Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Nowy trailer z kampanii Battlefielda 4 już dostępny!

11 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2013 o 21:42, Ramonek napisał:

Może i mam wypalony mózg od nauki ale coś na mój gust to wygląda jak current-gen. Nie
powaliło mnie na kolana.

Hm, ciekawe, bo to gameplay z PC.

Swoją drogą, gdzie w tym Battlefieldzie był jakiś "field"? Wyglądało to jak CoD na sterydach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może i mam wypalony mózg od nauki ale coś na mój gust to wygląda jak current-gen. Nie
> powaliło mnie na kolana.

Więcej w tym nextgena niż w Call of Duty Ghosts.
Wygląda lepiej od trójki, wygląda ładnie. Początek nextgenów nie będzie specjalnie powalający. Początek obecnej generacji też nie ujawniał pełni jej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Może i mam wypalony mózg od nauki ale coś na mój gust to wygląda jak current-gen.
> Nie
> > powaliło mnie na kolana.
> Hm, ciekawe, bo to gameplay z PC.
>
> Swoją drogą, gdzie w tym Battlefieldzie był jakiś "field"? Wyglądało to jak CoD na sterydach.
> > Może i mam wypalony mózg od nauki ale coś na mój gust to wygląda jak current-gen.
> Nie
> > powaliło mnie na kolana.
> Hm, ciekawe, bo to gameplay z PC.
>
> Swoją drogą, gdzie w tym Battlefieldzie był jakiś "field"? Wyglądało to jak CoD na sterydach.

Gameplay z pc i drzwi otwierane Xem?...

btw a kogo obchodzi single...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 22:10, czopor napisał:

Gameplay z pc i drzwi otwierane Xem?...

Gameplay z konsoli i Battlelog otwierany Backspace''em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może i mam wypalony mózg od nauki ale coś na mój gust to wygląda jak current-gen. Nie
> powaliło mnie na kolana.

to jest nex gen konsolowy. porównaj do bf3 na obecnej generacji to różnica jest kolosalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są iskry, są wybuchy, są absurdalne akcje... jest wszystko czego potrzeba takiej grze do niezłej kampanii. Wydaje mi się, że część do samotnego latania będzie tutaj lepsza niż w trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować