Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Ubisoft prezentuje nowy tytuł, The Division. MMO z olśniewającą grafiką

16 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Świat w ciągu zaledwie pięciu dni stanął w obliczu zagłady, a wszystko przez niebywały ciąg przyczynowo-skutkowy - taką, katastroficzną wizję, przedstawia Massive Entertainment w swojej nowej produkcji.

Przeczytaj cały tekst "E3 2013: Ubisoft prezentuje nowy tytuł, The Division. MMO z olśniewającą grafiką" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie na PC wyjdzie z poślizgiem. Przynajmniej na to liczę. Chciałbym się w końcu wkręcić w jakieś MMO... Tja, pisze gość, którego znajomi wolą grać w Team Fortress 2 i ewentualnie Battlefielda... 1942.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie z tematu dotyczącego ogólnie konferencji UbiSoft:
Tom Clancy''s The Division... jestem wstępnie zainteresowany, tylko niech otwarty świat będzie otwarty na 100% (EVE style).
...
Ok, wiem że nie będzie, ale zawsze można się trochę okłamywać póki nie ma ostatecznych informacji. The Division ma świetne tło, super silnik, zaplecze fabularne i wiele już teraz widocznych super smaczków (logujący się na krótko koleś który wpada na tablecie jako aerial support i robi target painting - pr0 i to takie którego oczekuję po grze w EVE-O). Ale... jeśli byłaby to zwykła strzelanka, to bym krzyczał ''take my money'' - ale jest to MMO i o istotnych w grach tego rodzaju sprawach nie wiemy na razie nic. Death mechanics, persistent/sharded world, ekonomia, stopień otwartości świata etc. - to są szczegóły określające wartość MMO, a tych nie podano. Na razie mamy tylko (i aż) eye-candy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda obłędnie, sam pomysł od zawsze mnie ciekawił, już w Jestem Legendą wyglądało to bardzo ciekawie, z tym, że tutaj mamy walkę międzyludzką. Zakładam, też, że dojdą starcia z mutantami i będzie grubo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obłęd - nareszcie jakaś mid-corow''a pozycja dla mnie, czyli coś mniej niż typowy online FPS i więcej niż typowy MMO-fanstasy ze slotami 1-9.
Grafika, fizyka - masakra. Tempo rozrywki to coś właśnie taki "środek" - dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na MMO tego poziomu, mam tylko nadzieję że gdy już uruchomię grę po raz pierwszy nie rozczaruję się małym światem oraz rozgrywką która nie wykorzysta całego potencjału dostępnej przestrzeni, tylo skupi się na głównym wątku, który swą długością pozostawi wiele do życzenia... tyle z moich obaw, ehh gdyby jeszcze taki smaczek wyszedł na PC... trudno będę musiał pogodzić się z myślą że doputy nie zagram dopuki nie uzbieram na nową konsolę, ale z tego co widać, warto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Na początku jedyne co mi przeszkadzało to głosy. Pomyślałem że jakoś za spokojnie te "npc" gadają podczas walki... potem zdałem sobie sprawę że to nie npc ;)
2. MMO nie fantasy? Cóż mogę rzec, oby więcej takich.
3. Zauważyliście że Ubi uwielbia temat teorii spiskowych? Gry sygnowane nazwiskiem Toma Clancy-ego, Beyond Good & Evil, Assassin''s Creed, Watch Dogs, Rayman... nie zaraz moment z tym ostatnim to się rozpędziłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować