Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Star Wars Battlefront od DICE

300 postów w tym temacie

Spoko, przecież to EA, liczyłeś na coś innego?

Chcesz więcej? Kup nasz wspaniały SP.

"The Star Wars Battlefront Season Pass includes: 4 epic expansion packs featuring brand new content set across the Star Wars galaxy. Over 20 new pieces of galactic tech including weapons, vehicles, and Star Cards for both Rebels and Imperials. 4 more heroes and villains for you to fight as or against. 16 additional multiplayer maps featuring new locations. 4 exciting new game modes. Two-week early access to each expansion pack.
Exclusive “Shoot First” emote."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2015 o 21:20, Shinigami napisał:

Chcesz więcej? Kup nasz wspaniały SP.


Akurat jestem jednym z tych swirow, ktorzy w niektorych przypadkach nie maja nic przeciwko DLC ;) Natomiast mialem nadzieje, ze wprowadza wieksze zroznicowanie w modelach postaci. W Gwiezdnych Wojnach jest z czego wybierac, liczylem na to, ze z tego skorzystaja w wiekszym stopniu, niz tylko oferujac rozne glowki do tych samych dwoch korpusow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tam. Jeżeli popularność gry będzie na takim poziomie jak można się spodziewać, EA pewnie nie pogardzi sprzedażą dodatkowych ''atrakcyjnych'' pakietów, czy drugim passem. Zawsze możesz na nich liczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2015 o 22:00, Shinigami napisał:

Zawsze możesz na nich liczyć!


Wszystko zalezy od tego, co w nich bedzie. Season Passy do Borderlandsow tez kupowalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2015 o 10:22, twojatv napisał:

[m-reklama]

Forum to nie tablica reklamowa. Konto założone tylko w jednym celu, a więc leci BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie! Battlefront już się mi ściąga :D Mail z kodem Origina przyszedł tuż po północy, ale jakoś zapomniałem, że to już dziś premiera i dopiero teraz sobie przypomniałem :D Ech, a tak by się już kończyło pobierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja takze chcialbym sie z Wami pozegnac, pare minut temu byl kurier z dostawa, wiec wsiaklem.

Pierwsze wrazenie - ogromne brawa za minigierke z polowaniem Vaderem na rebeliantow na Hoth w trakcie instalacji gry. Zamiast patrzec niecierpliwie na pasek stanu, mozna sobie po Echo Base pobiegac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2015 o 08:33, Ring5 napisał:

Pierwsze wrazenie - ogromne brawa za minigierke z polowaniem Vaderem na rebeliantow na
Hoth w trakcie instalacji gry. Zamiast patrzec niecierpliwie na pasek stanu, mozna sobie
po Echo Base pobiegac :)


Też sobie pobiegałem chwilę :D Poczekałem nawet do końca instalacji i z pól godziny pograłem w potyczki :D Jest MOC! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2015 o 11:45, alexiej napisał:

Jak wygląda optymalizacja?


Mam dość mocne podzespoły, więc wszystko działa idealnie ;D Momentami zacina się jedynie menu, ale nie jest to jakoś bardzo wkurzajace :D
Natomiast nie spotkałem się jeszcze z żadnymi poważnymi babolami - niewidzialnymi ścianami, przenikaniem obiektów itp. Jedyne zastrzeżenia mogę mieć do odradzania - komputer odradzał mnie dość często niedaleko przeciwników. Rekord był chyba na Hoth, gdzie przeciwnicy zrobili baserape i bez partnera nie byłem w stanie włączyć się do walki - w naszej strefie odradzania stał sobie AT-ST i chmara przeciwników, którzy nas masowo zabijali :D To jest na razie do poprawienia, ale gra jst moim zdaiem i tak zaskakująco wręcz na dzisiejsze czasy dopracowana ;)

A tutaj masz testy:
http://pclab.pl/art66993.html

Wg mnie jest naprawdę nieźle patrząc na jakość grafiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka godzin grania za mną, wbity poziom 6, przetestowane kilka trybów (Walker Assault, Fighter Squadron, Survival i kilka misji szkoleniowych), mam już parę wstępnych uwag:

- Beta była lepsza - ciężko mi sprecyzować czemu, ale o ile w becie, przy wszystkich jej ograniczeniach, bawiłem się świetnie i ciągle chciałem więcej, o tyle tu jest tylko dobrze. I raczej niewiele więcej. Być może ma to coś wspólnego z wprowadzonymi zmianami, o czym za chwilę.

- Endor jest gópi - bo tak. Zagrałem parę razy w Walker Assault na Endorze i mam bardzo negatywne odczucia. Przede wszystkim, Sojusz ma straszne fory ze swoimi ubrankami w kamuflażu. Ginąłem co chwilę, bo rebelianci po prostu zakopywali się w krzakach, odpalali snajperki i zdejmowali szturmowców całymi wagonami. Zaznaczę od razu, że nie mam nic przeciwko przegrywaniu, zupełnie mi nie przeszkadzało, że w becie podczas Walker Assault Imperium miało 90% szans na zwycięstwo, bo tam ewentualna porażka Sojuszu oznaczała tylko, że ludzie grali głupio i bez taktyki. Tu jakakolwiek taktyka nie ma sensu, i tak Cię zdejmie rebeliancka hołota, pochowana w paprociach. Rozumiem, że na Endorze pomykali w takich ubrankach, ale w takim razie warto by było dać Imperium jakieś "antidotum" na to, na przykład aktywną umiejętność skanowania otoczenia w podczerwieni (tak, wiem, że są Probe Droidy, ale one wiele nie dają). Na dodatek AT-AT jest praktycznie bezużyteczny ze względu na ogromną ilość drzew, które z jakiegoś dziwnego powodu blokują wszystkie strzały...

- Piechota p-lot - Kolejne przegięcie. Po osiągnięciu bodajże 3 lub 5 poziomu otrzymujemy dostęp do Ion Torpedo. I tu się robi mało ciekawie, bo torpedka namierza także myśliwce. Rezultat - bardzo ciężko jest latać myśliwcem nad polem walki (Walker Assault), bo co chwilę w naszą stronę leci torpeda. W pewnym momencie musiałem w diabły odlecieć na koniec mapy, bo nieustannie miałem "Missile Locked"... Wystarczy, że 3-4 gości z drużyny skupi się na polowaniu na myśliwce (czyli co chwilę odpalą torpedkę) i pozamiatane, bo 2 takie maleństwa rozwalają X-Winga. Tu zdecydowanie jestem na NIE.

- Brakuje zróżnicowania - to, co w becie było absolutnie normalne (czyli fakt, że mieliśmy po jednym modelu na stronę na każdej z map), tu jest co najmniej dziwne. Wystarczy spojrzeć na końcówkę Epizodu IV, by zobaczyć, jak zróżnicowane mundury miał Sojusz. Imperium wcale nie było pod tym względem gorsze. A tu co? Szturmowcy i szturmowcy, z domieszką szturmowców. Różnią się oni między sobą tym, że niektórzy biegają w hełmach, a niektórzy z gołym łbem. Drogie EA, serio? Mając do wyboru zwykłą piechotę, szturmowców, oficerów, agentów ISB, Royal Guards, wojskowych z Imperial Navy, Death Star Gunnerów, pilotów imperialnych (a to tylko jednostki, które przyszły mi do głowy bez większego zastanowienia, pewnie by się w filmach znalazło jeszcze kilka innych mundurów), daliście nam tak naprawdę po jednym modelu na stronę... No, Imperium ma pod tym względem trochę lepiej, bo pod koniec levelowania dochodzi Scout i Shadow Trooper, ale Sojusz ma przegwizdane kompletnie.

- Brakuje dynamizmu - podobno posłuchano społeczności i zmieniono system respawnów, żeby nie trzeba było biegać pół godziny, by dołączyć do walki. Naprawdę? Nie zauważyłem... Za kilka poziomów, jak odblokuję plecak odrzutowy, może nie będzie to aż takim wielkim problemem, ale na razie wygląda to tak, że kilkadziesiąt sekund biegnę, chwilę postrzelam, ginę, spłukać, czynność powtórzyć. Chyba nie o to chodzi. Ja rozumiem, że respawn bezpośrednio na nadajnikach podczas Walker Assault byłby przesadą, ale, jak rany, taką samą przesadą jest resp na drugim końcu mapy!

- Brakuje wymiernych postępów - wiem, że wielu tego nie znosiło, ale mnie system unlocków w Battlefieldach bardzo pasował. Co chwilę gra nagradzała mnie czymś nowym, czymś ciekawym, a to tłumik, a to celownik optyczny, a to nowa skórka... Tu tego trochę brakuje. Owszem, niby dostajemy co jakiś czas nowy blaster czy gadżet, ale nie wpływa to jakoś znacząco na rozgrywkę. Podejrzewam, że takim kamieniem milowym będzie moment, gdy część graczy dostanie plecaki odrzutowe, wtedy trochę to namiesza. A na razie jest tak sobie. Szkoda, że nie ma żadnych "ulepszaczy" do broni (celowników optycznych czy laserowych, ulepszania systemów chłodzenia itp), które byłyby takimi małymi motywatorami do tego, by przeć dalej i zdobywać kolejne rangi.

- Pamiętacie medale z X-Winga? - tego też brakuje. Tak, wiem - dla wielu osób jest to pierdółka niegodna uwagi. Ale ja wszelkiego rodzaju odznaki, medale, naszywki, nieśmiertelniki i całą resztę tego badziewia z Battlefieldów naprawdę lubiłem. Bardzo żałuję, że nie wpadli na pomysł, by gdzieś w opcjach dać możliwość obejrzenia naszego munduru galowego, na którym pojawiają się nowe odznaczenia czy stopnie.

Po tych paru godzinach mam wrażenie, że słusznie ktoś zauważył, iż podstawka Battlefronta jest taką trochę platformą do odpalania DLC i dopiero po ich wydaniu gra nabierze prawdziwych rumieńców.

Nie zrozumcie mnie źle, bawię się świetnie i zaraz wracam do gry, ale muszę z bólem serca przyznać, że myliłem się, mówiąc, że Battlefront może być kandydatem na grę roku. W obecnej postaci nie ma na to za bardzo szans. Beta narobiła smaczku i pozostawiła oczekiwania, którym pełna wersja nie jest w stanie do końca sprostać. Jest dobrze, ale to wszystko. Te siódemki, jakie dostaje w recenzjach, są w pełni zasłużone. Ale na nic więcej gra nie zasługuje. Może jak wyjdą DLC, pod warunkiem, że będą dopracowane. Jeśli skupią się tylko na nowych mapach, będzie trochę lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci szczerze powiem, że bawię się lepiej niż w becie :D Trybu Walker Assault jeszcze nie uruchomiłem, wolę mniejsze starcia ;)
Myślałem, że walki powietrznej nawet nie ruszę, ale o dziwo świetnie się latając myśliwcami bawiłem :)
Gra jest chyba nieco bardziej wymagająca niż BF, trudniej zabić przeciwnika. A jak ludzie masowo poodblokowują plecaki odrzutowe i osobiste tarcze...wtedy sie zacznie zabawa :D
Na razie wielu graczy jeszcze nie ogarnia co i jak, trzeba poczekać ;)
Na razie chyba 5 trybów ogarniałem i najbardziej jednak podobają mi się Potyczka i Strefa zrzutu - szybkie walki na małe odległości, to lubię ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2015 o 13:25, pawbuk napisał:

wolę mniejsze starcia ;)


Obawiam się, że jestem za cienki na mniejsze starcia ;) To mój pierwszy FPS na konsoli i w starciach 1v1 raczej przegrywam (choć widzę, że jest sporo nowych graczy, którzy nie ogarniają gry i mam K/D zdecydowanie powyżej 1.0).

Dnia 19.11.2015 o 13:25, pawbuk napisał:

Myślałem, że walki powietrznej nawet nie ruszę, ale o dziwo świetnie się latając myśliwcami
bawiłem :)


Ja wprost przeciwnie... :/ Podczas bety świetnie mi się latało i potrafiłem przetrwać cały mecz bez ginięcia, rozwalając kilkanaście maszyn przeciwnika. Tu jestem mięsem armatnim... Zagrałem parę razy w Fighter Squadron i za każdym razem dostawałem łomot. Nie wiem, jak Ci ludzie to robią, ale widziałem gostków mających K/D na poziomie 20/0 podczas tego trybu.

Dnia 19.11.2015 o 13:25, pawbuk napisał:

A jak ludzie masowo poodblokowują plecaki odrzutowe i osobiste tarcze...wtedy sie zacznie zabawa :D


Niektórzy już je mają i zwykle rozwalają wszystkich wokół. Ile czasu trzeba spędzić przy FPSach, żeby takie umiejętności mieć? O_o

Dnia 19.11.2015 o 13:25, pawbuk napisał:

szybkie walki na małe odległości, to lubię ;D


Ja sobie z tym poczekam, aż odblokuję odpowiednik śrutówki, wtedy może będę miał jakieś szanse... A na razie poziom 8 wbity i robię chwilową przerwę. Trzeba coś zjeść, a później powolutku zbierać się do wyjścia na premierę w Złotych Tarasach. Gdybym wiedział, że do każdego egzemplarza będą dorzucali plakat ze szturmowcem, to bym sobie odpuścił zamawianie gry w m..e.pl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem rano powiadomienie, że kurier zgarnął przesyłkę.
Teraz monit dostawy pokazuje, że doręczenie będzie jutro.... Zarąbisty preorder.... Tym bardziej, że na firmę zaadresowany.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2015 o 14:18, legrooch napisał:

Dostałem rano powiadomienie, że kurier zgarnął przesyłkę.
Teraz monit dostawy pokazuje, że doręczenie będzie jutro....


Mam to samo, zamówione z gramu, o 9.49 kurier dostał przesyłkę do doręczenia, ale nie dotarł i muszę obejść się smakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2015 o 13:48, Ring5 napisał:

Obawiam się, że jestem za cienki na mniejsze starcia ;) To mój pierwszy FPS na konsoli
i w starciach 1v1 raczej przegrywam (choć widzę, że jest sporo nowych graczy, którzy
nie ogarniają gry i mam K/D zdecydowanie powyżej 1.0).


Ja gram na pececie - gry w FPSy na padzie bym na pewno nie ogarnął ;D

Dnia 19.11.2015 o 13:48, Ring5 napisał:

Ja wprost przeciwnie... :/ Podczas bety świetnie mi się latało i potrafiłem przetrwać
cały mecz bez ginięcia, rozwalając kilkanaście maszyn przeciwnika. Tu jestem mięsem armatnim...
Zagrałem parę razy w Fighter Squadron i za każdym razem dostawałem łomot. Nie wiem, jak
Ci ludzie to robią, ale widziałem gostków mających K/D na poziomie 20/0 podczas tego
trybu.


Ja też niestety dostaję straszny łomot - nie umiem latać, nigdy w żadnych grach nie latałem i chciałem się sprawdzić :D

Dnia 19.11.2015 o 13:48, Ring5 napisał:

Niektórzy już je mają i zwykle rozwalają wszystkich wokół. Ile czasu trzeba spędzić przy
FPSach, żeby takie umiejętności mieć? O_o


Ja czekam aż dorwę plecak odrzutowy :D Na razie udało mi się zdobyć ten potężny karabin, który strzela powoli - taki starwarsowy shotgun :D

Dnia 19.11.2015 o 13:48, Ring5 napisał:

Ja sobie z tym poczekam, aż odblokuję odpowiednik śrutówki, wtedy może będę miał jakieś
szanse... A na razie poziom 8 wbity i robię chwilową przerwę. Trzeba coś zjeść, a później
powolutku zbierać się do wyjścia na premierę w Złotych Tarasach. Gdybym wiedział, że
do każdego egzemplarza będą dorzucali plakat ze szturmowcem, to bym sobie odpuścił zamawianie
gry w m..e.pl :/


Ja na razie wbiłem 12 poziomów, ale specjalnie długo nie grałem :) Do tej pory zagrałem we wszystkich trybach - pewnie do niektórych już nie wrócę, ale trzeba było spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od premiery minelo juz prawie 36 godzin, a tu jakas dziwna cisza panuje. Powiedzialbym, ze to chyba kolejna oznaka, ze gram dobito, ale bedzie, ze znowu z teoriami spiskowymi wyjezdzam...

Wczoraj pogralem caly dzien, dzis jeszcze nie bylo okazji (fizykoterapia od rana), ale jak wroce do domu, siadam do pada. Cel na dzis - dobic do 17 poziomu.

Wczoraj niestety poeksperymentowalem troche z nowymi giwerami i kartami, co skonczylo sie spadkiem K/D ponizej 1 (obecnie jest 0,87 bodajze). Dzis wracam do normalnych blasterow i wiecej nie kombinuje. Przynajmniej do czasu odblokowania EE-3, czyli blastera Fetta. Pogralem wczoraj nim troche w trybie Battle (gdzie mamy dostep do wszystkich broni) i bylo calkiem sympatycznie. Ciekawe, jak sie sprawdzi w multi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować