Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: "Największy Splinter Cell w historii"? Nowy zwiastun Blacklist

10 postów w tym temacie

E mi sie te nowe Splinter Celle srednio podobaja. Jaralem sie swego czasu na E3 zapowiedzia Conviction a wyszło baaardzo srednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 13:26, CDRV napisał:

Widze ze dostajemy fpsa przy okazji :)

No tak, to nie nowość w serii. Właściwie brakowało tego elementu tylko w dwóch odsłonach serii, pierwszej i Conviction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadajace plonace helikoptery w pierwszej scenie- juz wiem ze bedzie źle, ale ogladam dalej zeby zobaczyc jak bardzo. I wynika ze bardzo bardzo. Tryb fps (wtf? po co to komu?), wszedzie wybuchy, upchany na sile coop, wszystko oczywiscie do wyrzygania poprawne politycznie. Meh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 18:22, Harunia napisał:

Spadajace plonace helikoptery w pierwszej scenie- juz wiem ze bedzie źle, ale ogladam
dalej zeby zobaczyc jak bardzo. I wynika ze bardzo bardzo. Tryb fps (wtf? po co to komu?),
wszedzie wybuchy, upchany na sile coop, wszystko oczywiscie do wyrzygania poprawne politycznie.
Meh.


Zapomniałeś dodać że znowu wredne arabusy chcą zagrozić mężnym amerykanom i trza ich powstrzymać... Normalnie się z tobą nigdy nie zgadzam, ale tym razem się zgodzę. Jazda po marce ot i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 18:22, Harunia napisał:

Tryb fps (wtf? po co to komu?)

Nie grałeś w poprzednie części, jak mniemam? "Tryb fps" to nic innego jak "Spies vs. Mercenaries", jak dla mnie kultowy tryb (wprowadzony w Pandora Tomorrow), który powraca w Blacklist. Niedawno na gram.pl był tekst, w którym Myszasty przedstawił swoje wrażenia z nowej wersji i opisał o co tam chodzi, więc ja nie będę już się rozpisywał po co to komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować