Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Nowy Mirror`s Edge - informacje, platformy, screeny

14 postów w tym temacie

Czyli w skrócie "Tym razem tego nie spartolimy, trzymajcie się foteli, dajcie nam drugą szansę, a zobaczycie Faith jakiej jeszcze świat nie widział" Spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śliczne <3
Oryginalny Mirrors''s Edge jest dla mnie najbardziej uroczym tytułem obecnej generacji, więc z pewnością next-genowy reboot będzie powodem dla którego zaopatrzę się w XO. Z niecierpliwością będę czekał na kolejne newsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to szkoda, że fabuła Mirror''s Edge nie będzie kontynuowana. Miała być pierwotnie trylogią... :( Ale to nie oznacza, że nie czekam. Czekam niecierpliwie, bo jedynka była piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba najszybciej wydany "reboot" w historii gier. Już po 5 latach...

Dnia 11.06.2013 o 10:04, Muradin_07 napisał:

A to szkoda, że fabuła Mirror''s Edge nie będzie kontynuowana.


Fabuła była żałosna pod każdym względem, więc nie widzę powodu do zmartwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego? Motyw z uratowaniem siostry był spoko. Ja bym zobaczył jak Faith rozprawia się z tym całym systemem. Ale zobaczymy co tam dadzą nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 10:31, Ecko09 napisał:

Pamięta ktoś jak się jedynka skończyła? Była furtka na następną część otwarta?

Zakończenie jak najbardziej otwarte:

Spoiler

Faith rozwala serwerownie w Shard, po czym biegnie na ratunek Kate. Na dachu zabija pracującego dla Callahana Jacknife''a. Podczas końcowych napisów pojawia się informacja, że w wyniku zniszczenia serwerowni nastąpiła przerwa w działaniu systemów bezpieczeństwa co pogrążyło w chaosie zarówno Shard jak i miasto, natomiast lokalizacja Faith i Kate nie jest znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 10:31, Ecko09 napisał:

Pamięta ktoś jak się jedynka skończyła? Była furtka na następną część otwarta?

Konkurencja z dwuczłonową nazwą twierdzi, że to ma być restart, więc zakończenie "jedynki" nie ma znaczenia. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 10:21, Muradin_07 napisał:

Dlaczego? Motyw z uratowaniem siostry był spoko. Ja bym zobaczył jak Faith rozprawia
się z tym całym systemem. Ale zobaczymy co tam dadzą nowego.


Miałem na myśli to, że fabuła była przewidywalna, prosta i naciągania jak drut, a cała idea państwa/miasta totalitarnego została kompletnie zmarnowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować