Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Ubisoft prezentuje Assassin`s Creed IV: Black Flag

31 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2013 o 12:03, diabolo20 napisał:

i to jest mało według ciebie?

Tak, bo w to wliczane są także takie mocne układy graficzne, jak Intel HD3000 i HD4000.

Kup konsolę i przestań narzekać. Ew. odpal sobie 3D Marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze co za beton, laik i do tego beton- a Ty zasiadz sobie przed komputerem dx11 kupionym przez rodzicow, z oplaconym przez nich netem i ogladaj AC:BF na STARYM, konsolowym silniku, dobrze ci tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 12:14, Henrar napisał:

> i to jest mało według ciebie?
Tak, bo w to wliczane są także takie mocne układy graficzne, jak Intel HD3000 i HD4000.

HD3000 jest na DX10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 12:16, Dared00 napisał:

HD3000 jest na DX10.

10.1 tak dokładnie (przed chwilą sprawdziłem). Jedna cholera, wiesz o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 12:14, Henrar napisał:

Kup konsolę i przestań narzekać. Ew. odpal sobie 3D Marka.

Koles podal kiedys swoj konfig, liga Wii U :> Szkoda energii, to nie bylby test, tylko crash-test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 12:19, kodi24 napisał:

> Kup konsolę i przestań narzekać. Ew. odpal sobie 3D Marka.
Koles podal kiedys swoj konfig, liga Wii U :> Szkoda energii, to nie bylby test, tylko
crash-test ;)

O jakiej konfiguracji mowa?
Moja jest taka i nie kupiona przez rodziców konsolowcu:
radeon 7870 (konsole 7850)
ram 8GB
procek i5 2400 (konsole mają znacznie słabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW, nowy komputer, ktory ledwie ciagnie Metro na full-hd ma byc saviorem twojego pecetowego ego, do tego obciazony gownianym API, ciezkim systemem i optymalizacyjnymi zawilosciami- gratuluje, poziom ps4 wartego cale 1700zl. To do tego tak fapujesz?? :DD Ten i5 pod Windowsem jest tyle samo warty co 8-rdzeniowy Jag na tabletowym OS-ie, poogladaj sobie testy wydajnosciowe prockow w grach, czesto wystarczy dobry dwurdzeniowiec bo wiekszosc operacji i tak ceduje sie na karte;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 17:05, lis_23 napisał:

O, nie, tylko nie to, żadnej współczesności - od tego są CoDy i MoHy - AC to przede wszystkim
przeszłość i tak powinno zostać.


Serio nie widzisz asasyna w podziemnych szeregach Polski? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co, znowu widzę w komentarzach teksty o AC w czasie WWII i/lub w Polsce? No nie... znowu?
No, ale dobra, dołączę się...
Nie wiem dlaczego Druga Wojna Światowa kojarzy się ludziom z mięsem armatnim. Taki Asasyn na pewno nie byłby zwykłym szeregowcem, ani nawet sierżantem. Mógłby być wysoko postawionym oficerem (nawet nazistowskim) zmagającym się z rozterkami moralnymi, podwójnym agentam (nie czytacie literatury o tym okresie? nie wierzycie, że praktykowano takie rzeczy?) lub nawet najbardziej oklepanym tematem - rebeliantem czy to we Francji, czy to w członkiem AK w Polsce... O! A nawet Żydem.
No, ale jak wydaje mi się, że mam świetną wyobraźnię i o ile mogę sobie wyobrazić grę z mechaniką AC o postaciach wspomnianych wyżej przeze mnie to atmosfera drugiej wojny jakoś nie pasuje mi do klimatu dotychczasowych Assassin''s Creed. No, ale wspomniany klimat rozmywa się z każdą kolejną częścią, więc w sumie nie byłoby problemu.

Co do współczesności. Wielu mówi (choć tego nie rozumiem), że Watch Dogs to taki AC we współczesności więc to tam kierujcie oczy jeśli chcecie AC we wspólczesności. LOL

A co do nawiązań do Polski w AC... Ach, marzy mi się okres Wojen Północnych (zwłaszcza drugiej, vide: "Potop"). To by było cudo. Asasyn-Szwed lub Duńczyk (tak piszę, żeby się nie narazić... "sceptykom" polskich wątków w grach, a jestem fanem szwedzkiej kultury) to by była najlepsza rzecz w jaką mógłbym zagrać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2013 o 18:14, Noxbi napisał:


A co do nawiązań do Polski w AC... Ach, marzy mi się okres Wojen Północnych (zwłaszcza
drugiej, vide: "Potop"). To by było cudo. Asasyn-Szwed lub Duńczyk (tak piszę, żeby się
nie narazić... "sceptykom" polskich wątków w grach, a jestem fanem szwedzkiej kultury)
to by była najlepsza rzecz w jaką mógłbym zagrać. :D


Heh, mnie osobiście marzy się Assassyn we Francji czasów Ludwika XIII, osadzony w realiach powieści A. Dumasa " Trzej Muszkieterowie " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.06.2013 o 15:09, lis_23 napisał:

Heh, mnie osobiście marzy się Assassyn we Francji czasów Ludwika XIII, osadzony w realiach
powieści A. Dumasa " Trzej Muszkieterowie " :P


10/10 would play, ale w sumie wyszłaby z tego wtórna hybryda AC2 i 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować