Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Oficjalna data premiery i cena konsoli Xbox One

29 postów w tym temacie

Ja najbardziej czekam na obniżki cen obecnej generacji - mogę dać 400/500zł za PS3, nadrobię zaległości i sprzedam je dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nawet tyle zapłacę, ale pod warunkiem, że gry będą miały normalną cenę. Nie będę przecież wydawał 300 zł za każdy tytuł! Teraz tylko czekać na ruch sony...
@porcykypizgus:
Dobrze, że przypomniałeś mi o Kinekcie 2. Być może jego brak w PlayStation zmniejszy koszt konsoli o niezłą sumkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja najbardziej czekam na obniżki cen obecnej generacji - mogę dać 400/500zł za PS3, nadrobię
> zaległości i sprzedam je dalej :)
Ja już rok temu kupiłem x-a 360 za 300zł z dyskiem 120Gb oraz 5 grami (GoW, DA:O, Tom Clancy''s Rainbow Six, Forza 3, Fifa 10). Polecam aukcje na allegro, da się kupić dobrze i tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konferencja nie powaliła niestety, parę ciekawych gier, ale bez prawdziwego kopa, cena taka jak się spodziewałem czyli lekko ponad 2k pln, nawet natychmiast po konfie preordery się pojawiły już u nas w cenie 2099zł, fajnie ale zobaczymy jak sony skalkuluje cenę i co pokaże, może na nową generację przerzucę się na PS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli wg. obecnego kursu 2129 pln. W Polsce dołożą jakiś vat plus podatek od nowości i wyjdzie jakieś 2700 - 2900 dla klienta końcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może nawet tyle zapłacę, ale pod warunkiem, że gry będą miały normalną cenę. Nie będę
> przecież wydawał 300 zł za każdy tytuł! Teraz tylko czekać na ruch sony...

300 zł na pewno gry nie będą kosztowały , moim zdaniem max. 299 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Może nawet tyle zapłacę, ale pod warunkiem, że gry będą miały normalną cenę. Nie
> będę
> > przecież wydawał 300 zł za każdy tytuł! Teraz tylko czekać na ruch sony...
>
> 300 zł na pewno gry nie będą kosztowały , moim zdaniem max. 299 zł
>

Zacznie się pewnie od 250-300 zł a skończy na 80-120 zł za kilka lat za grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 20:32, maniekk napisał:

Czyli wg. obecnego kursu 2129 pln. W Polsce dołożą jakiś vat plus podatek od nowości
i wyjdzie jakieś 2700 - 2900 dla klienta końcowego.


Jakby co to 499 euro, to wyjściowa cena, czyli z podatkiem VAT, cłem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może nawet tyle zapłacę, ale pod warunkiem, że gry będą miały normalną cenę. Nie będę
> przecież wydawał 300 zł za każdy tytuł! Teraz tylko czekać na ruch sony...
> @porcykypizgus:
> Dobrze, że przypomniałeś mi o Kinekcie 2. Być może jego brak w PlayStation zmniejszy
> koszt konsoli o niezłą sumkę.

Analitycy twierdzą, że cena PS4 będzie poniżej 400 $. Czyli 399 $ ;D Ale to są analitycy. Jednak PS4 też chyba będzie mieć swoje nowe "PS EYE" więc kto wie. Dowiemy się nad ranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 20:34, woytasek napisał:

> Może nawet tyle zapłacę, ale pod warunkiem, że gry będą miały normalną cenę. Nie
będę
> przecież wydawał 300 zł za każdy tytuł! Teraz tylko czekać na ruch sony...

300 zł na pewno gry nie będą kosztowały , moim zdaniem max. 299 zł

Zapomniałeś 99 groszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować