Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Zobacz konsolę PlayStation 4 z każdej strony

15 postów w tym temacie

Adam Berlik

Zgodnie z zapowiedzią, podczas konferencji poprzedzającej targi E3 2013 firma Sony zaprezentowała wygląd konsoli PlayStation 4. Teraz do sieci trafiły kolejne grafiki promocyjne, przybliżające design tego urządzenia.

Przeczytaj cały tekst "E3 2013: Zobacz konsolę PlayStation 4 z każdej strony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No to ma wygląd i nie jest tak wielkie jak "magnetowid VHS" od M$
nie? to radze się przyjrzeć, ten magnetowid wcale za wiele się nie różni :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xbox One i PlayStation 4 w jednym remisują: Obydwie konsole są po prostu paskudne.

Ciekawe jest to, że PS4 wygląda jak by miała stać pod kątem (sugeruje to dół konsoli w widoku z przodu/z tyłu)./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakaś alternatywa dla szpiegowskiej maszynki Xbox od Microsoftu uwikłanego w szpiegowski program PRISM. Kinetic z dobrą kamerką i mikrofonem będzie niezłym sprzętem dla NSA i FBI i podobnych służb USA w szpiegowaniu bez nakazu sadowego Europejczyków. Więc zamiast podniecać się osiągami i grami zastanówcie się czy do domu z konsolą nie wpuszczacie kogoś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, teraz fani PS3 powinni się schować z komentarzami, że ps4 jest ładniejsze od Xbox One. PS4 wygląda jak kopnięta/rozwalona wersja XOne, co nie znaczy że lepiej czy gorzej od Xboxa. Według mnie obydwie konsole trafiają w mój gust wizualny. Teraz mamy inną modę, kiedyś było wszystko kwadratowe, potem opływowe, jajkowe, a wiadomo, historia lubi się powtarzać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajebisty design, bardzo ładna! I to jest konsola! Ale wygląd dla mnie i tak nie jest najważniejszy co nie zmienia faktu że nowy xbox jest brzydki jak fiat multipla na drodze. Sony się postarało na plus i jeszcze ta cena ok 1700zł. Już odkładam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ladna to jest ps3, czworka szalu nie robi, ale i tak ladniejsza niz xbox. No i funkcjonalnoscia i cena bije produkt konsolopodobny microsoftu na glowe, a jak jeszcze dojda gry (ktore zawsze na konsolach Sony byly lepsze) to nie bedzie co zbierac. Tu nie ma nawet co sie zastanawiac- tylko pc i PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej zależy na wielkości a PS4 jest podobnej wielkości jak PS3 slim, konkurencyjny XO jest za to większy od pierwszej PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować