Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na Xbox One potwierdzony - zobacz trailer na silniku gry

48 postów w tym temacie

Czy tylko mnie rozczarował trailer W3? Zero ducha oryginalnych książek czy nawet pierwszej części serii. Nic co by mnie zachwyciło, powaliło na kolana czy przynajmniej zainteresowało. Ot, taka kolejna siekanka z rycerzykami i fireballami na pierwszym planie. Obcisłe wdzianko Geralta przemilczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt Red- firma która mówi nie zabezpieczeniom DRM pojawiła się na konferencji firmy która tworzy chyba najbardziej restrykcyjny system zabezpieczeń. Niezła hipokryzja :3. Taki policzek sprzedać fanom ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 21:24, Sandro napisał:

Czy tylko mnie rozczarował trailer W3? Zero ducha oryginalnych książek czy nawet pierwszej
części serii. Nic co by mnie zachwyciło, powaliło na kolana czy przynajmniej zainteresowało.
Ot, taka kolejna siekanka z rycerzykami i fireballami na pierwszym planie. Obcisłe wdzianko
Geralta przemilczę.

Czy ja wiem? Jak dla mnie nie był zły. Chociaż fakt, też się obawiam, że nie wyważą odpowiednio stopnia "epickości" i "swojskości". I będzie za dużo tego pierwszego.

Dnia 10.06.2013 o 21:24, Sandro napisał:

CD Projekt Red- firma która mówi nie zabezpieczeniom DRM pojawiła się na konferencji
firmy która tworzy chyba najbardziej restrykcyjny system zabezpieczeń. Niezła hipokryzja
:3. Taki policzek sprzedać fanom ;].

A co ma jedno do drugiego? O ile dalej będą trzymać się swojego, to gdzie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co ma jedno do drugiego? O ile dalej będą trzymać się swojego, to gdzie problem?

Nie będą, drm-em jest, że konsola musi być uruchomiona raz na 24h, nie można sprzedać swojej sztuki (to znaczy można oddać, ale znajomemu, którego masz na liście przynajmniej 30 DNI). Wiedźmin na pc nie miał żadnego drm-u, na xboxa nie trzeba było kupować golda. Tutaj kupując grę nie ma się swobody w rozporządzaniu swoją sztuką. Kupujesz, a i tak "właścicielem" jest microsoft. Ja to tak widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>
> Nie będą, drm-em jest, że konsola musi być uruchomiona raz na 24h, nie można sprzedać
> swojej sztuki (to znaczy można oddać, ale znajomemu, którego masz na liście przynajmniej
> 30 DNI). Wiedźmin na pc nie miał żadnego drm-u, na xboxa nie trzeba było kupować golda.
> Tutaj kupując grę nie ma się swobody w rozporządzaniu swoją sztuką. Kupujesz, a i tak
> "właścicielem" jest microsoft. Ja to tak widzę.

Chłopie, ale oni nie wydają Wieśka tylko na Xboxa, a na trzy platformy. Czyli co, mieliby nie robic tej gry na konsolę Microsoftu, ze wzgledu na kilka udziwnień, które raczej nikaj mają się do tej gry? To już wybór gracza i kwestia wersji gry(zależnie od platformy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 21:58, oxygar napisał:

Chłopie, ale oni nie wydają Wieśka tylko na Xboxa, a na trzy platformy. Czyli co, mieliby
nie robic tej gry na konsolę Microsoftu, ze wzgledu na kilka udziwnień, które raczej
nikaj mają się do tej gry?

Ale jęczenie, że DRM jest zły i jednocześnie dawanie ekskluzywnej zawartości systemowi z bardzo twardym DRMem to sytuacja całkiem zabawna i niepozbawiona hipokryzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 21:24, Sandro napisał:

Czy tylko mnie rozczarował trailer W3? Zero ducha oryginalnych książek czy nawet pierwszej
części serii. Nic co by mnie zachwyciło, powaliło na kolana czy przynajmniej zainteresowało.

A naga syrena to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 22:01, Dared00 napisał:

Ale jęczenie, że DRM jest zły i jednocześnie dawanie ekskluzywnej zawartości systemowi
z bardzo twardym DRMem to sytuacja całkiem zabawna i niepozbawiona hipokryzji.

Nie widzę tu hipokryzji, to nie oni są za ten DRM odpowiedzialni i nie mogą z tym nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> Chłopie, ale oni nie wydają Wieśka tylko na Xboxa, a na trzy platformy. Czyli co, mieliby
> nie robic tej gry na konsolę Microsoftu, ze wzgledu na kilka udziwnień, które raczej
> nikaj mają się do tej gry? To już wybór gracza i kwestia wersji gry(zależnie od platformy).
>
To by było coś, gdyby powiedzieli światu "My nie wydajemy gry na nowego xboxa, bo prowadzi kampanię przeciwko graczom jako ludziom (prawo do własności). Wprowadza zamordystyczne wymagania, rezygnujemy z tego interesu", ale nie powiedzieli :) Dla mnie to CDP Red się kończy, prawdopodobnie wiedźmina 3 nabędę... Ale na razie to czuję niesmak tą sytuacją, nie podoba mi się ta zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 22:05, Madoc napisał:

> Ale jęczenie, że DRM jest zły i jednocześnie dawanie ekskluzywnej zawartości systemowi

> z bardzo twardym DRMem to sytuacja całkiem zabawna i niepozbawiona hipokryzji.
Nie widzę tu hipokryzji, to nie oni są za ten DRM odpowiedzialni i nie mogą z tym nic
zrobić.


Będą odpowiedzialni za ewentualny profit dla microsoftu z tytułu sprzedanych sztuk gier. Czyli przyczynia się do zysków firmy, bo chyba microsoft nie będzie tracić na wiedźminie? Nie sfinansował całego projektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy tylko mnie rozczarował trailer W3? Zero ducha oryginalnych książek czy nawet pierwszej
> części serii. Nic co by mnie zachwyciło, powaliło na kolana czy przynajmniej zainteresowało.
> Ot, taka kolejna siekanka z rycerzykami i fireballami na pierwszym planie. Obcisłe wdzianko
> Geralta przemilczę.
Nie nie tylko Ciebie, choć ja akurat może nie spodziewałem się czegoś super epickiego. Jak na razie nic ani obietnice autorów ani gameplay nie zainteresowało mnie na tyle aby kupić gre w dniu premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 22:16, Damiand92 napisał:

Będą odpowiedzialni za ewentualny profit dla microsoftu z tytułu sprzedanych sztuk gier.
Czyli przyczynia się do zysków firmy, bo chyba microsoft nie będzie tracić na wiedźminie?
Nie sfinansował całego projektu :)

Ale CDP Red nie jest organizacją paramilitarną zwalczającą wszelkich zwolenników DRMów. Od siebie nie dają DRMu, to że M$ daje, to już nie ich sprawa. Mogliby nie wydać gry na Xboxa, ale wtedy ani Redzi by dobrze nie wyszli, ani ci, którzy kupią tę konsolę i będą sobie chcieli zagrać w tę grę, mimo DRM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 22:33, Sandro napisał:

Nie przebiła Triss z W2 ;)

Nie będę się spierał, ale jednak wnosi trochę wiedźmińskiego klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 21:24, Sandro napisał:

Czy tylko mnie rozczarował trailer W3? Zero ducha oryginalnych książek czy nawet pierwszej
części serii. Nic co by mnie zachwyciło, powaliło na kolana czy przynajmniej zainteresowało.


Też trochę jestem rozczarowany. Zwłaszcza ta druga zapowiedź nakręcona w Szkocji z developerami pokazuje, że idea słowiańskich klimatów i wzorowaniu się na książce raczej umarła i zwyciężyło sztampowe celtyckie fantasy. No, ale CDP to teraz spółka giełdowa, więc liczą się pieniądze, a nie pasja do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2013 o 23:15, Volvox napisał:



Też trochę jestem rozczarowany. Zwłaszcza ta druga zapowiedź nakręcona w Szkocji z developerami
pokazuje, że idea słowiańskich klimatów i wzorowaniu się na książce raczej umarła i zwyciężyło
sztampowe celtyckie fantasy. No, ale CDP to teraz spółka giełdowa, więc liczą się pieniądze,
a nie pasja do gier.


Przecież akcja gry będzie się toczyć w zupełnie innym rejonie świata, niż jedynka i dwójka, więc o co chodzi?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2013 o 22:13, Damiand92 napisał:

To by było coś, gdyby powiedzieli światu "My nie wydajemy gry na nowego xboxa, bo prowadzi
kampanię przeciwko graczom jako ludziom (prawo do własności). Wprowadza zamordystyczne
wymagania, rezygnujemy z tego interesu", ale nie powiedzieli :)

A po co mieliby to robić skoro dają też możliwość zakupu gry na platformy "niezamordystyczne"? A oferując grę na xboxa poszerzają potencjalne grono odbiorców, a więc działają w interesie zarówno swoim jak i klientów. Trochę logiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 23:16, lis_23 napisał:

Przecież akcja gry będzie się toczyć w zupełnie innym rejonie świata, niż jedynka i dwójka,
więc o co chodzi?.


O klimat świata. O wyróżnienie się z tłumu innych RPGów.
Z ciekawości - gdzie będzie akcja Wiedźmina 3? Słyszałem, o wyspach Skellige, ale to nadal te same regiony. Czyżby Geralt podróżował do Wieży Jaskółki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 23:26, Volvox napisał:

> Przecież akcja gry będzie się toczyć w zupełnie innym rejonie świata, niż jedynka
i dwójka,
> więc o co chodzi?.

O klimat świata. O wyróżnienie się z tłumu innych RPGów.
Z ciekawości - gdzie będzie akcja Wiedźmina 3? Słyszałem, o wyspach Skellige, ale to
nadal te same regiony. Czyżby Geralt podróżował do Wieży Jaskółki?


A Nilfgard, min?
z fabuły dwójki wynika, że nasz Wiedźmin raczej będzie się musiał tam udać
poza tym, to co widać na zwiastunie pasuje do klimatu dwójki, jedynka wyszła tylko na PC - ty więc logicznym jest, że bardziej bazują na dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować