Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Star Wars Battlefront od DICE

300 postów w tym temacie

Można było się spodziewać tego :D Obstawiam premierę na 2014 rok. Już sobie wyobrażam takiego BFa 4 w świecie star Wars. Cudo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 23:22, pawbuk napisał:

Kurde, zobaczylem ten mroźny krajobraz i pomyślałem "może Hoth" :D Nie wiem czy to Hoth,
ale są Gwiezdne Wojny! :D


Na bank Hoth :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat zapomniany, a EA już zaczyna szum, oczywiście bez faktycznego filmu z rozgrywki, z bonusowymi pre-orderowymi bonusami. Dobrze, że bez battleloga. Czekamy na ogłoszenie pakietu specjalnego, ultra premium i opcjonalnych mikrotransakcji przyspieszających odblokowywanie broni, czy oferujących dodatkowe skiny - EA, już zaciera łapki.

To jak pre-order już złożony? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 16:13, Shinigami napisał:

To jak pre-order już złożony? ;)


A i owszem, już złożony :D Na razie tylko na gram.pl, ale nie wykluczam, że złożę jeszcze gdzie indziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są nowe info:

1. Mapy będą umiejscowione na czterech ikonicznych planetach. Przygotowanych lokacji ma być wiele, będą się różnić od siebie rozmiarem, by sprostać potrzebom planowanych trybów.
2. Na pewno będzie więcej niż osiem map, a także przypadnie ich więcej niż dwie na każdą planetę.
3. W misje do grania w kooperacji będzie można zagrać online, offline lub z botami. Split-screen tylko dla rozgrywki lokalnej.
4. Grając żołnierzem, będziemy mogli się przełączyć między widokami z pierwszej i trzeciej osoby.
5. W kosmicznych pojedynkach lotniczych wezmą udział całe eskadry pilotów.
6. Wydanie dodatku The Battle of Jakku nie jest planowane na premierę gry, ale celem jest powołanie go do życia czym prędzej.
7. Zbliżająca się gra skupi się na oryginalnej trylogii Gwiezdnych Wojen.
8. Produkcji nie nazwano Battlefront 3, ponieważ "Jest zarówno odmienna, jak i podobna w wielu aspektach. Zdecydowaliśmy się na reboot, zamiast stosowania tej nazwy".
9. Wybór bohaterów zależny od trybu gry. Dotychczas zapowiedzianymi postaciami są Boba Fett i Darth Vader. Kolejni zostaną ogłoszeni.
10. Tarcza widoczna w trailerze to jeden z wielu power-upów.
11. Będzie dużo swobody w dostosowaniu postaci do swoich upodobań.
12. Celem na konsolach jest 60 klatek na sekundę.
13. Będzie mnóstwo rzeczy do osiągnięcia, zebrania i odblokowania.

To jednak będą potyczki w przestrzeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 17:11, Damianuss1 napisał:

Są nowe info:

1. Mapy będą umiejscowione na czterech ikonicznych planetach. Przygotowanych lokacji
ma być wiele, będą się różnić od siebie rozmiarem, by sprostać potrzebom planowanych
trybów.


Szkoda, że tylko 4.

Dnia 18.04.2015 o 17:11, Damianuss1 napisał:

2. Na pewno będzie więcej niż osiem map, a także przypadnie ich więcej niż dwie na każdą
planetę.


Czyli 9 :D

>

Dnia 18.04.2015 o 17:11, Damianuss1 napisał:

6. Wydanie dodatku The Battle of Jakku nie jest planowane na premierę gry, ale celem
jest powołanie go do życia czym prędzej.


Na premierę filmu wydadzą pewnie.

Dnia 18.04.2015 o 17:11, Damianuss1 napisał:



To jednak będą potyczki w przestrzeni?


Może jakiś błąd w tłumaczeniu albo przejęzyczenie się informatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 17:36, Shinigami napisał:

Brawo, EA już się cieszy :D


Zasłużyło :D W ciągu ostatnich 4 lat spędziłem w ich grach ok 2500 godzin, świetnie się bawiłem, więc nie mogę o nich złego słowa powiedzieć :D Przez ten czas zawiodłem się jedynie na FIFIe 15, ale każdej firmie może się zdarzyć wpadka ;)
Na razie preordera złożyłem, ale czy go opłacę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko, ale ludzie się rzucają o ten brak singla. W poprzednich Battlefrontach była jakaś kampania? Nigdy jej nie było. Upchnęli jedynie walki z botami okraszone jakimś wstępem i wyglądało to jak multik na tych samych zasadach, przejmowanie punktów itd ot cały singl w Battlefrontach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 18:02, pawbuk napisał:

Zasłużyło :D


Na kopa w rzyć za ich politykę wydawniczą, stan wydawanych gier i stosunek do graczy :P

Dobrze, że niektórym się takie podejście podoba. Ważne, że poszli po rozum do głowy i zrezygnowali z beznadziejnego battleloga, wywali marny tworzony na siłę SP - teraz czekamy na mody, wywalenie Origin i będzie cacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzucają się ci, którzy nie grali w Battlefronta chyba. Nawet w Battlefieldach, do 2142 włącznie, kampania to mapy multiplayerowe z botami. Wolę takie rozwiązanie niż kolejną kampanię od DICE. Po czwórce powinno zakazać się im robić kampanii.

Co do samej gry. 40 osób na mapie to dość mało. Ale jednak więcej niż w Bad Company, gdzie 32 wyglądała idealnie i rozwałka była na całego (nawet na konsolach z 24 graczami), więc domyślam się, że tutaj idą w podobnym kierunku. Choć chętnie zobaczyłbym bitwy na Hoth z 64 z masą ATAT i w ogóle... Czekam na więcej informacji. Zapowiada się świetnie. Gier z Gwiezdnych Wojen ostatnio bardzo, BARDZO mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2015 o 18:50, Shinigami napisał:

Na kopa w rzyć za ich politykę wydawniczą, stan wydawanych gier i stosunek do graczy
:P


Jeśli za tą kasę, którą im placę dostaję mnóstwo dobrej zabawy, to nie widzę problemu :) Faktem jest, że do BF-ów dokupuję Premium, ale wolę dać 300 zł za 400 godzin zabawy niż 140 zł za 25 godzin :D
Wszelkie mikrotransakcje - nie bawię się w to, spokojnie można wszystko odblokować, przewagi online to żadnej nie daje ;)

Dnia 18.04.2015 o 18:50, Shinigami napisał:


Dobrze, że niektórym się takie podejście podoba. Ważne, że poszli po rozum do głowy i
zrezygnowali z beznadziejnego battleloga, wywali marny tworzony na siłę SP - teraz czekamy
na mody, wywalenie Origin i będzie cacy ;)


Mi tam battlelog zupełnie nie przeszkadza, nie mam z nim żadnych problemów, do gry mogę się dostać szybciej niż z czasów przedbattlelogowych (sprawdzałem kiedyś z zegarkiem w ręce) ;) Origin mi też nie przeszkadza, działa zdecydowanie szybciej od Steama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeliczanie wydanych pieniędzy na godziny zabawy to dość dziwna praktyka, szczególnie gdy firma jasno daje do zrozumienia, że ich jedynym celem, jest systematyczne dojenie graczy. W przypadku SW mają pole do popisu. Odpowiada, spoko - jak zmienią podejście to może wydam na ich grę więcej niż 20 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować