Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Sony wygrywa targi. Używane gry, brak DRM-u, niska cena, nowy PS Plus w PS4

97 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Żadna gra, żadna zapowiedź i żaden pokaz nie zebrały takich owacji, jak Jack Tretton obwieszczający najważniejsze cechy PlayStation 4 i wbijający szpileczkę konkurencji z Redmond.

Przeczytaj cały tekst "E3 2013: Sony wygrywa targi. Używane gry, brak DRM-u, niska cena, nowy PS Plus w PS4" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatane. Teraz czekam tylko na odwracanie przez Microsoft kota ogonem.
No i ta cena. Preorderować trzeba bo coś czuje, że sprzętu zabraknie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli by pograć po sieci na PS4 będzie potrzebny abonament? Z jednaj strony rozumiem...ale cholera, szkoda.

A konferencja dobra, pokazali trochę ciekawych gier, a przy szpili w MS myślałem że wybuchnę śmiechem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 05:29, TheDelavor napisał:

/.../


400 euro dla przeciętnego polaka to naprawdę spora suma. Ale zwróć uwagę, że 400 euro jest atrakcyjną i niską ceną jak na konsolę w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy 400 ojro to bedzie cena z Move czy bez - stawiam na to ze raczej z move to circa 500 podciagna. Nie zmienia faktu ze konsole przy releasie zawsze sa overpriced :P fakt faktem za to dobili gwozdz do trumny M$ wypowiedzia na temat drm i calego tego crapu na temat xbox phone home co 24h zeby poslac zebrane info do ms. Skynet One - go home.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli by pograć po sieci na PS4 będzie potrzebny abonament? Z jednaj strony rozumiem...ale
> cholera, szkoda.
>
> A konferencja dobra, pokazali trochę ciekawych gier, a przy szpili w MS myślałem że wybuchnę
> śmiechem :D.

Z jednej strony szkoda, z drugiej płacisz z 200 pln rocznie (ps+ dla ps3) i dostajesz na starcie za darmo drive club (który w sklepie pewnie będzie droższy niż ten roczny abonament...), potem jeszcze mają dawać inne gry. Do tego masz różne promocje. Weźcie też pod uwagę, że Sony wprowadza gry f2p których utrzymanie też kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat imo to sony nic nie pokazało na konferencji. Była mega nudna, wręcz żałosna. Znów pokazywali to samo co w lutym. Czyli 3 gry na krzyż plus indyki. Łaaał. Pomijam już zwiechy Assasina i ścinki Destiny na tej niby uber platformie. Byłem za ps4, ale po konferencji MS wiem, że kupie konsole Microsoftu (poprostu więcej gier do mnie przemówiło). Używek nie kupuje, a i tu i w drugiej opcji (ps4) trzeba płacić za gre online.
I nie ma to jak mącić ludzi oczywistościami znanymi z ps3 (używki). Takie taktyki stosuje się wtedy jak nie ma się czym innym obronić imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To juz nie jest fatality, to jst po prostu POGROM dla MS i jesli nic z tym nie zrobia to... sorry Winetou. Tanszy sprzet, brak DRM, abonament z taka gra jak Drive Club (jak mozna tego nie kupic?), mozliwosc sprzedawania gier i brak koniecznosci bycia online to sa zalety, ktorych NIE DA sie przecenic. Coz - w MS pewnie juz zaczynaja zwijac interes :D.

Choc sam design konsoli jest... nie wiem. Spodziewalem sie chyba lepszego. Ale nie ma znaczenia - konsole kupuje pierwszego dnia jak sie pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Akurat imo to sony nic nie pokazało na konferencji. Była mega nudna, wręcz żałosna. Znów
> pokazywali to samo co w lutym. Czyli 3 gry na krzyż plus indyki. Łaaał. Pomijam już zwiechy
> Assasina i ścinki Destiny na tej niby uber platformie. Byłem za ps4, ale po konferencji
> MS wiem, że kupie konsole Microsoftu (poprostu więcej gier do mnie przemówiło). Używek
> nie kupuje, a i tu i w drugiej opcji (ps4) trzeba płacić za gre online.
> I nie ma to jak mącić ludzi oczywistościami znanymi z ps3 (używki). Takie taktyki stosuje
> się wtedy jak nie ma się czym innym obronić imo.

Zgadzam się w pełni ,najlepszą konferencja była ta od MS ,najwięcej gier i to bardziej tych widowiskowych .Jest taka zasada ,co by Microsoft by nie pokazał i tak będą wylewane na niego pomyje .Nie pokazuje gier hejt ,a jak pokazuje gry również hejt.
Kupuje Xboxa One.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 05:37, flosik napisał:

Nie zmienia faktu ze konsole przy releasie zawsze sa overpriced :P


Hahaha. Nie znam się, wypowiem się. Do telewizji pana zapraszamy.

Co do informacji z konferencji - cieszę się ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to najbardziej wymiata Ubisoft. Wiem, że tu chodzi przede wszystkim o konsole, ale w kwestii gier to od pewnego czasu Ubi zamiata wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy inaczej: to nie jest ogólny hejt na XKlocka... po prostu powiedzmy sobie szczerze - XBoxOne mógłby się tak naprawdę nazywać XBoxUSA Edition. Co z tego, że pokazali gry, które są tymi dużymi? Raczej nic... Pojawią się one i na PS4. Tutaj po prostu chodzi o filozofię samej konsoli, tym bardziej że po prostu Klocek nie pojawi się na polskim rynku, a PS4 zapewne tak. U nas już z góry można powiedzieć, że mogą być przegrani. Nie tylko ze względu na funkcje, których zapewne tutaj nie użyjesz. Samo to, że gry będą na stałe przypisane do konta i konsola musi być cały czas podłączona do sieci robią swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować