Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Dragon Age: Inquisition ze wstępnym terminem wydania i pierwszym trailerem

25 postów w tym temacie

Na 100% nie kupię tego w preorderze. Choćby nie wiem jakie cuda obiecali (a obiecać będą, w końcu to EA).

Niech gra zasłuży na moje pieniądze, najpierw premiera, recenzje, a potem dopiero może się skuszę jak będzie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 23:21, SpiralArchitect napisał:

> Czemu po trailerze mam wredne wrażenie, że

Spoiler

Flemeth jest sprawcą całego zamieszania

?


Ja bym raczej stawiał na jej córeczkę ;p


Córeczka raczej jest jej przeciw -

Spoiler

zlecenie zabójstwa Flemeth w Origins i słowa o niej w Witch Hunt

. Chociaż z wiedźmami to nigdy nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwójka została wydana półtora roku po premierze Origins. Nawet Inon Zur przyznał w jednym z wywiadów, że był popędzany w pracy nad soundtrackiem. To był oczywisty skok na kasę i jazda na dobrym wrażeniu po pierwszej części. W Inguisition zagramy z grubo ponad rok. Wierzę,że trzy i pół roku to wystarczający czas aby stworzyć dobrą grę. Poza tym BioWare nie może sobie pozwolić na kolejną porażkę tym bardziej, że Wiesiek Trzeci będzie miał premierę w podobnym okresie. DIII musi być co najmniej dobrą grą i wierzę, że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 23:33, kesik93 napisał:

Ciekawe skąd wzięła się Morrigan skoro w Początku

Spoiler

albo ginie, albo opuszcza Thedas
przechodząc przez Eluvian.



Spoiler

Jak przeszła przez lustro to zawsze może wrócić (chyba). A jak ginie... W sumie to nie wiadomo, czy ona ginie



I nie w Początku tylko w Witch Hunt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Czemu po trailerze mam wredne wrażenie, że

Spoiler

Flemeth jest sprawcą całego zamieszania

?
>
> >
> >
> > Ja bym raczej stawiał na jej córeczkę ;p
>
> Córeczka raczej jest jej przeciw -
Spoiler

zlecenie zabójstwa Flemeth w Origins i słowa o
> niej w Witch Hunt

. Chociaż z wiedźmami to nigdy nic nie wiadomo.

Jak najbardziej, ale dla mnie Flemeth jest mimo wszystko względnie w porządku. Natomiast co do Morrigan mam spore wątpliwości ;p Cóż, pożyjemy zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nadchodzi kolejna zagłada, a my robimy za ostatnią nadzieję dla świata. Faaa(ziew)scynujace... widzę, że fabularnie szykuje się kolejna sztampa© by team Bioware. Jęczący fani dopięli swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym trailerze i zapowiedziach epickiej wojny angażującej wszystkie stronnictwa, królestwa, magów, Strażników, obecności postaci z DA1 i DA2 - absolutnie nie widzę sensu wprowadzania do gry nowego głównego bohatera. Strażnik z DA1 powinien nim być. Zmiana bohatera to fabularne pójście na łatwiznę.

W tej sytuacji obawiam się, że całość będzie powtorką z rozrywki - "zbierz armię i wygraj wojnę". Tyle, że z nową postacią, która po drodze zyska sprzymierzeńców, rozwiąże kilka lokalnych konfliktów i zdobędzie sobie szacunek. No przecież powszechnie wiadomo, że w Fereldenie tacy bohaterowie rodzą się na kamieniach.

1:0 dla Redów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 00:13, TFClecho napisał:

Po tym trailerze i zapowiedziach epickiej wojny angażującej wszystkie stronnictwa, królestwa,
magów, Strażników, obecności postaci z DA1 i DA2 - absolutnie nie widzę sensu wprowadzania
do gry nowego głównego bohatera. Strażnik z DA1 powinien nim być. Zmiana bohatera to
fabularne pójście na łatwiznę.


Strażnicy nie mogą mieszać się do jakichkolwiek sporów, chyba że jest to niezbędne do walki z Plagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie gameplay się pytam?
Nowy engine i w ogóle, a Varric i Cassandra wyglądają identycznie, acz troszkę odpucowani...
Nie podoba mi się wygląd nowej Morrigan, ten stary lepiej do mnie przemawiał. Pewnie przez te usta i nosek ^^
Głos też starzej trochę brzmi, ale to logiczne bo latka leciały.
Mnie ciekawi czy wymyślą coś sensownego w związku z jej

Spoiler

zniknięciem pod koniec

Początku i po
Spoiler

przejściu przez lustro.



BW dostało w dupę za 2 i nagle potrafią pracować nad grą dłużej niż 12 miesięcy... Szok ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować