Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Far Cry Classic na konsolę Xbox 360 zapowiedziany

10 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2013 o 14:45, MrGregorA napisał:

aha. czyli za 2, 3 miesiące na PS3, PC

FYI, Far Cry Classic wyszedł na PC-ty 9 lat temu. Nazywa się Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze jak Far Cry w momencie wyjścia na PC-ty zachwycał grafiką, a tropikalna wyspa wizualnie kopała dupę.
Pamiętam ten moment, jak stałem ojcu nad głową, a on po raz pierwszy wyszedł z bunkra i można było zobaczyć te turbo palmy i falujące morze itp itd. Nerdgasm xD
Szkoda, że dubbing był tak schrzaniony, że człowiek miał ochotę sobie odgryźć uszy, a i gameplay nie zachwycał, przez co pomimo 4 podejść ani razu gry nie skończyłem i już raczej się za to nie wezmę.
Tym bardziej, że dzisiaj tamta grafika już bardziej śmieszy niż zachwyca, nie dlatego, że jest jakaś wybitnie zła, ale dlatego, że człowiek śmieje się sam z siebie, że kiedyś tak dostawał na ten widok opadu szczęki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 14:46, Dared00 napisał:

FYI, Far Cry Classic wyszedł na PC-ty 9 lat temu. Nazywa się Far Cry.


Faktycznie, to już 9 lat minęło. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dubbing był mistrzowski, zawsze ze śmiechu nie mogłem wytrzymać. ''Ugryź mnie w dupe!'', ''Mam tu kulę z twoim imieniem'', ''Ssij to'', tekstów tego typu jest dużo więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pamiętam jeszcze jak Far Cry w momencie wyjścia na PC-ty zachwycał grafiką, a tropikalna
> wyspa wizualnie kopała dupę.
> Pamiętam ten moment, jak stałem ojcu nad głową, a on po raz pierwszy wyszedł z bunkra
> i można było zobaczyć te turbo palmy i falujące morze itp itd. Nerdgasm xD
> Szkoda, że dubbing był tak schrzaniony, że człowiek miał ochotę sobie odgryźć uszy, a
> i gameplay nie zachwycał, przez co pomimo 4 podejść ani razu gry nie skończyłem i już
> raczej się za to nie wezmę.
> Tym bardziej, że dzisiaj tamta grafika już bardziej śmieszy niż zachwyca, nie dlatego,
> że jest jakaś wybitnie zła, ale dlatego, że człowiek śmieje się sam z siebie, że kiedyś
> tak dostawał na ten widok opadu szczęki xD
lepszy stary far cry niż większość tych nowych gierek robionych pod dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze... Zainstalowałem FC na lepszym sprzęcie niż miałem wcześniej. Okazało się, że gra zawieszała się w ten sam sposób jak było to x lat temu przy premierze jak grałem demo na o wiele słabszym komputerze. Dziwne, ale prawdziwe. Co do samego FC była to dobra gra do pewnego momentu. Później tak naprawdę wszystko kończyło się tak, iż szło się do przodu i pruło do wszystkiego co się rusza. Ale moment ze statkiem i odcięciem sobie pontonu zapamiętam zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować