Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Relacja z konferencji Ubisoftu – start o północy

41 postów w tym temacie

Nie ma BG&E2. Jest MMO od Massive.
Zawiodłem się.

... Ale zaraz... Czy to inspirowane światem Toma Clancy MMO, o którym plotkowano 3-4 lata temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To MMO przypomina (animacje, styl) zapowiedziane parę lat temu i nieukończone do tej pory Rainbow Six: Patriots. Lubię to.

HA! Tom Clancy's! HA! WIEDZIAŁEM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysza - pamietaj, ze to Ubi. Zanim to The Division wyjdzie zdażą jeszcze wersję PC zapowiedzieć i przesunąć premierę :)

Inna sprawa, że to MMO więc mnie nie rusza. Jedyną grą z gatunku, jaką łyknąłem są Guild Wars oba i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tom Clancy''s The Division... jestem wstępnie zainteresowany, tylko niech otwarty świat będzie otwarty na 100% (EVE style).

...
Ok, wiem że nie będzie, ale zawsze można się trochę okłamywać póki nie ma ostatecznych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to lipna konferencja. Liczyłem na jakieś gameplay''e z AC czy WD i oczywiście na BG&E2. Najlepiej wypadł TC The Division, ale skoro nie będzie go na PC to fakU Ubisoft :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem zgrabnie sobie poradziło Ubisoft. Konferencja zrównoważona. Czas się zdrzemnąć i czekać na decydująca konferencję- Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tto "mmo" wygląda świetnie (chociaż rzuca się w oczy momentami bliźniaczo podobne fragmenty otoczenia do tego z WD) ale brak wersji PC je u mnie skreśla, skoro to mmo to team play to podstawa a ciężko sobie wyobrazić żeby moi wszyscy znajomi od mmo zdecydowali się na zakup tej samej konsoli i to w miarę szybko po premierze.
Poza tym... ja poważnie wolę celować myszką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie wkręciłem się w żadnego MMO, ale... Tom Clany nigdy mnie nie zawiódł. Ani w książkach, ani w grach. W swojej kolekcji mam każdą jego książkę (prawie :P) i grę. Tak więc The Division znajdzie się na mojej półce prędzej czy później. Ten klimat do mnie przemawia.
Wprawdzie nie będę grał ze znajomymi (jedni nie podzielają fascynacji Clancym, inni wolą zostać przy WoWie, a inni nigdy nie zmienią podejścia do MMO), ale klimat cudny. Dla niego spróbuję się wkręcić w takie MMO.

Nic co pokazali nie zrekompensowało mi braku BG&E2, właściwie to oglądałem tę konferencję z nadzieją, że na koniec Yves (lub Michel) wyjdzie i powie co w stylu "oto nasz prawdziwy next-gen, take a look" a na ekranie pojawi się symatyczna morda Pey''ja. Zupełnie jak parę lat temu na Ubidays. :D No cóż. Czekam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dudes... The Division ma świetne tło, super silnik, zaplecze fabularne i wiele już teraz widocznych super smaczków (logujący się na krótko koleś który wpada na tablecie jako aerial support i robi target painting - pr0 i to takie którego oczekuję po grze w EVE-O). Ale... jeśli byłaby to zwykła strzelanka, to bym krzyczał ''take my money'' - ale jest to MMO i o istotnych w grach tego rodzaju sprawach nie wiemy na razie nic. Death mechanics, persistent/sharded world, ekonomia, stopień otwartości świata etc. - to są szczegóły określające wartość MMO, a tych nie podano. Na razie mamy tylko (i aż) eye-candy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

The Division, to jest to. Oczywiście PC to nie next-gen i nikt nie chce tu zarobić, więc nie wydadzą. Dla mnie to kompletnie skreśla tą grę - Ubisoftowi i tak wszystko jedno, a ja nie mam zamiaru gloryfikować olewania PC jako platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E3 chyba polega głównie na takim "eye-candy". :P
W każdym razie, kiedyś plotki (przynajmeniej odnoszące się do Ubisoftu) to były rzetelne informacje (po jakimś czasie ofc). Jeszcze 5-6 lat temu słyszałem o MMO promowanym nazwiskiem mojego ulubionego autora "political fiction". Teraz, gdy prawie o tym zaponiałem, się to sprawdza.
Hah, wtedy nikt nie potrafił sobie tego wyobrazić. Krzyczeli "Splinter Cell kontra Ghost Recon, ta? hahah, nie dzięki", a teraz "najlepsza gra, jaką Ubi pokazali na E3". Ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować