Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Last Guardian "spauzowane"

10 postów w tym temacie

Niech nic nie kasują, co Wy gadacie. Nie można całkowicie porzucać ambitnego projektu, bo coś stanęło chwilowo na przeszkodzie. Niech się nie spieszą i nie kończą go na siłę. Kiedy wróci im wena/budżet/czas to podejmą prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem, lepiej poczekać, ewentualnie zastosować nowy engine, niż wydać coś niedopracowanego. Niektóre firmy jeszcze mają pewne elementarne poczucie godności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogli by już to skasować i nie robić ludziom nadziei.

Powiedz to osobom, które poświęciły temu projektowi "trochę" czasu. Nie jest to jakaś faza projektów, czy wczesny etap planowania, żeby stwierdzić "Chłopaki, chyba nic z tego nie będzie. Do kosza.".
Lepiej już projekt zawiesić, aby można było jeszcze do niego powrócić (chociaż produktowi końcowemu na pewno to na dobre nie wyjdzie) niż zmarnować włożone zasoby. Twardych dysków mają wystarczająco :-)
Porównywanie The Last Guardian do Duke Nukem Forever to chyba słaba prowokacja ;-).
Osobiście będę czekał na ten tytuł. Tak samo jak na kilka innych, których powstanie jest jeszcze mniej prawdopodobne, ale co tam... wolę mieć nadzieję na parę oryginalnych tytułów, które ze względu na swą niszowość prawdopodobnie nigdy nie powstaną (jedynie Japończycy są tutaj dla mnie jakąś nadzieją) niż wypatrywać newsów i jarać się możliwością zwalenia kolejnych 90% ścian w następnym Battlefieldzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2013 o 22:08, Terem napisał:

Powiedz to osobom, które poświęciły temu projektowi "trochę" czasu. Nie jest to jakaś
faza projektów, czy wczesny etap planowania, żeby stwierdzić "Chłopaki, chyba nic z tego
nie będzie. Do kosza.".


Niby czemu? Póki kasa się zgadza, a zespół co miesiąc dostawał pensję za pracę - wydawca może sobie kasować ile będzie chciał. Wydanie niedopracowanego tytułu (szczególnie, jeśli ma być spadkobiercą ICO i Collossusów) odbiłoby się wielką czkawką - a z jakością coś musi być nie tak, skoro tytuł zamraża się już chyba po raz trzeci.
Od siebie życzę jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie może powstać od wielu lat, a wszyscy dobrze wiemy jak to się zwykle kończy. Wiele marek ucierpiało właśnie na ratowaniu trupa i praktyka pokazuje, że już na przyszłość zrazi się ludzi i nawet jak zrobią dobrą grę, to wynik sprzedażowy będzie słabszy. No chyba, że to ma być strategia wydawcy - wydajmy to, zaróbmy i zapomnijmy o marce.
Identycznie było z I Am Alive. Wszyscy chcieli, żeby wyszła, choć były obawy, że wieczne przekładanie nie wyjdzie jej na dobre i... wyszedł crap.
Pomijam już jakieś dziwne ideologie, że developerzy to jacyś ponad ludzie i wydawcy muszą wypuścić tytuł z szacunku dla ich pracy. Bo przecież robili to za darmo i tylko dla wyższej idei -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować