Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Oficjalna data premiery i cena konsoli Xbox One

29 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2013 o 20:36, porckypizgus napisał:

> Może nawet tyle zapłacę, ale pod warunkiem, że gry będą miały normalną cenę. Nie
będę
> przecież wydawał 300 zł za każdy tytuł! Teraz tylko czekać na ruch sony...
> @porcykypizgus:
> Dobrze, że przypomniałeś mi o Kinekcie 2. Być może jego brak w PlayStation zmniejszy

> koszt konsoli o niezłą sumkę.

Analitycy twierdzą, że cena PS4 będzie poniżej 400 $. Czyli 399 $ ;D Ale to są analitycy.
Jednak PS4 też chyba będzie mieć swoje nowe "PS EYE" więc kto wie. Dowiemy się nad ranem.


Analitycy twierdzili, że nowy Xbox będzie kosztował 399$...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 20:36, Galen_Marek napisał:

> Czyli wg. obecnego kursu 2129 pln. W Polsce dołożą jakiś vat plus podatek od nowości

> i wyjdzie jakieś 2700 - 2900 dla klienta końcowego.

Jakby co to 499 euro, to wyjściowa cena, czyli z podatkiem VAT, cłem itd.


Sam podatek od nowości wystarczy do ceny 2500 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 20:59, Galen_Marek napisał:

> > Może nawet tyle zapłacę, ale pod warunkiem, że gry będą miały normalną cenę.
Nie
> będę
> > przecież wydawał 300 zł za każdy tytuł! Teraz tylko czekać na ruch sony...

> > @porcykypizgus:
> > Dobrze, że przypomniałeś mi o Kinekcie 2. Być może jego brak w PlayStation
zmniejszy
>
> > koszt konsoli o niezłą sumkę.
>
> Analitycy twierdzą, że cena PS4 będzie poniżej 400 $. Czyli 399 $ ;D Ale to są analitycy.

> Jednak PS4 też chyba będzie mieć swoje nowe "PS EYE" więc kto wie. Dowiemy się nad
ranem.

Analitycy twierdzili, że nowy Xbox będzie kosztował 399$...


Bo im też nie przypomniałem o Kinekcie 2 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena dosc wysoka, mozna sie skusic ale dopiero jak oglosza czas trwania gwarancji, bylem wlascicielem 360 z "pierwszego miotu"...no i wlasnie, bylem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

450 GBP za kawałek blachy naszpikowanej badziewiem, którego nawet bym nie ruszył. Wielka szkoda, bo bardzo chciałem kupić konsolę jeszcze w tym roku. Wygląda na to, że pobawię się jeszcze z X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu debilny przelicznik 1$ = 1 Euro... Jak PS4 będzie kosztować 2 koła to zamówie w dolarach na amazonie i ściągne ze stanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Szczerze? -Szczerze. -Drogo... Wyjdzie pewnie 2099 zł, gry na premierze z pewnością poniżej 200 złotych nie zejdą. Prawdopodobnie oleje Xbox One jeśli chodzi o ten sezon. Moim zdaniem ta konferencja się kompletnie nie udało. Ja chciałem zobaczyć jak jeden z drugim biorą pada do ręki i na zasadzie małej sieci pokażą co nieco w FM5. Co dostałem? Jakiś bzdetny filmik, co nie wiem czy jest choćby replayem granym z różnych kamer. Tutaj miały być pokazane tory, kluczowe futures, a nie znowu kupa. Takowa była już pokazana parę tygodni temu. Czy mi się wydaje czy Sony pokazało więcej na swojej konferencji sprzed ponad miesiąca? Jako fan Xboxa, który wywalił kasę na jakieś 40 tytułów jestem trochę zawiedziony. Ja miałem pożądać tej konsoli i zastanawiać się nad kupnem lepszej kierownicy. Przeszedłbym do obozu wroga, gdyby Sony nie dało ciała - GT6 robione pod PS3... Jedno zdanie podsumowujące mi się nasuwa na temat "next-genów" - wychodzą mocno za późno, ale względnie/odnośnie do tego co te projekty sobą prezentują i co dają odbiorcom to zdecydowanie za wcześnie... Poprzednim razem było uderzenie. Teraz to za te 2100 zł można sobie złożyć konkurencyjny PC pod telewizor, dokupić pady i większością sensownych gier i tak się będziemy cieszyć. Liczyłem na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować