Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One w listopadzie tego roku, ale nie w Polsce

33 postów w tym temacie

Konsola służy przede wszystkim do grania. Więc jak ktoś słusznie zauważył, te dodatkowe bajery przeszkadzać nie będą. Nasuwa się jedynie pytanie, dlaczego za te bajery mamy płacić, skoro większość z nich nie będzie działać w naszym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W Polsce niedostępna = import = nie wiadomo co z gwarancją = cena 2500 minimum.

w Polsce niedostępna przy premierze, ciężko zrozumieć? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 22:13, czopor napisał:

> W Polsce niedostępna = import = nie wiadomo co z gwarancją = cena 2500 minimum.


w Polsce niedostępna przy premierze, ciężko zrozumieć? ...


Może jaśniej, bo nie rozumiem o co Ci chodzi. Chyba, że nie znasz słówka "import" wtedy wybaczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pokazuje tylko jedno - PolakiBiedaki. Koszty logistyki i marketingu by się nie zwróciły, dali se spokój. Ja osobiście w życiu bym nie dał na vhs''a 2400.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dadzą w wielu krajach jakiś miesiąc później w grudniu żeby nie było problemów z dostępnością - muszą dużo wyprodukować np. na rynek amerykański i nie zdążą od razu zaspokoić popytu całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 23:19, 101hz napisał:

To pokazuje tylko jedno - PolakiBiedaki. Koszty logistyki i marketingu by się nie zwróciły,
dali se spokój. Ja osobiście w życiu bym nie dał na vhs''a 2400.

Daruj sobie tego typu komentarze. Ja to widzę przede wszystkim tak, że do listopada zdążą wyprodukować jedynie ograniczoną ilość konsol, więc nic dziwnego, że wolą dodatkowo zaopatrzyć choćby USA kasztem Polski niestety. Nie bronię Microsoftu, sam nowym Xboxem raczej nie jestem zainteresowany, ale taka decyzja mnie nie dziwi. Zobaczymy jak zrobi Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Euro 4,25? Dopiero co było za 4,08...
A nie powinno stać więcej niż 3,20, jak kiedyś. Chore...
Skoro jednak mają przelicznik 1E=1$, to ja poproszę podobny dla Polski, to jest 1$=1PLN, bo taki właśnie powinien być przelicznik na sprzęt elektroniczny wszelkiej maści.

No nic, nawet jak X-TV pojawi się oficjalnie w Polsce cena wyniesie jakieś 2500 złotych, bo wiadomo. podatek od nowości. Co by nie gadać, ceny to my chore mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 00:15, eustachy80 napisał:

Euro 4,25? Dopiero co było za 4,08...
A nie powinno stać więcej niż 3,20, jak kiedyś. Chore...
Skoro jednak mają przelicznik 1E=1$, to ja poproszę podobny dla Polski, to jest 1$=1PLN,
bo taki właśnie powinien być przelicznik na sprzęt elektroniczny wszelkiej maści.

No nic, nawet jak X-TV pojawi się oficjalnie w Polsce cena wyniesie jakieś 2500 złotych,
bo wiadomo. podatek od nowości. Co by nie gadać, ceny to my chore mamy.


Gościu o ekonomii masz zielone pojęcie, o kursach też. Polska to nie centrum wszechświata. Jakby wydajność pracy, poziom produkcji, PKB było na poziomie starej UE to byś miał to 1=1. Ten kurs jest optymalny, a w przypadku 1=1 leżałby eksport i zasiłki dla bezrobotnych położyłyby wszystko :). Tak więc, nie filozofuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I tak nikt normalny nie kupi tego szajsu:)
z pewnością ty nie jesteś normalny tak zakładając, ja jak najbardziej zamierzam kupić, nie jestem fanem czy to xboxa czy też ps, ale z obu prezentacji to xbox zrobił na mnie lepsze wrażenie...

Jedyny problem to brak premiery w Polsce, ale jak jeden z moich przedników zauważył zawsze jest import.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie dziwię, kto przy zdrowych zmysłach wyda ponad 2000 zł na konsolę, wszyscy pamiętają 2500 zł za PS3 w 2007 roku, dopiero jak cena spadła do około 1000-1200 zł, to ludzie zaczęli masowo się interesować konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 15:43, Revan91 napisał:

Wcale się nie dziwię, kto przy zdrowych zmysłach wyda ponad 2000 zł na konsolę, wszyscy
pamiętają 2500 zł za PS3 w 2007 roku, dopiero jak cena spadła do około 1000-1200 zł,
to ludzie zaczęli masowo się interesować konsolami.


A wtedy to nie było w stanach 699$ czasami? Teraz będzie trochę mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować