Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Ubisoft prezentuje Assassin`s Creed IV: Black Flag

31 postów w tym temacie

> Jak bardzo kochałem tę serię, tak z każdą kontynuacja gra jest coraz słabsza, ale i tak
> zagram.

Akurat to powinno być lepsze od AC3, nie będzie to trudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 15:28, diabolo20 napisał:

Graficznie ten sam badziew co poprzednio a miał być next genowy silnik


Wydaje mi się, że ta odsłona będzie przejściową pomiędzy obecną a przyszłą generacją

up - ACIII to akurat najlepsza odsłona serii a Black Flag zapowiada się jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 16:00, lis_23 napisał:

up - ACIII to akurat najlepsza odsłona serii a Black Flag zapowiada się jeszcze lepiej.


To już gusta a nie fakty. Dla mnie np. AC3 był najgorszym Assassin''s Creedem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2013 o 16:11, Nagaroth napisał:


To już gusta a nie fakty. Dla mnie np. AC3 był najgorszym Assassin''s Creedem.


Faktem jest to, że trójka się świetnie sprzedaje
mi osobiście bardzo pasuje czas i miejsce akcji, nowy bohater i jego wyposażenie, nowe miasta, dzikie tereny i etapy morskie - gra ma tylko jedną wadę - Desmonda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 16:13, lis_23 napisał:

Faktem jest to, że trójka się świetnie sprzedaje


Obaj wiemy że wyniki sprzedaży to nie wszystko. :)

Ale żeby nie było, nie mówię że AC3 to zła gra. Po prostu parę rzeczy mi nie przypadło do gustu. A konkretniej te które wymieniłeś jako plusy. Czas i miejsce akcji w ogóle mnie nie interesowały, nowy bohater nudził, miasta były okropnie nieciekawe zaś frontier był po prostu słaba mapa. Przynajmniej w moim odczuciu.

Za to etapy morskie jak najbardziej, duży plus. Dlatego też nie mogę się doczekać AC4. Jak dotąd tylko raz się zawiodłem na serii a więc jestem gotów dać jej jeszcze jedną szansę, zwłaszcza że tym razem wygląda o wiele ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak bardzo kochałem tę serię, tak z każdą kontynuacja gra jest coraz słabsza, ale i tak
> zagram.

Mam to samo...

Przede wszystkim przejadły mi się tropikalne klimaty, coraz bardziej przeciągany wątek misji assassyńskiego kredo oraz syndrom CoD-a... jak dla mnie rozgrywka powinna przenieść się bliżej naszych czasów czyli gdzieś w okolicach II WŚ, ale cóż, AC ma jeszcze wiele okresów historycznych do ukazania, a pominięcie choćby jednego z nich byłoby straszliwym grzechem, ehh gdyby tak Animus działał zupełnie na odwrót - i istniał - to już dziś grałbym w produkcje na które zwykle trzeba czekać... swoją drogą całkiem niezła koncepcja, być może kiedyś zostanie wykorzystana przez Ubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 16:13, lis_23 napisał:


>
> To już gusta a nie fakty. Dla mnie np. AC3 był najgorszym Assassin''s Creedem.

Faktem jest to, że trójka się świetnie sprzedaje
mi osobiście bardzo pasuje czas i miejsce akcji, nowy bohater i jego wyposażenie, nowe
miasta, dzikie tereny i etapy morskie - gra ma tylko jedną wadę - Desmonda ;)

Mogli zrobić next gena na PC a dalej na next geny a stary silnik dać na stare konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie rozgrywka powinna przenieść

Dnia 11.06.2013 o 17:01, eske napisał:

się bliżej naszych czasów czyli gdzieś w okolicach II WŚ,


O, nie, tylko nie to, żadnej współczesności - od tego są CoDy i MoHy - AC to przede wszystkim przeszłość i tak powinno zostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2013 o 17:03, diabolo20 napisał:

Mogli zrobić next gena na PC a dalej na next geny a stary silnik dać na stare konsole


Tyle, że rozgrywki z PC jeszcze nie pokazano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mogli zrobic?? :) Wiekszosc wspolczesnych pc i tak niczego wiecej nie obsluzy to raz, a dwa AC to gra, ktora -jesli jeszcze nie zauwazyles- powstaje glownie z mysla o konsolach. Twoje zale sa tu calkowicie bezzasadne a wymagania niewspolmierne do realiow;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz nie podoba mi się muzyka ze zwiastuna Assassina ;) Co do gry kurcze może i będzie dobra ale raczej z genialną dwójką niema szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 17:26, kodi24 napisał:

Co mogli zrobic?? :) Wiekszosc wspolczesnych pc i tak niczego wiecej nie obsluzy to raz,
a dwa AC to gra, ktora -jesli jeszcze nie zauwazyles- powstaje glownie z mysla o konsolach.
Twoje zale sa tu calkowicie bezzasadne a wymagania niewspolmierne do realiow;

To popatrz sobie na statystyki STEAM większość ma już i5 i karte obsługującą direxa 11 których nie mogą wykorzystać. Pozatym ty patrzysz tylko na Polske gdzię większość jedzie na dwurdzeniowcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba jestes za bardzo zaslepiony czyms, czego nawet nie rozumiesz- co z tego, ze dx11, kiedy wspolczesnym maszynkom sredniego pulapu wystarczy zaladowac lepszy AA i nawet nie dobija na tym do full-hd, chyba sie za duzo demek technicznych naogladales (takich na GTX680) :) Poza tym AC:BF to gra -doslownie- multiplatformowa, nowe i stare konsole, nie bedzie od zera robiona pod ps4/xO tylko po to, by jakis frustrat z pc laskawie wydal na to swoje cenne 60 dolcow (albo i nie). Z taka roszczeniowa postawa do wszystkiego Ty i Twoj kumpel po fachu @Harunia tylko sie w kolko osmieszacie, placzecie ze konsolowe, powtarzam- konsolowe marki nie maja nowych silnikow, direxa11 (Twoj szlagier) i ze w ogole powinny byc pecetowe bo macie jakies tam smieszne komputery, na ktorych nie oplaca sie nawet zapuszczac 3DMarka bo to jak ogladanie Mela Gibsona na krosnach. Opanuj sie chlopie i wyjdz na powietrze bo zaczynasz juz majaczyc od tego hejtu, naucz sie realiow wydawniczych, najwyzsza pora;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 10:02, diabolo20 napisał:

To popatrz sobie na statystyki STEAM większość ma już i5 i karte obsługującą direxa 11
których nie mogą wykorzystać.

43,6% to nie większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 12:01, Dared00 napisał:

> To popatrz sobie na statystyki STEAM większość ma już i5 i karte obsługującą direxa
11
> których nie mogą wykorzystać.
43,6% to nie większość.

i to jest mało według ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 11:58, kodi24 napisał:

Ty chyba jestes za bardzo zaslepiony czyms, czego nawet nie rozumiesz- co z tego, ze
dx11, kiedy wspolczesnym maszynkom sredniego pulapu wystarczy zaladowac lepszy AA i nawet
nie dobija na tym do full-hd, chyba sie za duzo demek technicznych naogladales (takich
na GTX680) :) Poza tym AC:BF to gra -doslownie- multiplatformowa, nowe i stare konsole,
nie bedzie od zera robiona pod ps4/xO tylko po to, by jakis frustrat z pc laskawie wydal
na to swoje cenne 60 dolcow (albo i nie). Z taka roszczeniowa postawa do wszystkiego
Ty i Twoj kumpel po fachu @Harunia tylko sie w kolko osmieszacie, placzecie ze konsolowe,
powtarzam- konsolowe marki nie maja nowych silnikow, direxa11 (Twoj szlagier) i ze w
ogole powinny byc pecetowe bo macie jakies tam smieszne komputery, na ktorych nie oplaca
sie nawet zapuszczac 3DMarka bo to jak ogladanie Mela Gibsona na krosnach. Opanuj sie
chlopie i wyjdz na powietrze bo zaczynasz juz majaczyc od tego hejtu, naucz sie realiow
wydawniczych, najwyzsza pora;

To ty sobie zasiąć przed TV zapłać za granie w multi i oglądaj 10 letnie efekty direxa 9 a PC ma coś takiego jak regulacje detali po to aby taki co ma 3 letni komp też mógł to odpalić jak i ten co ma nowy PC i mógł ową grę odpalić w full detalach i cieszyć się np kolistymi elementami a nie kwadratowymi głowami kołami żarówkami.!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2013 o 12:03, diabolo20 napisał:

> > To popatrz sobie na statystyki STEAM większość ma już i5 i karte obsługującą direxa 11
> > których nie mogą wykorzystać.
> 43,6% to nie większość.
i to jest mało według ciebie?

Nie. Po prostu powiedziałeś, że większość ma kartę obsługującą DX11 i 4 rdzenie, a to nieprawda w obu przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować