Zaloguj się, aby obserwować  
bunio38

Call of Duty 3 PC?

100 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2006 o 22:16, Darkstar181 napisał:

> na peceta a nie na konsole. Bo dwie poprzednie czesci byly na kompie to nie moze byc
tylko
> na konsloe bo gracze musza poznac dalsza sage COD na kompie.
Taki jesteś pewien? Już był taki numer z serią Ghost Recon. Na PC nie wyszła bodajże jej druga
część, do tej pory.
Po za tym nie ma żadnych oficjalnych źródeł mówiących o PC. Wręcz preciwnie, mówiono wiele
razy że CoD3 wyjdzie tylko na konsole. Za to na PC wyjdą jakieś inne CoD z innymi podtytułami.

napsiałem już to - Czytałem gdzieś, że Cod 3 wyjdzie wyłącznie na konsole. Na PC wyjdą inne wersje, jeszcze jedna o II Wojnie Światowej i dróga o Walce z Terrorystami naszych czasów. Nie pamiętam gdzie to dokładnie czytałem, ale wystarczy to wygoglować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 22:41, Dark SMG napisał:

>
> > Skad wiesz zdobywają informacje wszystko. a zresztaą zobaczymy ale zdawaim ze wyjdzie

> na bank
> > na peceta
> Pewnie obejrzałeś już ten mini filmik. Zwróć uwage na oznaczenia końcowe. Widnieje logo
Xboxa
> 360 oraz PS3. Nigdzie nie ma oznaczenia PC.
>
> http://gry.wp.pl/core.html?filtr=14,0&x=nowinki,10,29084 Przeczytaj sobie ten artykuł.
Szczegołnie
> pierwszy akapit. I komentarze na dole strony,pod zapowiedzią gry.
nie ma poniewarz CoD oficjalnie narazie nie zostanie wydane na PC zresztą w planie wydawniczym
Activision nie ma PC`ta jest Xbax 360 PS3 PSP itd ale blaszaka brak.
ale jak to zawsze bywa CoD wyjdzie na kompy i tak (tak samo ściemniał i ściemnia rockstar z
serią GTA)



Pisałem juz o tym - Czytałem gdzieś, że Cod 3 wyjdzie wyłącznie na konsole. Na PC wyjdą inne wersje, jeszcze jedna o II Wojnie Światowej i dróga o Walce z Terrorystami naszych czasów. Nie pamiętam gdzie to dokładnie czytałem, ale wystarczy to wygoglować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, pięknie, ale jest tylko jeden mały problem. Czy ktoś z was ogladał już trailery z COD 3? Wyglądaja po prosto zajefanie. Jest to jednak kula u nogi tej gry. Zapewne wyjdzie na wszystkie konsole next gen, które jak wiadomo są na wiele wyższym poziomie technologicznym od więkoszości pecetów, które mają przeciętni gracze. Jak myślicie jaki sprzęt to udżwignie??? Zapewne sytuacja będzie podobna do GRAW, gdzie minimum to 1 GB ramu, 6600gt i 2-gigowy procek. Oznacza to, że nawet jak ta gra wyjdzie na PC, to i tak większość graczy, będzie mogła tylko zapłakać na swoim sprzętem. Jednym słowem nie masz sprzętu high end - to płać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 11:10, Lechu2005 napisał:

Czytałem gdzieś, że Cod 3 wyjdzie wyłącznie na konsole. Na PC wyjdą inne wersje, jeszcze
jedna o II Wojnie Światowej i dróga o Walce z Terrorystami naszych czasów. Nie pamiętam gdzie
to dokładnie czytałem, ale wystarczy to wygoglować
naucz się czytać


Po pierwsze to zrób sobie serię paru głębszych wdechów i wydechów, widać że naprawdę ci się przydadzą. Po drugie to mój post miał charakter dywagacji- co by było gdyby. Szczerze mówiąc to mi obojętne na której platformie można w to będzie grać. Po trzecie, to jeżeli już powołujesz się na jakąś informację to podawaj źródło. Ja mogę napisać, że jutro Ziemie zaatakują kosmici. ''Nie pamiętam gdzie to dokładnie czytałem, ale wystarczy to wygooglować'' (zjadłeś jedno o) Po czwarte to radzę ponownie zapoznać się z zasadami netykiety, bo takie ''naucz się czytać'' wychodzące spod twojej ręki może być obraźliwe. http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 13:25, mike91 napisał:

ludzie cod 3 musi wyjsc na pc i z pewnoscią wyjdzie na razie robia go na x360 i inne konsole
ale bądzcie pewni ze bedzie bo bedzie
ps niewiem czy kogos to pocieszy ale to link na filmiki cod 3 z x360

http://media.xbox360.ign.com/media/801/801849/vids_1.html

no ty masz racje chłopie najpierw zrobią na konsole na koncu na kompa tak zawsze teraz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 11:22, BriaTharen napisał:

CoD III ma wyjść na konsole i na PC, podobno najpierw będzie na konsolę, a miesiąc - czy kilka
miesięcy później wyjdzie na PC ;)

Tak samo zrobili z Fable więc nie ma się co marwić ( mam tylko nadzieję że zmienią to "sztuczne" regenerowanie się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 15:26, rick90 napisał:

Tak samo zrobili z Fable więc nie ma się co marwić ( mam tylko nadzieję że zmienią to "sztuczne"
regenerowanie się)


Regenerowanie w sumie nie jest takie głupie. A już jest chyba o wiele lepsze, niż porozrzucane apteczki po całym placu boju. No bo który z Hitlerowców zostawiałby alianckim żołnierzom takie powerupy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony regeneracja to świetny pomysł, z drugiej chybiony. Świetny, bo żadne apteczki nie psują klimatu gry i nie trzeba się wracać 5 km jeśli ma się mało zdrowia, a wcześniej ominęło się jakiś health pack. Wadą tego pomysłu jest brak medyków - są po prostu zbędni. Wojna bez lekarzy polowych? Bezsens. Wolałbym już, żeby nie było apteczek, zdrowie odnawiało się, ale np. po postrzale nie można byłoby biegać, używać cięższych broni itp., i dopiero po podleczeniu się u medyka znów wracałyby te umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do regeneracji, zgodzę się, ze jest to lepsze od apteczek ale to jest kwestia gustu o którym się nie dyskutuje :). A co do CoDa 3 to pewnie wyjdzie,fakt, że teraz nie podają go w planie nie oznacza, że nie będzie go na PCta, wiele razy było tak iż o PCtowej wersji informowali dopiero puźniej. Nie ździwie się jednak jeśli będzie ona inna niż konsolowa gdyż w przypadku CoDa i MoHa to już się robi tradycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 14:00, bunio38 napisał:

Czy CoD 3 wyjdzie na Pc czy tylko konsole? Gdzieniegdzie pisze że na Pc też, a gdzie indziej
że nie. Do wyjdzie czy nie?


Tak samo jak wiele fajnych gierek nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze porozrzucane apteczki niż superczłowiek i regenerujący się czołg. Moim zdaniem, w tym jest jeszcze mniej realizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze gdzies mozna bylo obejrzec trailer CoD 3 bez zadnego logowania sie i rejestracji, ale kurcze zapomnialem jaka to byla stronka. A jak teraz szukalem, to trza bylo sie wszedzie rejestrowac itp.

Moze ktos zapodac linkiem do stronki z trailerem, na ktorej nie trzeba byc zalogowanym??? Dzieki, pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 19:46, Rider of Rohan napisał:

Wiem, ze gdzies mozna bylo obejrzec trailer CoD 3 bez zadnego logowania sie i rejestracji,
ale kurcze zapomnialem jaka to byla stronka. A jak teraz szukalem, to trza bylo sie wszedzie
rejestrowac itp.

Moze ktos zapodac linkiem do stronki z trailerem, na ktorej nie trzeba byc zalogowanym???
Dzieki, pzdr.


mólbys przejrzec forum powyżej na 4 stronie tego tematu tam dałem linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 17:42, rick90 napisał:

Lepsze porozrzucane apteczki niż superczłowiek i regenerujący się czołg. Moim zdaniem, w tym
jest jeszcze mniej realizmu.


Jakbyś chciał superrealistyczną grę, to miałbyś takiego Flashpointa, co przy próbie odwzorowania lądowania na Point du Hoc czy Omaha Beach kończyłoby grę po 10 sekundach. A naprawdę wolę założyć, że mój wojak wychodzi z szoku po kilkunastu sekundach, niż że zbiera apteczkę i mu pasek zdrówka się poprawia. Bo oczywiście, kiedy ten pasek ma nawet 1%, to żołnierz jest wciąż w pełni sił i może robić wszystko co chce, nawet ekran się nie zaczerwieni.

A poza tym czy tylko ja wracając z CoD2 do jedynki właściwie nie mogłem grać, bo tak bardzo przeszkadzał mi w pierwowzorze wielki, przesłaniający widok ogień wylotowy z lufy thompsona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio CoD 3 zostało zapowiedziane na PlayStation 2 oraz pierwszego Xboxa - być może i na PC się pojawi... (oby!)
Twórcy zapowiedzieli także, że w grze znajdzie się kampania, w której zagramy polskim partyzantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam nadzieję, że CoD3 nie wyjdzie na PC, nie żebym miał coś do CoD, ale jest wiele czynników, które mnie odrzucją od tej gry!
Po 1: Grę tworzą inni twórcy.
po2: To trailerze z E3 byłem zniesmaczony! Filmik przedstawiający poprzednie wersje, które różniły się tylko i wyłącznie grafiką, sugrował, że "trójka" też taka będzie, ale myliłem się, nie dość, że Rag-dolla ciągle nie będzie, to jeszcze większość czasu będziemy oglądać ziemię, jak w życiu (przynajmniej ja tak robię jak biegnę), gry są po to by nie były jak w życiu... A CDA Eld narzekał, że to BiA jest zbyt realistyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować