko, chyba nie będziemy tęsknić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować