Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs dla poetów - płyta główna GIGABYTE i zestawy gadżetów czekają

50 postów w tym temacie

Wciąż czekamy na publikacje prac które zwyciężyły w konkursie. Każdy coś napisał więc nie zamiatajcie pod dywan naszych postów lecz pokażcie prace które Was tak urzekły. Czekam z niecierpliwością.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to tak odpinać temat, cały czas olewając prośby o udostępnienie prac? Komunikacja ze społecznością na świetnym poziomie. Nic, tylko pogratulować.

To kiedy w końcu będzie można poczytać nagrodzone prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2013 o 21:45, szypek26 napisał:

To kiedy w końcu będzie można poczytać nagrodzone prace?

Może dopiero zaczęli je pisać. Daj im trochę czasu xd

"im" czyli ekipie gramu, ale chyba i tak każdy by się zorientowal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucas wrzuci po powrocie z zagranicznego pokazu - zadbam o to.

Wraca chyba w nocy z soboty na niedzielę, więc nie wieszajcie na mnie psów, jeśli to nie stanie się jutro.

Przepraszam też wszystkich, że to tyle trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica? I tak po wrzuceniu wierszy napiszecie "COOOOO TAKI BADZIEW WYGRAŁ MÓJ BYŁ DUŻO LEPSZY SKANDAL USTAWIONY KONKURS".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica.

Oczekujemy na prezentację wygranych wierszy. Gdyby wszystko było jak trzeba to już dawno mielibyśmy okazję sobie poczytać i nie byłoby w ogóle tematu. To jakie kto ma zdanie to jego sprawa ale jak prac nie było tak nie ma a konkurs zakończył się już ładnie ponad miesiąc temu.

Jest nielojalnym z Wasze strony wprowadzanie użytkowników w maliny, nieprawdaż?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spóźniona galeria zawisła. Byłem w rozjazdach, a jeden z uczestników nie przesłał mi do dziś sformatowanej pod galerię pracy. Na szczęście chyba dobrze odcyfrowałem podział na wersy z sieczki zrobionej przez bazę danych po archiwizacji konkursu...
Człowiek się uczy całe życie, następnym razem zabezpieczę prace przed archiwizacją, żeby uniknąć potencjalnych kłopotów.
Przepraszam wszystkich, że to tyle trwało i życzę miłej lektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i się doczekaliśmy. Opóźnienia i inne przyjemności pominę milczeniem, dobrze, że już można poczytać.

Praca zwycięska naprawdę fajna, gratulacje! Sam wysłałem przeróbkę inwokacji, ale widzę, że nie tylko ja miałem taki pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2013 o 18:34, szypek26 napisał:

Praca zwycięska naprawdę fajna, gratulacje! Sam wysłałem przeróbkę inwokacji, ale widzę,
że nie tylko ja miałem taki pomysł ;)

Oj, nie... dobrze ponad 20 takich prac było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagroda główna (za przeróbkę Zemsty) zasłużona, choć oczywiście nie znam innych prac poza nagrodzonymi...
Można by się przyczepić tylko do JEDNEJ kwestii: czy ta praca powinna w ogóle brać udział w konkursie, ponieważ w w treści zadania konkursowego pisało:
''''(...) Zadanie polega na ułożeniu wiersza przedstawiającego zalety najnowszych płyt głównych GIGABYTE."

Ułożeniu -wiersza-, nie jestem filologiem polskim ale Zemsta (a więc i jej parafraza konkursowa) to KOMEDIA, jeden z trzech, obok tragedii i dramatu właściwego, gatunków dramatycznych.
Są oczywiście i w oryginale i w pracy konkursowej rymy (ale czy rymy decydują, o tym, że dany tekst to wiersz - raczej nie) jest natomiast podział na role (dialogi) a tego raczej nawet w szeroko pojętym terminie wiersz się nie stosuje...
Tak więc raz jeszcze: praca bardzo dobra, ale ja bym wierszem jej nie nazwał...

A tak poza wszystkim ja tez pisałem parafrazę Inwokacji.., he, he, he....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować